Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Doświadczony

Mógłbym napisać lekturę tylko po co jak i tak ze strachu usuną ? Info dla nowych widzicie komentarze odpowiedzi udzielić musicie sobie sami czy warto

Greg

Iglotex to fatalna firma

Szrek

Drodzy HR Iglotex dlaczego kasujecie wpisy prawda w oczy boli???? W HR też macie zmiany personalne pochwalcie się:)

Eeeee

Po co pisac tu opinie jezeli tylko te pochlebne dla iglotexu sa publikowane.Ciekawe jakim kluczem hr to weeryfikuje i komu zanosi ta pisana prawde

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

kawałek

beznadziejne forum kasują wszystkie opinie które zagrażają ich opinii ,strach ?? przed prawda dla nowych ?

Strachu

Opinie 3/6 jaka firma takie opinie

Brylant

Hej, LUBLIN. Zastanawiałem się nad pracą magazyniera w Lublinie, Możecie powiedzieć jakie są warunki i jaka panuje atmosfera w firmie? Czy warto składać tam papiery? Z góry dziękuję

Boreczek
@Brylant

Daj se spokój

aaa

Kasowanie negatywnych opinii tylko potwierdza beznadziejność tego miejsca .

Ono

I po co pisać prawdę jak moja wypowiedz na temat warunków pracy została usunięta?

Brak mozliwosci awansu,stanowiska obsadzone slaba kadra .Pozbywanie sie ludzi lekką reką.

Anonymous

Firma bardzo słaba chaos organizacyjny , do tego bardzo niskie zarobki , miejsce kompletnie nie nastawione na rozwój .

driver

Cóż za nieszczęśliwa firma. sezon się skończył, a oni tacy biedni i nie mają kasy na remonty ciężarówek. Czyżby nastał "Dziad-Trans"?

stan 1950

Z czego wy robicie ciasto na pierogi ,twarde to jak podeszwa konkretnie chodzi o te z kapustą z grzybami .

@stan 1950

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.

Duża rybka

Kozaki mają to do siebie że się szybko ścierają

Pracus

W Olsztynie dalej się zwalniają z magazynu. Zaczęły się nowe rządy

mrożonka

A jak tam sprawy sądowe pracowników wobec Iglotexu ?? Słyszałam ,że ostatnio podobno Iglotex przegrał sprawę w Gdyni która jeden z pracowników im założył ? coś wiecie ?

Gitara
@mrożonka

Szykuje się pozew zbiorowy wszystkich którzy tak bardzooo tęsknią podobno :)

Ona
@mrożonka

Haha wystarczy przeszukać internet ale to nie był pracownik iglotexu tylko igloportu i to biura ..

Zielniczek

Zastanawiam się dlaczego tak mało piszecie o firmie? Nowi kandydaci lubią sprawdzać informacje o firmie na tym forum! Chyba, że takie milczenie oznacza dobrą atmosferę, fajną pracę? Oferty firma ma głównie dla kadry kierowniczej i dyrektorskiej nic dla szeregowych!!!

Stasiek
@Zielniczek

Bo na szeregowych trudno jest stawiać. Dziś są jutro rzucają kufajki i znikają. Nie opłaca się w was inwestować ani czasu ani kasy.

driver
@Stasiek

I takie jest podejście do szeregowego pracownika. To na co ty liczysz, że po rękach was będą całować? Jeszcze chwila i Ukry będą dla was robić.

Mercedes
@driver

W Lublinie już robią

pepe
@Mercedes

w krzeszowicach było ich ponad 10 a zostało chyba 5 (sami olali pracę )

Ja wiem

Zgadzam się Beatą. Duże zapędy, a tak naprawdę to banda słabych managerów którzy liczą tylko ile jeszcze da się jeszcze wyrwać .

witam ile daje Iglotex na stanowisku magazynier/kontemplacja? ew jaka umowa? pozdrawiam

Moderator kasuje albo skraca niewygodnie opinie. Osobiście bardzo nie polecam. Kiedyś to był potentat, dziś szkoda slów

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala