logo Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Gliwice

Opinie o Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

klient 2012-02-16 12:17
Fachowa obsługa, towary bardzo dobrej jakości godny polecenia, realizacja zamówień zgodna z umową. Polecam firmę z bardzo dużym potencjałem !!!
pracownik 2016-01-30 00:08
Firma OK. Praca wymagająca ale z konkretne wynagrodzenie.
Intramex 2016-02-13 10:17
Umowa o prace, okres próbny 3 miesiące, podstawa + system prowizyjny. Nic pod stołem, wszystko w umowie. Zarobki podstawa + premia, premia 3 poziomy w zależności od zysku handlowca + premia roczna.
Zadowolony klient 2016-02-13 18:29
Polecam firmę, porządni ludzie chętni do pomocy. Widać, że lubią to co robią i są zmotywowani. Firma z dużymi możliwościami.
Intramex 2016-02-18 19:51
Myśle, że oferuje OK warunki pracy. W dużej kwestii zależy operatywność i zaangażowanie handlowca. Premia, brak górnego limitu zarobku.
intramex 2016-07-03 19:19
Nie tylko w czasie pracy o ile handlowiec załapie sie na ostatni poziom premiowy. Wtedy auto do pełnej dyspozycji. Jak to sie mówi: "coś za coś"...
Kandydat 2016-09-05 17:05
Narzędzia pracy dostępne w godzinach pracy ...... pozostawię to bez komentarza nikt z doświadczeniem na to nie pójdzie. Zwykła podrzędna hurtowienka spożywcza podchodzi do tego poważniej !
Kandydat 2016-09-05 17:08
"Coś za coś" ..... wystarczy poukładana polityka flotowa, ryczałt itp. itd.
Intramex 2016-10-02 22:42
Prosze o przesłanie CV na adres intramex.info@gmail.com
fru 2016-10-02 22:45
Dla mnie najważniejsze jest to czy oprócz dobrej podstawy zarobków doliczają jakieś premie, co jest niezłym warunkiem, ale czy wypłata jest zawsze na czas? Dzięki
Intramex 2017-01-14 11:39
Wypłaty i zarobki ludzi są dla nas priorytetem. Jeszcze nie zdarzyło się by nie zapłacić na czas.
Intramex 2017-01-25 20:57
Obecnie szukamy przedstawicieli handlowych w rejonie Łódź, Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Trójmiasto, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wielkopolski i na ślasku... Zapraszamy do rozmowy kwalifikacyjnej.
Natalia 2017-07-20 22:53
@Intramex - czy można uzyskać głębsze informacje odnośnie systemu premiowania? Jak dokładnie naliczane są premie? Jest to duża zachęta dla osób chcących podjąć się współpracy z Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O, więc warto byłoby podać kilka znaczących szczegółów i nakreślić obraz możliwości finansowych w Państwa firmie.
Zostaw swoją opinię o Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O