Opinie o Ninja Park Jumpownia - Euroklima Michał Pazurkiewicz w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ninja Park Jumpownia - Euroklima Michał Pazurkiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ninja Park Jumpownia - Euroklima Michał Pazurkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ninja Park Jumpownia - Euroklima Michał Pazurkiewicz w Bielsko-Biała

Krystyna Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca jeżeli chodzi o organizację urodzin. Nie dajcie się nabrać na piękne słówka podczas rezerwacji. Osobny pokój przystrojony dla dzieci zaproszonych na urodziny , którym tak bardzo szczyci się Pani manager wygląda tak : na środku stoi jeden stolik na nim dwie miski z jakimiś chrupkami, cztery wazoniki z woda oraz jeden dzbanek z sokiem na 6 osób. W rogu pokoju stały ułożone kolejne dwa stoliki jeden na drugim. Zamiast puf ,które miały być w pokoju na podłodze leżały niechlujnie porozrzucane puste pokrowce z puf, które to podobno pokrowce zdaniem zarówno Pani manager jak i Pani pracownicy miały być pufami- przynajmniej tak starała mi to przedstawić Pani manager oraz Pani pracownica. Dzieci musiały siedzieć na podłodze bo nie było gdzie. Nie mówiąc już o nieprzyjemnym zapachu jaki unosił się w pokoju urodzinowym. Sama otwierałam okno ponieważ Panie i Panowie na dole w tzw. recepcji przesiedzieli prawi całe 2 godziny serfując po internecie ponieważ praktycznie nie było zupełnie nikogo oprócz naszej grupki. Nawet nie zainteresowały się czy wszystko jest ok. Zresztą jak usłyszałam w recepcji od Pani , która obsługiwała " to nie jej działka i ją pokój urodzinowy nie interesuje" Mam sobie dzwonić do właścicieli tylko że kontaktu też nie podała. Już nie wspomnę, że o wszystko trzeba się prosić to co jest w pakiecie np. o skarpety, o soki ... No nie ukrywam, że zdziwiła mnie ta sytuacja i to bardzo. Robiliśmy urodziny w różnych miejscach gdzie naprawdę było super wszystko zorganizowane. To miejsce oraz zachowanie pracowników, Pani manager jest poniżej wszelkiej krytyki. Zresztą co tu dużo mówić słowa przepraszam nie usłyszałam natomiast Pani manager miała do mnie pretensje że jestem zdenerwowana i mówię podniesionym głosem. No cóż dla mnie to przysłowiowy "śmiech na sali" i żenada.

XyZ

04.07.2021 byłem kolejny raz klientem, no cóż, aktualnie z jednym dzieckiem (starsza już ma inne zajęcia) i jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do kolejnych wizyt. Obsługa była miła, na wstępie powiadomiłem że nie mogłem założyć konta internetowego. Nie było żadnych problemów związanych z tym tematem. Myślę że jest dobrze. Teraz będę z jednym dzieckiem przyjeżdżał, bo starsze urosło :) . Pozdrawiam obsługę :).

Zostaw merytoryczną opinię o Ninja Park Jumpownia - Euroklima Michał Pazurkiewicz - Bielsko-Biała

Ninja Park Jumpownia - Euroklima Michał Pazurkiewicz
  • Czerwona 183