Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Kierowca c

Czy kierowcy C zarabiają tyle Samo co B ?

Zgodny

Praca tylko sezonowa okres letni potem rezygnują z pracownika. Chodzi o Koszalin oddział. Nie polecam. Szkoda tych 3 miesięcy okresu próbnego.

et
@Zgodny

Chyba cała polska nie polecam

Ewel

Praca tam to jakaś masakra

@Ewel

A do którego stanowiska pisząc to nawiązujesz? Raczej na każdym na te same warunki to nie ma co liczyć?

Zenek

Szukam pracy jako kierowca. W Zabrzu jaka kasę można uzyskac kat c

Felek
@Zenek

Kasa około (usunięte przez administratora) i samochód pod dom

Zuzanna
@Felek

Około ilu? Bo brakuje części wypowiedzi :)

dddd
@Felek

Przez cały rok czy tylko latem takie wypłaty?

@dddd

Czemu tylko latem by miały takie być?

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Fizzy

Witam chciałbym zapytać o warunki pracy Kierowcy Kat.B, ile zrzutów dziennie, jakie pieniążki - oddział w Zabrzu, byłbym wdzięczny za wszystkie cenne informacje :)

Olaf
@Fizzy

Ogólnie to około 10-20, praca ciężka noszenie koszy. Ogólnie szkoda pleców

Gh

A jak praca przedstawiciela handlowego co możecie powiedzieć jak zarobki jak ogólnie praca wygląda

Kapsel

Pierogi z mięsem. Ze środka wypłynęła jakaś masa o konsystencji śmietany. Za prawdziwe pieniądze, otrzymałem coś, co nawet nie przypomina farszu. Delikatnie wspomnę o kilkukrotnym pobycie w toalecie, w dniu następnym. Gratulację, macie wspaniałe wyroby, służące do wyciągania pieniędzy od konsumentów. Ładne opakowanie, nic poza tym. Nie polecam. Na pewno dostanę informację- typu Proszę podać numer partii, datę ważności, ble ble ble. Już to przerabiał pan Kociniak w jednym z kabaretów. Takie kopiuj wklej, wysyłane po każdej negatywnej opinii. Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed kupnem. Co na to Sanepid?

@Kapsel

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

Hhhh
@Kapsel

Ja tam często kupuje i nigdy mi się nie trafiło tak jak opisujesz

Klient
@Iglotex S.A. Centrala

Nie uważacie, że warto chociaż zmienić formułkę. To słabo wygląda i jest niekreatywne tak od dłuższego czasu walić ten sam tekst...

LowRider

W skrócie jeśli chodzi o WLKP i kierowców: -atmosfera i ludzie ok i to chyba jedyny plus (usunięte przez administratora) -brak jakichkolwiek dodatków jeśli chodzi o święta, wczasy pod grusza itp. -planujacy trasy czasami zbyt bardzo odpływa i kropki na mapie mu się zlewaja. Przydałoby się by "góra" wkoncu zadbała o pracowników w owej sytuacji.

Helena
@LowRider

A jakoś to górze przekazywaliście, na piśmie czy na zebraniu? Bo nie wiem czy oni czytają fora :)

@Helena

Było i szczerze śmiech na sali jaka propozycja padła i żal tych co w nią uwierzyli

Magdalena
@LowRider

Szkoda że nie ma żadnych dodatków, jak piszesz, a czy premie są? Finansowe na święta czy za frekwencję?

Lowrider
@Magdalena

Niema żadnych dodatków typu święta, wakacje. Premie masz do podstawy, marna ale jest, chyba że masz L4 albo urlop wtedy ci z niej upierdzielaja ile wlezie.

@Lowrider

Ile wlezie? To zgodne ze wszystkim, ile np odebrać mogą?

Lowrider
@Paulina

Zawsze znajdą jakieś wytlumaczenie

George

Jakieś opinie jak wyglada praca w Poznaniu kierowca kat C ?

TTSL

Na jakie traktowanie i jaką pensję może liczyć spedytor?

PH bez doświadczenia

Chciałabym zacząć pracę jako przedstawiciel handlowy, nie mam doświadczenia, raczej z drugiej strony przyjmując przedstawicieli, lecz z innej branży. Czy firma skupia się tylko na osobach doświadczonych?

Andrew 77

To jaką dają stawkę na początek w Gdyni na magazyniera i uprawnieniami UDT?

Baryy

Jak tam płacą za kierowcę kat b w Skórczu 4 tys można zarobić ?

Dorota
@Baryy

Chcesz te 4 tys brutto czy netto?

@Dorota

No tak netto netto

@Dorota

Netto

Djjs

Czytam te Wasze komentarze. I po co tak narzekacie jaką sobie pracę wybraliście taką macie jak się nie podoba to sobie zmieńcie. Albo założyć swoją firmę.

@Djjs

Taka wybraliśmy to fakt ale szacunek ze strony pracodawcy się należy. Tym bardziej że mamy czasu jakie mamy a z pensji musimy opłacać chociażby dojazdy, a dodatków zero

Dhgd
@Low Rider

Każdy kto dojeżdża to musi opłacać. Żaden pracodawca nie jest idealny.

@Dhgd

To każdy wie ale chodzi o obecne czasy i inflację która powoduje że za chwilę do pracy człowiek będzie przyjeżdżał po to by zarobić tylko na to by w pracy byc a na resztę życia pieniędzy nic nie zostanie

Andrew 77

Witam Ile płacą na początku w Gdyni z uprawnieniami UDT(brutto/netto)?, oraz ile nocek pracuje się w miesiącu, ile sobót?

rw

"Niedziele teoretycznie macie wolne, ale rozumiecie - lepiej przyjść".

Kaleczniak

Hehe dokładnie :)

Bronisław
@rw

Jak mam to rozumieć? Jakie są w takim razie konsekwencje nie przyjścia do pracy w niedziele? Przecież nikt nie może kazać przychodzić pracownikowi do pracy w każdą niedzielę.

W Gdyni

Waldek

Co tak w praktyce robią przedstawiciele handlowi w tej firmie? Na czym dokładnie polega ich praca?

MM
@Waldek

A co oni mogą robić żeby siedli przy tel to mają góra 30 min pracy żeby zadzwonić do wszystkich w sprawie zamówień. Jeżdżą tylko po sklepach zbierają zamówienia i kasę

Tomi ejdż
@MM

Dopóki nie było internetu to tylko matka wiedziała żeś (usunięte przez administratora) , ogarnij się i sprawdź zanim kogoś oczernicz . Nigdy nie sciemnialem ....może dlatego mam wyniki

Mm
@Tomi ejdż

A czy ja oczerniam Cię czy napisałam że ściemniasz tylko napisane jest coś innego

Stefan Burczymucha

Praca na stanowisku fizycznym, a dokładniej magazynier, nie należy do najcięższych. Zaczynając od wypłat - są mocno dobre. Osobiście widziałem może kilka ogłoszeń na internecie ukierunkowanych na magazyniera, które oferują chociażby przybliżoną pensję. Jeżeli Twoim wyznacznikiem pracy są tylko i wyłącznie pieniądze, śmiało polecam aplikować. Warto teraz spojrzeć na drugą stronę medalu; Atmosferę w pracy oceniam na 1.5/10. Codzienne kłótnie i dogryzanie sobie są na porządku dziennym. Występują również srogie obelgi, rzadziej bo rzadziej, ale jednak. Pracownicy obrabiają sobie tyłki bardziej niż stare babcie o szóstej rano pod klatką. Możesz od osób trzecich dzień w dzień słyszeć, że ktoś produkował się na Twój temat. Nabierając olewczego stosunku gdzie jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje - nic się nie zmienia. Dalej jest to hobby czy motyw przewodni wielu osób. Znaczna większość pracowników nie ma żadnych kompetencji w kwestii BHP na swoim stanowisku, mimo wieloletniego stażu. O Twoich rozmaitych popełnionych błędach, tych większych i tych mniejszych, wiedzą wszyscy pracownicy, zamiast załatwić sprawę na linii pracownik - przełożony. Jest to praca dla osób, które potrafią się totalnie odizolować od współpracowników bądź są w stanie znosić mocno złą atmosferę.

ghghg

Mogła bym prosić o informację co dokładnie robi się na produkcji?

Byly pracownik

Pracowałem 5 lat jako ph i ogólnie powiem że Iglotex jako firma nie jest najgorsza porównując do innych firm tego typu.Plany w miarę wykonalne za które dostaje sie premie do tego dochodzą zadania poboczne za ktore tez sa pieniadze w sezonie letnim główna sprzedaż to lody za która płacą producenci lodowi w okresie letnim dobry handlowiec potrafi wyciągnąć (usunięte przez administratora). Do tego dochodzi samochód na użytek własny oczywiście jeśli ktoś go używa z głową jest możliwość raz dwa razy w roku wziąć samochód np na wakacje ja dostałem auto na trasę 1200km i nie pokrywałem kosztów paliwa.Wiadomo pracować trzeba wszędzie mieli jakieś swoje fanaberie dziwne ale ogolnie firmę wspominam bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala