Opinie o Gm Sprinkler Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gm Sprinkler Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gm Sprinkler Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gm Sprinkler Sp. z o.o. w Warszawa

Krzysiek Nowy wpis

Cześć nie wiecie czy oni jeszcze przyjmują? ofert na necie nie widać tutaj aktualnych opinii też nie a chciałem sprawdzić czy dobre warunki teraz oferuja

Monter Nowy wpis

Dyrektorek mądra głowa... Kierownicy budowy na plus

Czy w Gm Sprinkler Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Nie dostałem nigdy.

Firma bardzo dobrze wygląda od środka, nastawiona na rozwój, miła atmosfera. Bardzo dobre warunki pracy.

Adrian

Fajnie że ktoś tu wpadł, dawno nie było tu pracowników :) Widzę że chwalisz sobie firmę, piszesz że są nastawieni na rozwój, Rozumiem że jakieś szkolenia są dla pracowników?

Vi.
@Adrian

A jakie szkolenia byś chciał?

Mac nowy
@Adrian

Oczywiście, szkolenia są w celu podnoszenia kwalifikacji. Firma z atmosferą rodzinną o bardzo dobrej pozycji na rynku, rozpoznawalna która ma super renomę, nowy pracownik po kilku dniach czuje się jak by był w niej od lat - ogromny plus.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gm Sprinkler Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Czy można w Gm Sprinkler Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Mirek

Tak .... na dodatkowe obowiązki ....

anonymus

dodatek, praca od Świtu do zmierzchu, weekend twój.

Bartosz

@Mirek A jak z nadgodzinami? zdarzają się często?

anonymus
@Bartosz

pracujesz od świtu do zmierzchu, Standardowo tak.

Iza

Czytając opinie nasuwa się prosty wniosek. Jeśli ktoś nie przepada ogólnie za praca to nie będzie zadowolony z pracy w firmie!!!

Adrian
@Iza

Każdy ma inne wymagania oraz predyspozycje do pracy w danym miejscu. Widzę, że obecnie firma Gm Sprinkler poszukuje pracowników na takie stanowiska, jak: dyrektor zarządzający, serwisant, czy kierownik kontraktów. Na stronie brakuje jednak informacji o tym, jakie wymagania należy spełniać, aby móc aplikować na powyższe stanowiska. Ktoś z Was ma może wiedzę na ten temat?

Jacek
@Iza

To może w takim razie lepiej poszukać innego zajęcia?

Machora

A ja powiem tak pracowałem tam sporo czasu i praca nie jest zła tylko płaca troche słaba za tyle godzin.ale kierownik jest ok i docenia jak ktoś pracuje a nie obiboków ktorzy szfędają się aby godziny mineły.chcesz zarobić pracuj.i zawsze można sie dogadac z kierownikiem.ktoś tam napisał ze młodemu ciężko wcale nie.tylko młodego ciężko nauczyc pracy i nie miesiąc nie dwa tylko szybko sam tak miałem i z początku narzekałem ale pużniej było ok i jak sie pracuje jak należy to i wszyscy są w pożądku.więc młodzi lepiej siedzieć w domu grzać (usunięte przez administratora) robota sama sie zrobi.pozdro Machora

Edyta

@krzys kto nie dotrzymuje słowa? @Obecny pracownik po nicku wnioskuję, że pracujesz w firmie Gm Sprinkler. Możesz opowiedzieć jakie Ty dokładnie masz zdanie o firmie? Jak Ci się w niej pracuje? Już wiemy, że nie zgadzasz się z innymi opiniami na forum. A Twoja jaka jest?

Obecny pracownik

Prezes nastawiony na kasę... A na co ma być nastawiony, na pomoc charytatywna? Każdy przedsiębiorca musi mieć parcie na pieniądze bo dzięki temu ty masz prace. I wiadome jest to ze ty robisz na niego ale dzięki niemu możesz robić na siebie wiec chyba układ fair.

krzys

Nie dotrzymuje słowa

Edyta

@Jasienia widzę, że masz neutralny stosunek do firmy Gm Sprinkler. Ale jakbyś miała wybierać to bardziej wolałabyś polecić tego pracodawcę czy raczej odradzić? Proszę uzasadnij swój wybór, bo to pomoże w podjęciu decyzji osobom szukającym pracy.

Jasienia

Firma jak firma a Prezes jakich wielu w tej metropolii jakimi są Suwałki. A reszta w myśl zasady - chwalą nas! A kto? My ich a oni nas. Wszystkie peany pochwalne pisze rodzina tam zatrudniona.

edr

Bhp jest zawsze na poziomie, ale jaka jest wypłata?

Prawda

Zenada nie firma oszuści i (usunięte przez administratora) Kłamią na każdym kroku od kierownika począwszy na prezesie skaczywszy. Nie polecam tej firmy.

takija
@Prawda

również nie polecam tej firmy

bolek lolek

kierownik firmy to zwykły kłamca i oszust robi (usunięte przez administratora) z mordy nie potrafi dotrzymać najmniejszej obietnicy, ale czego się spodziewać po chamie który nie ma za grosz honoru, brzydzę się takich ludzi, bym takich usypiał

Jaroś

A może to Prezesowa ma taki wpływ na całokształt firmy? To ona źle wyraża się o pracownikach a sama pochodzi z rodziny na pewno nie szlacheckiej.

sdf

Nie szanują ludzi

atmelek

[usunięte przez moderatora] zasadniczo nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora] nie szanuja ludzi, którzy dla nich zarabiają pieniądze. Atlemek

praca kom.@

Co Wy wiecie na ten temat pracy co nizej piszecie.Zastanowcie sie na sensen własnego życia bo Ci którzy tu pracuja lub pracuja w delegacji to wiedza wszystko i doceniaja to co nauczyli sie. Bo teraz młodzi tylko kasa w głowie i lezenie [usunięte przez moderatora] niech popracuje solidnie to doceni kazdy grosz.C.D.N pozdrawiam jazabek ^^

Zostaw merytoryczną opinię o Gm Sprinkler Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gm Sprinkler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gm Sprinkler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gm Sprinkler Sp. z o.o.?

Gm Sprinkler Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Przydrożna 1
    03-253 Warszawa