Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Driver

Panowie czy we wszystkich oddzialach znow poucinano kierowcom pensje ?

@Driver

Tak. I nie tylko kierowcom.

Kociewiak

Szukam pracy w magazynie W Skórczu czy warto?. Ile mozna $ .

@Kociewiak

Jeżeli masz jakieś inne możliwości, to nie warto.

Bil laden

Biznesmen troszeczkę kultury kolega kriss pytał ile zarabiają pH to mu odpisałem a Ty zaraz z takimi tam że to że tamto że ktoś się tam zwolnił kogo to obchodzi chciał to się zwolnił ale Ty zapewne pracujesz i modlisz się żeby Ciebie nie zwolnili.

Bil laden

Kriss przedstawiciele kasę w workach 25 litrowych odbierają każdego 10 dnia miesiąca poprostu mają super ????

PH biznesmen
@Bil laden

Jak ci żal d....e ściska to składaj podanie na pH we wszystkich oddziałach potrzebują pH jest stały nabór .PH maja tak fajnie ze w czasie pandemi się zwalniają z tej firmy nawet tacy co długo pracowali to chyba oczyms świadczy Ty (usunięte przez administratora) w krótkim czasie w samym Poznaniu odeszło 4 handlowców .Prośba nie pisz bzdur ty trolu.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Po tylu latach pracy nawet nam Życzeń nie złożono , nie wspominając o paczkach bonach itp. Pracownika mają za zwykłego (usunięte przez administratora). Ja się pytam co na to fundusz socjalny ? W tej firmie trzeba mieć odpowiednie nazwisko wtedy możesz awansować nie rozumując nic

?????
@Marek

Po latach pracy się jeszcze nie przyzwyczajłeś(aś)do tego.Jesteśmy potrzebni w sezonie gdy firmą zarabia,a później mają nas gdzieś. Teraz gdy jest stagnacja na rynku pracy to pokazują nam gdzie nasze miejsce,pozwalając sobie na akcje z premiami i bonami .Zaraz kolejny sezon przed nami ,znów zaczną obiecywać

Gruby
@?????

Co roku sezon jadę na L4 bierz przykład

Magazyn
@Gruby

Chwal się dalej, to zaraz Cię namierzą i kolejnego sezonu już w tej firmie nie doczekasz

Agata

Pracowałam w tej firmie dluuuuugo ! Dużo obiecanek , dużo słów na wiatr ! Na szczęście już mnie tam nie ma i szkoda ze osoby które otrzymują stanowiska wyżej nie pamiętają o kolegach na stanowisku niżej ! Najważniejsze zwracać się per pan per pani ! Teraz pracuje za granicą o zarobkach pisać nie będę ale szacunku to możemy się uczyć . Róbcie więcej szkoleń z bycia człowiekiem, kolegom a nie z mrożonek ! A przede wszystkim bez pracowników wasza firma nie przetrwa wiec doceniajcie i szanujcie bo wszystko wieczne nie jest ! Powodzenia dla każdego kto musi ram pracować !

Najlepiej mają przedstawiciele

Kriss
@Bil laden

A ile dostają przedstawiciele?

Rafał

Produkty nie do jedzenia , skład katastrofa.

Kocham te robote

Ciekawy

Witam Czy ktos może napisać o warunkach pracy PH. Jaka podstawa , samochód czy można prywatnie , czy plany realne , ile można zarobić max.

Bil laden

Najlepiej mają przedstawiciele tylko ciągle narzekają.

A
@Bil laden

kiedyś byłeś z dostawą w Ełku?

pracownik od 2011

Firma totalny bajzej, zero logistyki, kierowcy walą po dwie trasy dziennie, magazyn kuleje ( brak pracowników) , socjal (usunięte przez administratora) , prezesiki utoną w swoim (usunięte przez administratora) , które sami sobie naszykowali...

Piotrek

Pandemia , brak socjalu ale nierobom awanse się naleźą . Żenua

Rafi

Przedstawiciele maja najlepiej tylko narzekają i narzekają.

Bil laden

Najleprza firma w Europie przestańcie narzekać.

Rafi

Praca praca i jeszcze raz praca to ona nas uszlachetnia wkoncu dadzą kiedyś te socjale spokojnie chłopaki.

Rafi

Kasa chłopaki nie jest najważniejsza ważne, że praca jest w tym trudnym czasie. ????

www
@Rafi

Kasa w pracy jest NAJWAŻNIEJSZA.

Kiero

Jak się ma dobre plecy to i takie wykształcenie wystarczy. :)

@Kiero

Po co pisać o wykształceniach każdy ma takie jakie chciał a plecy raczej mu się już skończyły teraz może liczyć tylko na siebie lepiej pisać może o wynagrodzeniach jakie piękne mamy najniższe krajowe tak nas dyrektorzy szanują

Smutas

Bez kitu, 7 lat pracuję w tej firmie, praca na 3 zmiany, (usunięte przez administratora)Wstyd mi nawet przed sobą. Szkoda, bo lubię te prace (atmosfera w naszym oddziale, ale już niedługo...), ale to jest dramat. Smutno, bardzo smutno :( Do wiosny i trzeba szukać czegoś innego, bo tu tylko czcze gadanie i gruszki na wierzbie

PH alwin

Nie jest asz tak źle głowy do góry chłopaki.

Robsonic

(usunięte przez administratora) to co zrobiła firma ucinając premie dla pracowników w okresie świątecznym jakim jest grudzień gdzie poprzez ala pandemię COVID nie ma premii świątecznej to jest DROGI ZARZĄDZIE ŻAŁOSNE. My jako pracownicy czyli dla Was "numerki" którzy w sezonie letnim (usunięte przez administratora) jak mrówki aby towar wyjechał a Wy się w grudniu odwdzięczacie DZIĘKUJĘ. Zacznijcie od siebie ucinając premie a potem od zwykłych pracowników. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

@Robsonic

Szanowny Panie, jakoś trzeba sobie odbić koszty odbudowy hali, prawda? Może tak odrobina wyrozumiałości...? Oczywiście żartuję. Jeżeli ktoś się jeszcze łudzi, że jest tam czymś więcej niż numerkiem, to dla Waszego dobra radzę - uciekajcie :)

Kiero
@Robsonic

Mniej roboty przez pandenie,to i mniej kasy na wypłaty.Nikt za spanie nie płaci kasy,pracujemy w trudnej branży i byle by nie było gorzej.

Kolo
@Kiero

To Ci tylko powiem, że znajomy pracuje u konkurencji i wypłaty mają normalne, a pracy też mało jak i u nas. Po prostu odbijają to sobie na nas.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala