Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

kk

skoro pani akim nie zamkneła jescze za sobą drzwi więc ja to zrobie za nia!!!!

kk

jak sobie pani życzy. więc na tym forum

Alfa

Ogromny błąd. To nie ta sentencja miała zniknąć.

ph7

Och Tańczący z kartonami - jak piękna i wzruszająca laurka. Ze wzruszenia chyba się rozpłaczę.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Tańczący z kartonami

Należy sądzić, że dbałość pracownika o dobro zakładu to dbałość o zakład pracy rozumiany przedmiotowo - jako jednostka organizacyjna będąca miejscem pracy, a tym samym wspolnym dobrem nie tylko pracodawcy, ale również zatrudnionych pracowników. Działania pracownika godzące w tę wspólną wartość będą stanowiły wykroczenie przeciw wszystkim....dbajmy oto co mamy..A warunki się poprawią z roku na rok jest progres..tylko ludzie którzy są wypaleni ...niewiedzą nic tylko wady...tak dalej ...jest dobrze a może być lepiej....pisał pracownik szeregowy 8)

filozof

Czasem coś w nas umiera i niekoniecznie chce zmartwychwstać.

szczęsliwy
@filozof

O tak. Wreszcie śpię spokojnie i mam.......:-)))). WYKONUJE 100% NORMY!!!!!

naiwny

A myślałem że , (usunięte przez administratora) i brak wychowania mają swoją granice. Niestety myliłem się bardzo.

kk

and ps 109 for farewell!!!!!!!!!!

Majka

pierogi z kapustą i grzybami. Kupowałem często i były dobre, kupiłem dzisiaj i smakowały jakby były nadziane bigosem. Po prostu tragedia, nie do przełknięcia. Nigdy więcej już ich nie kupię. Szczerze nie polecam.

Majka

Ziemowit

Normalna firma, tylko trzeba pracować i to chyba jest wadą?

Phh

Pracuje jako PH w iglotexie od 2 miesięcy. Atmosfera w porządku wszyscy bardzo pomocni i cierpliwi (przynajmniej w moim oddziale). Nadmieńie tylko że jest to moja pierwsza praca na tym stanowisku, co znaczy że mam naprawdę dużo pytań- wszyscy to rozumieją. Pracuje około 10-11h dziennie, ale coś za coś. W razie pytań piszcie śmiało. Postaram się pomóc.

Haer
@Phh

To pisalam ja baba jaga.

Aplikowałem na stanowisko przedstawiciela handlowego i czekam na rozmowę rekrutacyjną. Może mi ktoś podpowie kilka informacji o firmie? Jaka atmosfera?

JEBA IGL

Ta firma nie jest spoko i nigdy nie była....

Verde

No tak. Buciki też NIKE ????

dancer

Tak oczywiście wiemy, że jest to śląski taniec ludowy, wykonywany w trzyosobowych grupach składających się z 1 tancerza i 2 tancerek. Taniec dzieli się na 2 części: wolną w metrum 3/4 i szybką w metrum 2/4. Najlepiej przetańczyć go przez całą noc, ale trzeba mieć z kim. Taniec to jednak sztuka, a nie zwykła konsumpcja lodów , oczywiście nie z Iglotexu.

Trezor

Czy może mi ktoś podpowiedzieć w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego jakie ma warunki? Jakie wyposażenie?

ph

Witam pracuję w Iglotexie jako PH i naprawdę jestem zadowolony kasa jest dobra jak ktoś robi swoje to (usunięte przez administratora) zawsze z przodu jest.

Maciek

Jakaś rewolucja w firmie, że dyrektorów szukają?

Zimbek

Jeszcze nie słyszałem żeby pracownik chwalił swoja firmę. Zawsze mówią tylko źle i szczerze mówiąc zastanawiam się dlaczego. Iglotex nie jest ideałem ale jest spoko firmą.

@Zimbek

oj jak mi smutno chłopczyku , że nie słyszałeś. dam ci kilka namiarów na inne firmy gdzie pracownicy uwielbiają swoich pracodawców . oto one, a dla ciebie pierwsza z brzegu po branży: hortex, frost, KGHM, Lottos, PGNiG, Tauron itd. wejdź chłopczyku na te fora i sobie poczytaj , ale ze zrozumieniem!!!!!

driver
@ph 1

Skoro tak walisz tymi firmami, to rozumiem,że tam pracowałeś.

Tak pracowałem.

driver
@ph 1

To dlaczego odszedłeś skoro było tak dobrze?

@driver

Och ciekawy driverze. Mam dzisiiaj chwilę słabości , czyli szczerości. Moja żona była w ósmym miesiącu ciąży i leżała w szpital prawie miesiąc na podtrzymaniu. Miałem do wyboru: albo 7 tysięcy na rękę albo zona i dziecko . Oczywiście wybrałem żonę i dziecko!!!!! Dzisiaj mam wspaniałego syna , którego bardzo kocham i z którego jestem bardzo dumny. A dobra praca i kasa ? no trudno - raz jest raz jej nie ma driverze!!!!!!!!

@driver

A teraz Ty driverze zdobądź się na chwilę szczerości skora ja, skromny handlowiec odpowiedziałem ci na ostatnie twoje pytanie, ujawniając moje sprawy rodzinne. Jak rozumiem jesteś zachwycony pracą w Iglotex. W takim razie proszę napisać nam , skromnym robaczkom, jakie to plusy i oczywiście minusy występują w naszej firmie. Ale tak szczerze driver i bez ściemy, bo my lud pracujący miast i wsi, nie lubimy obłudy i hipokryzji!!!!!!!

@driver

I na koniec driver- jak będę miał kiedykolwiek wejść na to to forum , żeby poczytać o kłamstwie , oszustwie, obłudzie i hipokryzji to może za kilkanaście lat jak wcześniej już powiedziałem pewnej ryżawej k ..... ie. A teraz nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą!!!!!!

Ptasiek
@ph 1

Ha Ha żona w szpitalu a ty zrezygnowałeś z pracy bardzo dobrej aby z żoną w szpitalu siedzieć i za rękę ją trzymać. Tak cały miesiąc. Kot w to ma uwierzyć. Po pisać to sobie możesz bajki to tobie dobrze wychodzi.

Lolo
@ph 1

Każda firma ma podobne wpisy po to sa takie fora jak to.

ph 1

nie , raczej z hotelu (usunięte przez administratora)

ph 1

nie , raczej z hotelu (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) oczywiście

znawca
@ph 1

Tak wiemy. To śląski taniec ludowy, wykonywany w trzyosobowych grupach składających się z 1 tancerza i 2 tancerek. Taniec dzieli się na 2 części: wolną w metrum 3/4 i szybką w metrum 2/4.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala