Opinie o DAAS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DAAS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DAAS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAAS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ole:)

No jak Elo tak pisze to muszą tak zrobic :)

Elo

Wejście zmiencie kierownika M że spalarni w Anglii obok Aylesbury po powrocie to jeszcze gorzej z nim jest całkowicie jest niekompetentnych i na niczym się nie zna. I ci przydupasi

ertgh

widze ze piszecie o jakis ofertach pracy a ja tutaj nic nie widze niestety :(..a chcialem do nich jako monter aplikowac bo czytalem ze mmozna sporo zarobic

Zawiedziony

Firma das plusy wyplata wynagrodzenia na czas i na tym pozytywy sie koncza. Minusy kierownicy czuja sie jak na swoim folwarku kaza robic co oni chca choc niektore ich domysly sa zle ale oni czuja sie bogami mam na mysli kierownika M z anglii. Niekazal nam go sluchac jakby jego polecenie zagrazalo zyciu to jest dla tego pana plus. Minus mam was w dupie jak zginiecie tylko firma bedzie miala klopoty. Minus pozzeral wszystkie rozumy. Minus jest lepszy od Boga to po co on chodzi jak lewitowac moze. Plus prezes daje kase na obiad tam i z powrotem. Minus jak jest przestoj to fjrma nie placi za to ci co dluzej robia sa wciskani na inne budowy ok 15%. A reszta jest pozostawiona sama sobie. Kierowniku M niewazne ze ludzie ci mowia ze tam tak robili wytlumacz to po ludzku ze tu bedziemy tak robic a tak wogole jakby klient ta prace zobaczyl jak ty kazesz robic to by das pracy nie mial. Po drugie nie jestes najmadrzejszy. Po 3 kazdy kto tam robi to by cie nalal jak niemowlaka bo sila fizyczna jest wieksza niz twoje alter ego. Moze spotkamy sie w innych okolicznosciach licze na to. Pozdrawiam

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dżony

Tego gnębieniem nazwać nie można;) faktycznie masz rację z tymi papierami tam ten CSCS to jest pytań do nauczenia. Ale z tymi tarczami to przesadą u nich jest.

amphibia

Dżony - zeby na ciebie za to gnebienie prokuratury nie naslali :) papiery dla dobrego montera w UK - prosze: CSCS, nie CCNSG; NVQ; dobrze tez miec cos na zwyzki bo co to za monter co go trzeba wozic w koszu, wiec jeszcze IPAF no i zebys mogl sobie sam rusztowanko przejezdne postawic to PASMA. no i nie zapominaj o jakims papierze do prac na wysokosci i wymiany tarcz sciernych (Work at Height i Abrassive Wheels).

Dżony

@emi trochę żle mówisz do montera kostrukcji nie potrzebne są uprawnienia a jak tak to niby jakie rozumiem na spawacza operatora wózka to tak, a płaca średnia

Dżony

i tak wróce i go będe gnębił, Zart normalnie będe robił jak do tej pory, ale czepliwy jest strasznie troche rozumow za duzo pozjadal

emi

poza tym musisz miec uprawnienia do wykonywania tego typu prac, jako monter lekko nie jest, zalezy przy czym sie pracuje, ale z tego co wiem to płaca dobra jest.

amphibia

no to ci przeciez napisal ze jak nie dajesz rady to sie do niego nie pchaj. bo przeciez wiadomo ze dla takich specjalisow jak ty to w tej firemce i kraju i europie to roboty po prostu niema.

Dżony

Najpierw zacznij od siebie ta ocenę bo my robimy na twoje widzimisie. Chodź i popracuj tak jak ty chcesz żebyśmy pracowali ale tak cały tydzień, wtedy zyskasz szacunek jak nie wymiekniesz. A wypowiadać to możesz najpierw osobie. Nikt nie chla nikt nie dla kazdy robi a ty latasz i trzesiesz majątki jak niemowlak przy kupce.

kierownik DAAS

Panowie, którzy tak źle mają na projekcie w Anglii, a za przełożonego niekompetentnego kierownika, który na niczym się nie zna, rozumiem, że nie będziecie więcej pracować dla tej fatalnej firmy. Jakże uciążliwym, krzywdzącym i oburzającym dla Was byłoby wracać tam po raz kolejny i męczyć się z tak fatalnym przełożonym. Każdy z Was jest osobą asertywną i w pełni odpowiedzialną za swoje decyzje, które podejmujecie w we własnym dobrze pojętym interesie - w świetle powyższych komentarzy co najmniej zaskakującym będzie dla mnie jeśli pojawicie się ponownie w tym samym składzie. Na szczęście dla Was Panowie i dla Waszej przyszłej kariery, ja powstrzymam się od komentarzy mojej subiektywnej oceny Waszych umiejętności i zaangażowania.

aaa

@kij jest teraz rekrutacja prowadzona na montera konstrukcji stalowych na budowie. Super, że zapewniony jest sprzęt do pracy, a nawet benefity socjalne.

kij

-gość, jeżeli o takich rzeczach się dyskutuje to niestety nie jest to zbyt dobra wiadomość dla firmy. Czyżby z tym będą związane najblizsze rekrutacje - brakiem szacunku?

gość

jeden z nich ma ogromny szacunek wśród pracowników, drugi jest obiektem kpin. jak dla mnie @Boss nie musi wskazywać kogo miał na myśli.

ropusznik

a ktora anglia i ktora spalarnia bo sa dwie i albo jednemu kierasowi zrobisz obciach albo drugiemu dobrze, albo odwrotnie?

Boss

Powiem krótko Anglia spalarnia śmieci Zmiencie kierownika błagam !!! wgl nie zna się na robocie. Ja się pytam czy on ma wgl jakie kolwiek doświadczenie ? kto go przyjoł porażka Daasu a to nie pierwsza moja budowa z nimi...

kelem

No ale oni nie tylko w Anglii oferują zatrudnienie @rozczarowany, jeśli chcesz to możesz jeszcze spróbować jak monter konstrukcji stalowych na budowie w Niemczech, zarobki wysokie bez premii.

onyks

@emi taka stawka jest naprawdę w porządku! mam nadzieję, ze taką oferują monterowi konstrukcji stalowych na którą aplikuję. słyszałem ze mają całkiem dobry socjal. mam doświadczenie tylko z Polski ale mozę uda mi sie odnaleźć w Niemczech i trochę groszy zarobić

bezet

to umowe na nie okreslony musiales miec niezla jak cie daas skusil umowa na 2 miesiace.

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 106 ocen.

DAAS Sp. z o.o.