Opinie o DAAS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DAAS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DAAS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAAS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Bida prezesie

Firma przez zle zarządzanie poniosła klęskę na Pl projekcie gdzie chciwość przegrała i pokazała w końcu jak to jest grać nie uczciwie.Napewno to czytasz bo kasujesz opinie na bieżąco bo boisz się prawdy ,ale niestety nie macie szans na rynku antykorozji na rynku zagranicznym bo jesteście zbyt mali i nie macie pojęcia a to z powodu braku kadry na Stanowisko kierowniczym oraz wykonawczym bo dobrzy pracownicy i wykwalifikowani idą tam gdzie jest ciągłość pracy normalna umowa oraz lojalne traktowanie.Sprzet to nie wszystko liczą się ludzie .Zaraz pójdziesz z torbami dlatego się chwytasz nowych rzeczy i dobrze o tym wiesz

Mario
@Bida prezesie

To prawda Dobrze już tam było.Kierownicy robót nie wiedzá o co chodzi Szczególnie na projekcie w Husum w Szwecji jeden wielki chaos.Chlanie i nie tylko...jeśli wiecie o co chodzi i umowy zlecenie.

malasz

Polecam prace w firmie Daas. Obiady są tłuste, surówka smaczna a praca lekka i przyjemna. Dodam tylko że farba jest zawsze świeża a wałki i pędzle nowe.

@Andzia

Żeberka z ziemniaczkami w sosie własnym… mmmm nie nazwałbym tego ironią. Palce lizać!! Obiadki, zakwaterowanie i transport za darmo. Jak na wakacjach :) tyle ze z pędzlem w dłoni. ????

Z firmą współpracuje od 2019r jako alpinista. Firma wypłacalna nigdy nie miałem problemu z wypłatą w terminie, kwatery na projektach, na których byłem były na dobrym poziomie, pokoje 1/2 osobowe. Dużym plusem jest to, ze firma zapewnia sprzęt do pracy na wysokości oraz kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo. Praca niezbyt wymagająca malowanie wałkiem konstrukcji zazwyczaj zaprawki, sprzątanie. W 99% fajni ludzie, czasem pojawi się jakiś oryginał, który nadużyje alkoholu alby wywinie jakiś numer ale tak jest wszędzie.

@Paweł

Te pokoje to samemu można sobie wybrać czy jakoś losowo jest to przydzielane, bo ja akurat nie chciałbym mieszkać z kimś obcym? Jestem ciekaw jak firma dba o bezpieczeństwo i czy płacą szkodliwe ze względu na pracę na wysokości?

mistrz w swoim fachu Nowy wpis

Polecam firmę, wszystko dobrze zorganizowane, budowy ciepłe i raczej z tych mniej wymagających; ludzie jak wszędzie, trafiają się ciężkie przypadki, ale generalnie dobrze się pracuje.

Ayo Nowy wpis
@mistrz w swoim fachu

A co masz na myśli przez stwierdzenie, że budowy są raczej z tych mniej wymagających? Ja właśnie widziałem ofertę pracy dla malarza przemysłowego. Podoba mi się to co firma oferuje ale nie wiem, czy uda mi się dostać, bo nie mam doświadczenia. W sumie w ofercie nie napisali nic o doświadczeniu. Wiesz może czy zatrudniają takich świeżakow jak ja?

specjalista malarz Nowy wpis

Pracuje od kilku miesięcy, nie ma się czego przyczepić. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Stawka uczciwa.

@specjalista malarz

Dobrze wiedzieć. Stawka uczciwa to konkretnie jaka jest i czy jest to stawka dla malarza, czy wszyscy maja taką samą stawkę na podobnych stanowiskach? Ja widziałem ofertę dla montera płyt warstwowych, dlatego pytam.

Pan prezes
@Paweł

Ta opinia jest przykrywką tego co się dzieje na grupach zawodowych - polecam no sprawdzić pracownicy wysokościowo na FB - tam szef wtrącił się w rozmowę i niepotrzebnie wszedł w konwersacje. Dlaczego? Ponieważ firma nie ma zleceń a ludzie już się poznali i nie chcą tam pracować. Strona wybijana jakby byli potentatami na skalę światową a od 20 lat to posredniak. Kto ma 100% zadowolonych klientów?! Ten co sobie tak napisze. Prawda jest inna Od razu widać,że odpowiedź pana prezesa lub jednego z podwładnych. Większość opinii kasowana. Prawda jest taka,że na projektach pokoje są 3-4 osobowe. Proporcje pijących są odwrotne .bbyly przypadki,gdzie bili się w samochodzie w drodze z pracy. Nigdy nie wiesz kiedy się projekt skończy albo czy się zacznie. Co pół roku nowy kierownik - przeważnie nie wie co się dzieje, bo w tej branży mało jest fachowców. Nie ma pogody nie pracujesz nie zarabiasz. Sprzęt jest ale niekompletny albo w sredni j kondycji. Jeżeli firma ma doświadczenie 20 lat na rynku to ma swoich ludzi a nie z łapanki za głodowe w branży stawki. Nie polecam nawet na pierwszą pracę ponieważ można się zniechęcić. Zapytajcie ile mają pracowników na umowach - nikogo. Jest wiele innych pośredniaków z lepszymi stawkami. Sprawdźcie sami ! P.s Ta wypowiedź pewnie będzie skasowana :)

Malarz

Od kilku lat pracuje dla DAAS zaczynałem jeszcze w Szwecji. Dobra firma wypłacalna i terminowa. Nigdy nie zapłacili mniej niż było umówione. Budowy cieple w zimie to ma znaczenie.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Luigi

Praca ok, nie przemęczysz się. Warunki finansowe dobre, kasa zawsze na czas. Wszystko ogarniete przez firmę, kwatery przyzwoite.Bywa problem z ciągłością robót.

Bida prezesie

Leo
@Bida prezesie

Sugerujesz, że są tu braki kadrowe na kierowniczych stanowiskach, bo wykwalifikowani pracownicy odchodzą? Pisałeś też o umowie, ciągłości pracy i lojalnym traktowaniu. Na jaką więc umowę tu zatrudniają, praktykują UoP na czas nieokreślony? I co z traktowaniem oraz wysokością zarobków?

bida
@Leo

umowa zlecenie zapomnij o umowe na stale,kierownicy nie znaja sie na antykorozji brak ludzi frosio itp byli tylko kieorwnikami gdzies tam kolejna sprawa odchodza bo praca nie jest stala 3 miechy stop itp jesli s zjazdy to mowia ,zeby zostac a kazdy ma swoje zycie..Obiecanki premi a pozniej jak cos wedlug prezesa nie jest tak z godzinami to zaraz ciecia tylko gola wyplata to musi placic nie ma wyjscia.

Piękna sprawa
@Bida prezesie

Ta wypowiedź to dla mnie czyste piękno i radość bez granic - czekałęm az to przeczytam i z radością sobie zrobie zrzut ekranu póki jest - pisałem tutaj też i kasują na bierząco. 20 lat doświadczenia i nadal nikt ich nie zna poza tymi co dali projekt a potem cisza. co roku to samo - stawki minimalne - do pracy dzieciaki co zaczynają studjować bez doswiadczenia bo nie ma innych. Ludzie na delegaciach piją biorą różne inne rzeczy, kradną biją się itd. Masakra totalna i ciagle mało dają po 15 e a kasują po 40 za godzine.kadra zmienia sie ciagle na projektach. 30 kierowników od 20 lat. na fb tez blokują wypowiedzi. Kłąmią w żywe oczy. szkoda gadać zapytajcie na forach ile ludzi sie przewineło - na fb są grupy pracpwnicy wysokościowi itp. Niech to sie juz rozsypie :)

Cała prawda

Zacznę tak : pierwsze Twoje słowa: " Wydrukuj sobie i czytaj, jak nie masz czym się zająć." hahahaha - Ty masz się czym zająć odpowiedzdź po godzinie od wpisu - od razu widać, że wysłannik biura - niby nie ale jednak - coś dziwnie emocionalny wpis w pierwszych słowach "Rotacja jest wszędzie, na tym polega wolny rynek " -nie użyłęm słowa rotacja. W drugim zdaniu piszesz o wolnym rynku - od razu czuć słowa prezesa, że dzięki wolnemu rynkowi firma poszerza od lat swoje horyzonty - takie wpisy są wszedzie gdzie firma obwieszcza swoje spektakularne sukcesy. Widać, że nie masz pojęcia, ani o stawkach, ani ogólnie o biznesie - że co?! rozmawiam z poziomu robola a ty wyskakujesz o biznesach ?! piszemy o ludziach zatrudnianych u pośrednikach od 20 lat po najniższych stawkach a ty piszesz o biznesie?! jesteś zniesmaczonym strażnikiem biznesu firmy, który nie wiadomo po co bieże udział w tej dyskusji zaledwie godzinkę po negatywnym komentarzu Piszesz mi o trolowaniu godzinkę po wpisie - Ciekawe co Cię tak zbulwerowało - nie masz nic innego tylko czekać na wpis , który zaraz zostanie usunięty? że piszesz o stawkach - kto wie to wie jakie są. Firma ma może w porywach 15 stałych osób. Najprostrza sprawa : wpisać na linedinie nazwe firmy i zobaczyć ile osób postanowiło wpisać ze tam pracowało :) A tak wogóle to sam sobie przeczysz panie strażniku lub nawet szefie - nie odniosłęs sie do kwot ani w żaden sposób konstruktywnie. - emocionalna breja bez ładu i składu. Nie ma to jak mieszanina słów takich jak biznes , wolny rynek nie masz pojęcia, pewnie żebrasz o robotę. Tak sobie myślę, że biznes można robić na innych - zwłaszcza żebarających o robotę jak to łądnie napisałęś - musisz wiedzieć jak to jest bo te słowa słyszałem nie raz innych kolegów, kiedy odmawiałęm w sezonie bo nie mogłęm się doczekać na odpowiedz. Niestety zapomnieliście,że ludzie są miedzy sobą lojalni i przekazują słowa szefowej : " OK.. jeszcze bedzie żebrać o robotę" Jeżeli gdzieś przeczyta to krystian i inni, którzy pisali od 2012 roku a ich komentarzy nie ma już niech zabiorą głos. P.S. Pojecie biznesowa- nawet najmniejsze nakazuje zastanowic sie dlaczego osoby z wiosek i miasteczek zaczynały własnymi rekoma gdzies w stodołch coś robić a teraz mają firmy kalibru 100, 1000 itd pracowników. Jezeli nie mam pojęcia o biznesie to proszę napisz mi sprostowanie: 20 lat temu firma zaczynała i do dnia dzisiejszego pisze o setkach projektów zakończonych powodzeniem. Jednocześnie korzysta z wolnego rynku ( od 20 lat) i do dnia dzisiejszego nie ma osoby, która mogłaby się przedstawić z imienia i nazwiska i powiedzieć, że pamieta pierwsze projekty. Dlaczego? bo co roku jest ktoś nowy na projekt kto nie wie ile on potrwa, ilu bedzie ludzi itd. Skoro oferuje się najwyższej jakości usługi i doświadczenie to trzeba mieć ekipe, która to doświadczenie oferowała od lat - ale przepraszam nie mam pojęcia o biznesie . Jest wolny rynek i można brać ludzi z ogłoszeń bp zgadzają się o stawkę i nie bedą żebrać o pracę - twoje słowa pięknie wpisujące się w profesionalizm i doświadczenia. Powodzenia w biznesie na wolnym rynku - niedługo ćwierć wieku można świętowć :)

A zgodnie z rzeczywistością podano, że firma płaci 15 euro / godz. pracy? Dopowiesz, czy to już na rękę i czy nie ma przestojów w tej firmie? Bo się trochę naczytałem i nie napawa mnie to optymizmem, jeśli wszystko się zgadza z faktami.

Mario
@Bida prezesie

Praca dla Specjalisty ds. kosztorysowania raczej nie jest uzależniona czasowo od projektu? Jak to ogólnie jest jeżeli chodzi o zatrudnienie na tym stanowisku bo w ogłoszeniu jest napisane, że umowa jest o pracę? Po jakim czasie mógłbym dostać taką umowę w firmie na czas nieokreślony?

Krzysztof

Pracowałem na 2 projektach w 2016 i 2018. Oba projekty wspominam pozytywnie. Pieniądze wypłacone terminowo. Wszystko zgodnie z zawartą umową.

Ziomal

Ogólnie praca fajna , dobre zarobki lecz czasami jest problem z ciągłością projektów , bardziej praca żeby dobrze zarobić na strzała . (usunięte przez administratora)Także ogólnie firma jest ok ale na tego osobnika trzeba uważać

Alutka
@Ziomal

I co, jak nie ma tej ciągłości projektów? Jak jeden się kończy, a nie ma następnego, to co wtedy? Wraca się do domu do PL, czy na miejscu czeka się na kolejny projekt? A i ile czasu zajmuje taka przerwa między jedną pracą a drugą? To kwestia dni, czy nawet tygodni?

Ziomal
@Alutka

Zależy zazwyczaj trwa to parę tygodni ale czasem nawet miesięcy . Tak jak pisałem nie można zabrudzi traktować tej pracy jako stały dochód tylko bardziej jako możliwość zarobienia szybkiej gotówki lecz w przeliczeniu na cały rok lepiej iść do firmy która trochę mniej zapłaci ale ma pracę przez cały rok . Jest poprawi się ciągłość pracy to będzie idealna firma. Ps. A jak projekt się kończy to poprostu wracasz do domu i czekasz

Emma
@Ziomal

Hmmm no to faktycznie ciekawe, a podacie konkretnie, co oznaczają te dobre zarobki? Jaka jest stawka za godzinę albo jaka jest stawka za projekt? A i jak się czeka na inny projekt, to w tym czasie firma oferuje np. jakieś doszkalanie, kursy itd.?

On

Tutaj się zgodzę że firma ma spore braki jeśli chodzi o stanowiska zarządzajace ,ale tyczy się to wyższego szczebla a nie kierowniczków na danym projekcie. Pieniądze są uczciwe i adekwatne do wykonywanej pracy,częstą rotacja ludzi spowodowana właśnie tymi ludźmi ,pracownikami którzy nie podchodzą na poważnie do tej pracy i nie wykonują jej sumiennie,delegacje traktują jak imprezę z której przywiozą pieniądze. Pamiętajcie że każdą firmę budują ludzie ,nie można obwiniac szefa za błędy i podejście do pracy pracowników. Wszystkie osoby które narzekają na 15 euro na godzinę zapraszam do pracy na terenie żywiecczyzny do zakładów gdzie oferują około 22 zł na godzinę przy takim zapierdolu że od maszyny nie można odejść . Jeżeli chodzi o DAAS to warunki pracy ,umowy ,płacy ,są ze szczegółami wyjaśniane i zatrudniając się dobrze wiemy jak to bd wyglądac.

Dorota
@On

Ej, to dlaczego są takie braki na tych wyższych stanowiskach? Nie chcą tam nikogo zatrudnić, czy nie mogą znaleźć osoby z odpowiednimi kwalifikacjami? Skąd takie wakaty? A osoby na delegacjach dostają tylko te 15 euro, czy do tego dochodzi jakiś dodatek/dieta delegacyjna?

Szwecja

Piszecie jakoś niezrozumiale o jedzeniu że trudno zaskoczyc czy to opinia dobra czy nie. Są dobre warunki do mieszkania, są obiady, kasa się zgadza i na czas. Jak robisz robote to nie ma na co narzekać.

Lara
@Szwecja

Macie obiady jako pracownicy? To jest stołówka? Pracodawca całkowicie pokrywa taki koszt posiłków? Pieniądze na czas to oczywiście podstawa, zdradzisz na jakim stanowisku jesteś albo byłeś zatrudniony i jak finansowo się to przedstawiało?

@Szwecja

Mnie tez ciekawi to stwierdzenie, że kasa się zgadza. masz na myśli to, że są te kwoty co ustalales? Opinia jest sprzed paru miesięcy, czy to teraz za te sama prace można otrzymać większe stawki? Wiecie, inflacja te sprawy. Chyba ze od nowego roku dopiero?

Andzia
@malasz

Wyczuwam jakaś ironię w twoim komentarzu. Te obiady co piszesz to są jakoś dofinansowane z firmy jako benefit, czy samemu sobie trzeba opłacić całość? Są jeszcze jakieś inne benefity tutaj oprócz tych nowych wałków?

@Andzia

M

Nie polecam pracy na projektach gdzie kierownikiem jest Robert.Na projekcie w Husum gdzie mieszkał kierownik pobito pracownika i kierownik nic z tym nie zrobił.Takze w Husum z mieszkania na 3 dni zniknáł router i nie było internetu i kierownik o tym wiedział.Zarobki ok i warunki w porzádku.

Zofia
@M

Tylko tego jednego kierownika należy unikać? Czy masz może jeszcze jakieś praktyczne wskazówki? Możesz dać znać czy zakwaterowanie jest darmowe? Czy pobierają jakaś opłatę?

M
@Zofia

Mieszkanie darmowe i przejazd do pracy też.Tak tylko tego kierownika.W biurze w Bielsku wiedzá tylko tyle ile kierownik powie a wiele rzeczy niewygodnych dla siebie i swoich zaufanych ludzi tuszuje.Radzę przy propozycji pracy zapytać kto jest kierownikiem.

Dominika
@M

A czy przejazd do pracy jest komunikacją czy firma podstawia auto? Czyli Twoim zdaniem na jakiego kierownika uważać, więcej jest spoko kierowników czy jak to wygląda? Ty jesteś teraz pracownikiem w tej firmie?

MarNie

Biuro dobrze zorganizowane, warunki płacowe bardzo dobre, koleżeńska atmosfera, szefostwo otwarte na sugestie i pomysły swoich pracowników. Bardzo polecam

Witold
@MarNie

Fajnie że dobrze płacą. Podasz stawkę na jaką mogą liczyć nowi pracownicy. Chciałem wysłać CV i przydałaby mi się taka informacja.

Jolanta
@MarNie

Super, super, a jak wygląda praktycznie to szefostwo otwarte na sugestie, w sensie są zebrania na ten temat czy jakaś skrzynka na pomysły?

Iborys
@MarNie

Firma trzyma pewien sinusoidalny poziom - skład biura zmienia się cyklicznie. Mam wrażenie, że Ci wartościowi odchodzą kiedy mają już dość pomysłów szefostwa, a przy tym poziomie zarządzania, każdy ma dość prędzej czy później. Na budowach nie jest źle.

@Iborys

To chyba normalne ze ludzie zmieniają zatrudnienie, czemu węszyć jakiś „spisek” ze tak to ujmę?

Grzegorz
@Paulina

Ludzie lubią żyć teoriami spiskowymi. Wiadomo, że w budowlance ludzie rotują, zmieniają prace itd. Nikt z nikim w budowlance nie wiąże się na 20 lat... to nie górnictwo

@Grzegorz

No też to zauważyłam. Tu chyba wygląda na to jakby ktoś chciał celowo zaszkodzić firmie, chyba że mi się zdaje?

Bardo
@Paulina

Chyba o to chodzi w tym serwisie, żeby nie rozpływać się nad wspaniałościami danej firmy, ale też przestrzec innych przed popełnieniem błędu zatrudnienia w niej prawda?

Wszystko OK. Wypłaty terminowe, robota fajna

Krystyna
@Marcin

No to super! A ile te wypłaty wynoszą? Jakieś premie dostajecie? Jak wygląda system premiowy?

Ciekawy

Opowiedz o tych benefitach bo ja pracujac w daasie z zadnymi sie nie spotkalem

Gruzin
@Ciekawy

Bo wyprowadza ludzi z błędu.Kłamstwo ma krótkie życie

@Gruzin

To że w 2016 mogło ich nie być jeszcze zrozumiem ale teraz to niemożliwe?

Robert

Praca prawie zawsze taka sama, ale wszystko zależy od ludzi z którymi się robi i mieszka. Teraz mają dużo projektów równocześnie i jest dużo nowych i mlodych. Kwatery różnne sie trafiaja, ale zazwyczaj spoko. Kasa zawsze taka jak się umawiają, wiec nie ma problemow z potraceniami czy innymi glupotami.

Ryszard
@Robert

Co to znaczy, że kwatery są spoko? Dla każdego może oznaczać to coś innego. Dla jednych spoko jak jest jakieś łóżko i to wszystko, a dla drugiego spoko jest wtedy, gdy jest prywatna łazienka.. co tam jest takiego spoko? :D

Robert
@Ryszard

Jeśli liczysz na zakwaterowanie w Hiltonie to się przeliczysz. Spoko kwatera tzn czysto i schludnie, liczba mieszkańców adekwatna do metrażu.

Joachim :)

W zależności od projektu i kierownika. Ale ogólnie dobrze. Praca tez nie jest zła. Atmosfera na wyjazdach tez ok, sle to zależy od ludzi, z którymi się jedzie. Panie w kadrach dużo tłumaczą i pomagają, a każą zawsze się zgadza.

@Joachim :)

Ok a jak kwestia z zamieszkaniem? Spoko warunki?

Piotrek

Dla mnie OK. Co zostało ustalone było dotrzymane. Aż rzadkość. Pozytyw.

Witam jak wygląda praca w Bielsku na stanowisku logistyk zaopatrzenia,? Jakie zarobki ?godziny pracy ? Na czym polega ta praca ? Jakie warunki ? Czy jest nerwowka czy raczej spokojnie

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042