Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Gośka

W biurze trzy zmiany 3-11,6-14,14-22.wstajesz do pracy o 1 ale babka uparcie twierdzi ze to nie nocna zmiana.dojazd wlasny.na rozmowie wypytują o wszystko,ale sami nie chcą nic powiedzieć, zwłaszcza na temat zarobków...nieporozumienie...brak slow...

@PociesznyG, jeżeli Twój post został ocenzurowany lub usunięty to tylko z tego względu, że był niezgodny z przepisami regulaminu tego forum. Wpisy zamieszczane przez użytkowników powinny wyłącznie w merytoryczny sposób opisywać Iglotex jako pracodawcę. Nie mogą m.in. zawierać wulgaryzmów i być obraźliwe.

Jakub

Jaki jest powód, że tak mało piszecie co aktualnie słychać w firmie? Widziałem, że Iglotex ma dość długą listę ofert pracy. Brakuje fachowców i jak firmy nie zaczną podnosić zarobków mogą mieć problemy.

dyrektor
@Jakub

Po co tu pisać ,niepochlebne posty od razu są usuwane.(usunięte przez administratora)

Ala
@dyrektor

Święta racja

O ..... PIERWSZY PRAWDZIWY WPIS I BARDZO SZCZERY. TAK U NAS W KRZESZOWICACH IDENTYCZNA SYTUACJA. POMIMO WIELU INTERWENCJI NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO - DYREKCJA I MAGAZYN WCIĄŻ BEZ ZMIAN!!!!

driver

Nie wierzę. Prawdę wydrukowali.

PociesznyG
@anonymous

Niestety, prawda boli. Ocenzurowali co wcześniej napisałem. Adminie, dlaczego?

Elo
@PociesznyG

Prosze wstaw usuniety post jeszcze raz bo jestem bardzo ciekaw. A Najlepiej byloby przeciesc cala dyskusje na forum, ktore nie jest ocenzurowane!!

Elo

Wstaw jeszcze raz bo usuneli

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Gnom

Jaką prawdę,bo nic nowego nie widzę

truth

Polubienie- Biblia????? chyba SZATAŃSKIE WERSETY!!!!!!

@James, może Iglotex jest w tym momencie akurat w takiej kondycji, że może zapewnić swoim pracownikom benefity w postaci np. Karty Multisport i dofinansowania wakacji. Jesteś byłym pracownikiem tej firmy. Napisałeś, że miło wspominasz czas, który w niej przepracowałeś. Co najbardziej Ci się podobało w pracy w Iglotex?

James
@Karolina

Mam wrażenie że i tak odpisuję do kogoś z HR, no ale ok. Jako osoba rozpoczynająca wtedy swoją ścieżkę zawodową przede wszystkim to, że sporo się tam nauczyłem i poznałem branżę od środka ( plus fajne narzędzie jakim niewątpliwie jest system BI z którego korzysta firma), ale żeby nie było totalnie słodko ostatnie parę miesięcy było okresem, w którym ta kwestia kompletnie już przestała działać. W firmie była naprawdę fajna ekipa ludzi, przy czym sporo z tych osób już w niej nie ma. Ze swojej strony sądzę, że jest dobra na pierwszą pracę po prostu, ale w dłuższej perspektywie trzeba szukać innych opcji by się mocniej rozwinąć zawodowo.

driver
@Karolina

Dofinansowanie wakacji? OK. Kiedy ? Październik, listopad? Bo w lipcu i sierpniu należy zapomnieć. Ja pojadę na wakacje a co z dziećmi. Litości. Takie bonusy to dla kogo?

MarcinD

Polecam prace jako PH całkiem przyzwoicie social na full(opieka medyczna, multisport, kasa na święta, dofinansowanie do wakacji) praca 8-9h max wszystko na jasnych zasadach jak się pracuję to i targety się robi i kasa nawet spoko na rękę ok (usunięte przez administratora)mi wychodzi na detalu.Na sieciach podobno mają jeszcze lepiej. pozdrawiam

James
@MarcinD

Multisport? To chyba niedawno musieli wprowadzić. Dofinansowanie do wakacji? W to jakoś mi się nie chce wierzyć. Jako były pracownik już się wypowiadałem, że ogólnie miło wspominam pracę w tej firmie, ale jeśli chodzi o kasę to płacą słabo.

igloxi
@James

Potwierdzam, jest multisport.

Ogon

Poniedziałek i znowu wykasowane wpisy z weekendu .pozdro????

On

Poniedziałek i znowu kolejne wpisy wykasowane

Pikpok

To forum to gazetka wazeliniarzy. Wszystkie wpisy negatywne są usuwane automatycznie. Jakie dziadowskie forum taka firma.

Zorba

Dla osób niezbyt pracowitych to nie jest dobra firma. Tu niestety trzeba pracować, normalnie nie można sobie poleżeć!

Posejdon
@Zorba

Juz składam CV, zaraz wylecisz z roboty nierobie

olo

Karolino a ile kasy kosztuje kampania? WojTech i Natalija nie zareklamują cebulowej z groszkiem za parę zyla

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali dofinansowanie świąteczne może firma się wypowie a nie usuwa pytanua

Słyszeliście coś na temat planowanych zwolnień? Jeżeli tak, to, co Waszym zdaniem jest powodem takiej decyzji pracodawcy? W jakiej kondycji jest w tym momencie Iglotex? Dobrze by było gdyby osoby pracujące w tej firmie, wypowiedziały się na ten temat. Aktualne informacje o firmie będą ważne z perspektywy osób interesujących się zatrudnieniem w Iglotex.

@Karolina

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali dofinansowanie świąteczne , może firma się wypowie czy to jakaś tajemnica

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali dofinansowanie swiateczne? czy trzeba spełniać jakieś kryteria?

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali pomoc świąteczną , czy tylko wybrańcom się należało . Niestety nie można się tego dowiedzieć , napiszcie jak było u WAS

Ja wiem

A gdzie zwalniają

ciekawski

Straszna cisza, nic na temat zwolnień ....

snowman

Co taka głucha cisza na tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala