Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Bil laden

Najlepiej na przedstawiciela kasy cały worek morzna zarobić.

Lukasss

Jakie zarobki miesięczne netto ? Interesują mnie konkretne odpowiedzi

pierzak

Żałosne.

Kiero

W zależności od rejonu Polski,są one zróżnicowane (2600-3200)netto

Kiero
@Lukasss

Administrator usunął wartości więc nie ma sensu pisać. Ale ogólnie patrząc na warunki pracy(mrożnia do-21)to słabo

Przemo
@Kiero

Witam.A jeśli chodzi o zarobki kierowców oddział w Sosnowcu,orientujesz się może kolego?Są też ogłoszenia z kat b na kierowców to jak to wygląda wtedy?Chodzi mi o radzaj samochodu.....Pozdro

Kock

Hmmm jest ok, Sosnowiec powoli daje radę

kroboss11

Produkty tej firmy są beznadziejne . Jadłem , albo próbowałem zjeść ostatnio uszka z grzybami . Porażka . Grzybów jak na lekarstwo a uszka to jeden wielki kluch nie zjedzenia . Przykro mi bardzo ale więcej produktów tej firmy nie kupię .

@kroboss11

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

Titka
@kroboss11

Uszka z grzybami są pyszne. Wykorzystuje je do bigosu i do sałatki z uszkami tzw. Ravioli. Pychota! Polecam! Super produkt.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Alina

Family pizza z szynką (wyrób iglotexu), to jakiś zart? Chyba nie istnieje nic ochydniejszego. Czteroosobowa rodzina nie była w stanie zjeść nawet 1/4 tego czegoś. Nawet pies tego nie chcial.

@Alina

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Państwa oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

Mar

Jakie zarobki kierowca kat c ile zrzutów dziennie

Rafi

Przedstawiciele są dźwignią tej firmy! A co za tym idzie MAJA NAJLEPIEJ, ale żeby nie było nie ma nic za darmo trzeba ostro (usunięte przez administratora) ???? ????

Edward
@Rafi

Cześć! Powiesz mi ile się zarabia w Iglotexie? Jaka jest stawka początkowa w tej firmie i ile można dostać po paru latach pracy? Jak wygląda tu system premiowy? :) Ciekawią mnie te kwestie bardzo ;-)

Bil laden

Przedstawiciele maja raj na ziemi.

Hhh

Dzisiaj widziałam samochód Iglotexu jest sezon to i kierowca nie ma wolnego. Tylko przedstawiciele mają raj

Wujo

Nie ma to jak zamrażarka jest pełna i te zazdrosne miny. Nie ma to jak być kierowcom. :)

Jest fantastycznie

Kierowca

Ile może zarobić kierowca C w Skórczu? Ile godzin pracy, albo ile punktów do zrzutki?

Lalala

Ale jest fajnie.

Gabriela
@Lalala

A na jakim stanowisku pracujesz w Iglotexie? :) Rozumiem, że polecasz pracę? Czy możesz napisać w takim razie za co cenisz zatrudnienie właśnie tutaj? Jakie warunki zatrudnienia są dla Ciebie najbardziej zadowalające i jak one wyglądają?

Jak wygląda praca jako magazynier, po ile pracujecie i jakie zarobki są ?

Magazynier

Widzę że poszukują kierownika magazynu w Skórczu,czyżby po 20 latach pogonili poprzedniego.

Gagarin

Czy kierowcy w Iglotex S.A pracują w weekendy ?

iglofiglo nowytarg

aktualnie soboty wolne

@iglofiglo nowytarg

Wolne bo jeszcze sezon się nie zaczął? Czy w ogóle nie są pracujące? A jak w sezonie? Dostałem informację że sezon od kwietnia do sierpnia Wiem że praca po 12 godzin w sezonie ale jeśli się okaże że soboty również to bardzo słabo

A.
@Gagarin

W soboty też, ale masz wtedy dzień do odbioru zgodnie z kodeksem.

@A.

Dziękuję

Ryszard
@Gagarin

Czy za pracę w soboty przysługuje wyższe wynagrodzenie? Możecie napisać, jak to wygląda? Będę bardzo wdzięczny za rzetelną informację w tym zakresie. Fajnie by było tego właśnie od Was się dowiedzieć.

Bolek
@Gagarin

1-2 w miesiącu pracujące. Po sezonie wolne.

A.
@Ryszard

Jeśli nie uda się odebrać wolnego, to tak, jednak priorytetem jest odbiór. Akurat to plus tej firmy, wszystko zgodnie z prawem pracy. Przynajmniej jeśli chodzi o administrację i logistykę, bo w sprzedaży to różnie bywa, zależy od przedstawiciela, bo niektórzy to wolą sami, pomimo telewsparcia. Wiadomo, że osobiście więcej się sprzeda niż przez telefon/internet. Ogólnie jeśli ktoś chce pracować żeby być codziennie w domu i mieć jakiś balans między praca a rodzina, to ta firma jest ok. Wynagrodzenie nie jest zbyt konkurencyjne, ale dla kazdego są wazne są różne aspekty pracy.

mruk
@A.

Wszystko zgodnie z prawem pracy? HAHAHA - tak to skomentuję ;D

Gabriela
@mruk

Nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Jak w takim razie te kwestie wyglądają według Ciebie w Iglotexie? Wytłumaczysz i przedstawisz swój punkt widzenia?

wiechu

szukam pracy za operatora warto? bo z opinii to słabo wygląda .jak atmosfera i płaca na początek w pracy bo to najważniejsze ?? iglotex skórcz

Nouveo

Witam Zamierzam się przyjąć na magazynie w Sosnowcu...czy warto? Jaka panuje atmosfera? Jakie są zmiany / słyszałem, że głównie pracuje się na nocki po 12 lub 13 godz.? Jaka kasa? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Nuevo

Witam Zamierzam pracowac na magazynie w Sosnowcu...pytanie mam o atmosfere w pracy, zarobki, czy praca jest zmianowa czy tylko nocki? Pozdrawiam

Fix

Czy można się zatrudnić na sezon tylko?

Rafaello
@Fix

nie wiem czy wytrzymasz nawet miesiąc a co dopiero sezon hahhhhhhaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala