Gm Sprinkler Sp. z o.o.

Opinie o Gm Sprinkler Sp. z o.o.

krzys

Nie dotrzymuje słowa

Edyta

@Jasienia widzę, że masz neutralny stosunek do firmy Gm Sprinkler. Ale jakbyś miała wybierać to bardziej wolałabyś polecić tego pracodawcę czy raczej odradzić? Proszę uzasadnij swój wybór, bo to pomoże w podjęciu decyzji osobom szukającym pracy.

Jasienia

Firma jak firma a Prezes jakich wielu w tej metropolii jakimi są Suwałki. A reszta w myśl zasady - chwalą nas! A kto? My ich a oni nas. Wszystkie peany pochwalne pisze rodzina tam zatrudniona.

edr

Bhp jest zawsze na poziomie, ale jaka jest wypłata?

Prawda

Zenada nie firma oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kłamią na każdym kroku od kierownika począwszy na prezesie skaczywszy. Nie polecam tej firmy.

takija
@Prawda 26.07.2016 22:06

również nie polecam tej firmy

bolek lolek

kierownik firmy to zwykły kłamca i oszust robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z mordy nie potrafi dotrzymać najmniejszej obietnicy, ale czego się spodziewać po chamie który nie ma za grosz honoru, brzydzę się takich ludzi, bym takich usypiał

Jaroś

A może to Prezesowa ma taki wpływ na całokształt firmy? To ona źle wyraża się o pracownikach a sama pochodzi z rodziny na pewno nie szlacheckiej.

sdf

Nie szanują ludzi

atmelek

[usunięte przez moderatora] zasadniczo nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora] nie szanuja ludzi, którzy dla nich zarabiają pieniądze. Atlemek

praca kom.@

Co Wy wiecie na ten temat pracy co nizej piszecie.Zastanowcie sie na sensen własnego życia bo Ci którzy tu pracuja lub pracuja w delegacji to wiedza wszystko i doceniaja to co nauczyli sie. Bo teraz młodzi tylko kasa w głowie i lezenie [usunięte przez moderatora] niech popracuje solidnie to doceni kazdy grosz.C.D.N pozdrawiam jazabek ^^

Doduś

To,że kasa u Pana Prezesa jest wyznacznikiem i celem jego życia wie każdy, kto z nim się zetknął.Dla kasy sprzeda przyjaciela i rodzinę.Taki typ-choć udaje zupełnie kogo innego.

jacekplacek

[usunięte przez moderatora] Jeden i drugi zorientowani wyłącznie na ROBIENIE KASY. Pracownik, to dla nich popychle do trzaskania pieniędzy. [usunięte przez moderatora] . Rotacja ludzi w firmie ogromna - dobra praca dla kogoś o mocnych nerwach i na krótko.

ujadacz

ujadacz - 2012-03-12 19:29:35 Może prezes widzi co [usunięte przez moderatora] wyprawia,lecz nic z tym nie robi,bo sam nie ma nerwów z nim się użerać.tylko pracownicy na tym cierpią.

ujadacz

jdfkdn

ktmnij - 2012-03-05 19:41:41 Masz racje ten [usunięte przez moderatora] to cham. Ja też tam pracowałem,i jak wyżucą go z firmy to będzie lepiej dla firmy i pracowników. [usunięte przez moderatora] Podzielam wasze uwagi. Miałem przyjemność tam pracować, powinni płacić dodatek za samego [usunięte przez moderatora] Że Prezes nie widzi co on wyrabia. W sumie w każdej firmie jest potrzebny dobry ujadacz.

ktmnij

xxxdrggh

Praca może być,i pracownicy fajni tylko kierownik [usunięte przez moderatora]

Rafaelo

Jak na Suwałki jest to dobra praca. Fakt ciężko się tam dostać dla małolatów cwaniaków itp.. Najchętniej przyjmują tam osoby starsze, które więdzą co to jest praca. Osoba, która chce tam pracować napewno musi być pokorna, bo nie przetrwa. Praca wygląda tam tak: spawanie(lepsza kasa), cięcie rur, malowanie rur, przygotowywanie innych elemntów potrzebnych do instalacji tryskaczowej czyli jakieś podwieszenia itp.

Wiesz ja także pracowałem w tej firmie to co napisałeś/aś jest zupełną nieprawdą i nieporozumieniem. I case of any questions: atmelek@yahoo.com

Zostaw opinię o Gm Sprinkler Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gm Sprinkler Sp. z o.o.