Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Siedlczanin

Ti nie rozumiem jak Wam tak źle to dlaczego jeszcze tam pracujecie

Driver

Panowie czy we wszystkich oddzialach znow poucinano kierowcom pensje ?

@Driver

Tak. I nie tylko kierowcom.

Kociewiak

Szukam pracy w magazynie W Skórczu czy warto?. Ile mozna $ .

@Kociewiak

Jeżeli masz jakieś inne możliwości, to nie warto.

Bil laden

Biznesmen troszeczkę kultury kolega kriss pytał ile zarabiają pH to mu odpisałem a Ty zaraz z takimi tam że to że tamto że ktoś się tam zwolnił kogo to obchodzi chciał to się zwolnił ale Ty zapewne pracujesz i modlisz się żeby Ciebie nie zwolnili.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Bil laden

Kriss przedstawiciele kasę w workach 25 litrowych odbierają każdego 10 dnia miesiąca poprostu mają super ????

PH biznesmen
@Bil laden

Jak ci żal d....e ściska to składaj podanie na pH we wszystkich oddziałach potrzebują pH jest stały nabór .PH maja tak fajnie ze w czasie pandemi się zwalniają z tej firmy nawet tacy co długo pracowali to chyba oczyms świadczy Ty (usunięte przez administratora) w krótkim czasie w samym Poznaniu odeszło 4 handlowców .Prośba nie pisz bzdur ty trolu.

Po tylu latach pracy nawet nam Życzeń nie złożono , nie wspominając o paczkach bonach itp. Pracownika mają za zwykłego (usunięte przez administratora). Ja się pytam co na to fundusz socjalny ? W tej firmie trzeba mieć odpowiednie nazwisko wtedy możesz awansować nie rozumując nic

?????
@Marek

Po latach pracy się jeszcze nie przyzwyczajłeś(aś)do tego.Jesteśmy potrzebni w sezonie gdy firmą zarabia,a później mają nas gdzieś. Teraz gdy jest stagnacja na rynku pracy to pokazują nam gdzie nasze miejsce,pozwalając sobie na akcje z premiami i bonami .Zaraz kolejny sezon przed nami ,znów zaczną obiecywać

Gruby
@?????

Co roku sezon jadę na L4 bierz przykład

Magazyn
@Gruby

Chwal się dalej, to zaraz Cię namierzą i kolejnego sezonu już w tej firmie nie doczekasz

Agata

Pracowałam w tej firmie dluuuuugo ! Dużo obiecanek , dużo słów na wiatr ! Na szczęście już mnie tam nie ma i szkoda ze osoby które otrzymują stanowiska wyżej nie pamiętają o kolegach na stanowisku niżej ! Najważniejsze zwracać się per pan per pani ! Teraz pracuje za granicą o zarobkach pisać nie będę ale szacunku to możemy się uczyć . Róbcie więcej szkoleń z bycia człowiekiem, kolegom a nie z mrożonek ! A przede wszystkim bez pracowników wasza firma nie przetrwa wiec doceniajcie i szanujcie bo wszystko wieczne nie jest ! Powodzenia dla każdego kto musi ram pracować !

Najlepiej mają przedstawiciele

Kriss
@Bil laden

A ile dostają przedstawiciele?

Rafał

Produkty nie do jedzenia , skład katastrofa.

Kocham te robote

Ciekawy

Witam Czy ktos może napisać o warunkach pracy PH. Jaka podstawa , samochód czy można prywatnie , czy plany realne , ile można zarobić max.

Bil laden

Najlepiej mają przedstawiciele tylko ciągle narzekają.

A
@Bil laden

kiedyś byłeś z dostawą w Ełku?

pracownik od 2011

Firma totalny bajzej, zero logistyki, kierowcy walą po dwie trasy dziennie, magazyn kuleje ( brak pracowników) , socjal (usunięte przez administratora) , prezesiki utoną w swoim (usunięte przez administratora) , które sami sobie naszykowali...

Piotrek

Pandemia , brak socjalu ale nierobom awanse się naleźą . Żenua

Rafi

Przedstawiciele maja najlepiej tylko narzekają i narzekają.

Bil laden

Najleprza firma w Europie przestańcie narzekać.

Rafi

Praca praca i jeszcze raz praca to ona nas uszlachetnia wkoncu dadzą kiedyś te socjale spokojnie chłopaki.

Rafi

Kasa chłopaki nie jest najważniejsza ważne, że praca jest w tym trudnym czasie. ????

www
@Rafi

Kasa w pracy jest NAJWAŻNIEJSZA.

Kiero

Jak się ma dobre plecy to i takie wykształcenie wystarczy. :)

@Kiero

Po co pisać o wykształceniach każdy ma takie jakie chciał a plecy raczej mu się już skończyły teraz może liczyć tylko na siebie lepiej pisać może o wynagrodzeniach jakie piękne mamy najniższe krajowe tak nas dyrektorzy szanują

Smutas

Bez kitu, 7 lat pracuję w tej firmie, praca na 3 zmiany, (usunięte przez administratora)Wstyd mi nawet przed sobą. Szkoda, bo lubię te prace (atmosfera w naszym oddziale, ale już niedługo...), ale to jest dramat. Smutno, bardzo smutno :( Do wiosny i trzeba szukać czegoś innego, bo tu tylko czcze gadanie i gruszki na wierzbie

PH alwin

Nie jest asz tak źle głowy do góry chłopaki.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala