Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

sss

W kwietniu otwierają zakład w chmielowie koło Tarnobrzega rekrutacja pełną parą

Róża

Czy jest taka możliwość że 13 premię może być pracownikowi wpłacona na kartę podarunkową.Moze ktoś tak miał???Czy trzeba wypełnić jakiś wniosek do kadr

Tita
@Róża

Zawsze przelew na konto.

Dik
@Róża

Chyba jesteś chora

Czorna

Czy ktoś zna zasady dotyczące 13-tki? Jakie kryteria musi spełniać osoba, która jest zatrudniona przez PxCW?

Natalia

W ostatnim czasie zbyt wiele merytorycznych i bogatych w treści komentarzy nie było. Wszystkie swoje wątpliwości powinniście zgłaszać przełożonemu. A czy możecie powiedzieć co w ostatnim czasie zadziało się w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Kierowca

Kiedyś nas zavije ten kierowca :/

Pcc

Witam pracowałem w tej firmie niedługo jakaś masakra jest tam a zwłaszcza jedna liderka .. Uciekajcie póki możecie ludziska.

Litości

Czy ktoś coś zrobi z tym smrodem w WC damskim na hali 6?

kolo
@Litości

I nie tylko w damskim.

Stanęła dzieła

Ja mam pytanie do wszystkich osób pracujących na hali 6. Czy podoba wam się i jak się czujecie gdy jesteście obserwowani z balkonu.? Bo ja czuje się jak małpa w cyrku i taka/i poniżona/y

Natalia

@sap każdy ma prawo mieć swoją opinię na temat miejsca pracy. Akurat niektórym warunki pracy mogą się podobać, a innym nie. Ważne, żeby każdy był zadowolony. A czemu pracujecie za darmo w niedziele w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

bdb
@Natalia

Pracujemy za darmo bo inaczej wylot

Milena99

Witam, Gdzie się czeka za liderką jak się jest pierwszy dzień w pracy?

nikola
@Milena99

Na filmie z yt mówią że sie nie czeka i że jest pięknie od pierwszej minuty :)

Parkingowy

A na wewnetrznym parkingu miejsca w (usunięte przez administratora) . kto tym zarzadza? Było dobrze to nie trzeba zmienić i jest bałagan

piniu

Ktoś coś zrobi w końcu z tym parkingiem. No dziury nie wspomnę ale ten korek do 14.20 masakra!!!

Ciekawy1
@piniu

No teraz znowu brakuje miejsca.nie ma gdzie zsparkować.wyjazd to jakaś masakra.jeden wyjazd z takiego dużego parkingu...??

A
@Ciekawy1

I jeszcze na dokladke samochody czekajace na krolewny w samym wyjezdzie ????

adi

Witam . Powie ktoś ile można wyciągnąć za cały miesiąc z wszystkimi sobotami ? z góry dzięki

Młody

3500 do 4000 jak lubisz pracować

@adi

co za pytanie! ale na jakim dziale?

Śmieszne
@adi

3500/4000 hahahaha To na jakim dziale pracujesz i jaki musisz mieć wysoki procent premiera?

Opiekunka z Niemiec

@Opiekunka z Niemiec

J#e#b#ł#a#m!!!!!

A
@Młody

Ja juz pracuje w tej firmie blisko 7 lat. 4 tysiace to mialam z 13-nastka. Tak na powaznie to okolo 2,5 tys. Jeszcze zalezy na jaki dzial trafisz.

Ty

Witam, dla mnie to ten zaklad jest za bardzo poblazliwy dla alkoholikow, udawanych chorych, leniuchow. Dla tych ludz ludzi zaklad za duzo pieniedzy traci. Prosze rozliczyc kazdego z pracy to zobaczycie ze polowa ludzi powinna miec obowiazkow. Jedni (usunięte przez administratora) a inni sie obijaja. Czy ktos to wkoncu zmieni?

tyty
@Ty

żal odbyt ściska he ? patrz na siebie panie a nie na innych !

Anka

Jest to moja pierwsza w życiu firma do jakiej trafiłam i w której na dzień dobry na przywitaniu z liderem/liderką (już nie chce mówić po imieniu) usłyszałam że muszę przychodzić na nadgodziny w soboty i zaznaczam że to nie była prośba tylko polecenie, nadgodziny mają być i tyle. Jak nie będę na nie przychodzić to nie dostanę tak zwanej konwersji z pracowniczki agencyjnej na wewnętrzną i że firma mi podziękuje prawdopodobnie po 3 miesiącach. Nadgodziny mają być co tydzień. Podczas rekrutacji w agencji nie było o tym mowy, tam dowiedziałam się że nadgodziny zdarzają się od czasu do czasu ale nie są nagminne ... Było to miesiąc temu, od razu oznajmiłam że na żadne przymuszanie do pracy w soboty nie dam się wciągnąć. Przed upływem pierwszego miesiąca, udało mi się znaleźć nową pracę i podziękowałam za współpracę. W firmie niestety panuje kolesiostwo z liderami, dobrze żyją ci co się z liderem/liderką kumplują czy to w firmie czy prywatnie to można już zauważyć po pierwszym tygodniu. Nie polecam ufać nikomu gdyż każdą informację potrafią wykorzystać byle coś przekazać liderowi i się podlizać. Praca trzy zmianowa męcząca, szczególnie że zmiany nie są poukładane jak trzeba (z nocek schodzi się na pierwszą zmianę...masakra) i człowiek po nockach chodzi nieprzytomny w kolejnym tygodniu pracy, do tego nadgodziny i wypalenie zawodowe gotowe po kilku miesiącach, pewnie stąd tak duża rotacja w tym zakładzie, o czy się wewnątrz ciągle słyszy. Nie polecam.

Eryk
@Anka

Już o dawna wiadomo że planują tam nadgodziny co jest niezgodne z prawem. A dokładniej to mają zaplanowane nadgodziny na zawsze ....

Zyta

Ja mam tylko dwa pytanka: czy to prawda, że Phoenix opłaca Ukraincom mieszkania? Czy to prawda, że oni wszyscy pracują na średnią?

Fjchfbkk
@Zyta

Tez slyszalem, ze NIBY firma doplaca Ukraincom do mieszkan. Czy to prawda.... Ukraincy robia na takich samych zasadach co My. Akord, chyba, ze jest artykul na srednia.

Vitia

ach jaśminy :)

arek

Agencja nic nie dała pracownikom na swieta traktują ludzi jak śmieci

randstadtodno
@arek

Agencja Randstad to jakaś kpina z tymi swoimi umowami na miesiąc lub tydzień jak ktoś miał pecha zachorować. Na święta zupełnie zero ! Nic nie dali.

ludziesabezmyslni
@randstadtodno

Jesli interesowalbys sie tym jak wygladam zatrudnieni wiedzialbys ze agencje sa tylko posrednikami w zatrudnieniach i warunki ustala firma phoenix, ja pracowalam w randstad w 3 firmach zlego slowa nie moge powiedziec, w phoenixie dostalam przejscie po 3 miesiacach a tez zaczynalam od tygodniowek, jak sie chce pracowac to i umowa nie starsza a jak sie chce uszkiwac to we wszystkicm znajdzecie problem.

dno
@ludziesabezmyslni

nic nie wiesz nic nie rozumiesz wiec zamilcz. skoro decyduje phoeix o czemu sam nie rekrutuje tylko wyciera sobie uzie agencja ? pomysl troche zanim cos napiszesz.

............omg
@dno

tak, tak ty za to pracujesz przez agencje i wiesz, ja na agencje zlego slow anie powiem, ten czas wspominam ok, 3 msce wspolnej pracy i przejscie do firmy, trzeba sie starac a nie palic fajki co godzine..

dno
@............omg

o kurcze widać dostałaś umowę przez phoenix i jaka teraz jesteś szczęśliwa i z tej wdzięczności wypisujesz głupoty. kto biega na fajkę co godzinę ? puknij się w głowę i pomyśl co piszesz zanim ię ostatecznie skompromitujesz.

NT1990

Witam, przez jakie agencje można pracować w PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl?

lipa
@NT1990

Towarzyską :)

ariol

żeby głupota miała skrzydła to by latała jak gołębica po niebie to motto dedykuję zarządowi PXCW brawo i wspaniałej kadrze kierowniczej tej firmy przeszli wszelkie kanony rozsądku no i po co, ludzie zmuszani do sprzątania nawet kosztem produkcji czyli można zatrzymać produkcję jak się chcę można a między świętami albo najlepiej w święta kazali by przyjść do pracy bo zaległości.A tak ludzie posprzątali a zarząd teraz się pobawi my jak zwykle nic i tylko w nagrodę możemy sobie przyjść w sobotę po południu do pracy tylko dla tego a żeby szlachta mogła się zabawić tak jakby to oni chodzili do pracy w nadgodzinach co sobotę i to popołudniu brawo niektórzy kierownicy dopiero wkurzeni bo nie zostali zaproszeni a tam biba bez nich no i dobrze wam za naszą krzywdę lepiej podwyżkę byście dali ludziom a nie się bawili naszym kosztem

Pracująca
@ariol

Jestem pełna podziwu, ze udało Ci sie to napisać bez żadnego znaku interpunkcyjnego. Chyba nie ma sensu wgłębiać sie w sens twojej wypowiedzi na temat pracy, bo jeżeli podstawowa wiedza jest na takim poziomie to o wykonywaniu pracy nie chce myślec ;) Jeszcze raz do wszystkich osob piszące tego typu komentarze j/w- nigdy nie spotkałam sie z negatywną opinią na temat pracy w pxcw, Panie pracują po kilka lat i nie narzekają, a i zarobić się da ;) W takim razie to z Wami musi być coś nie tak- No ewentualnie myśleliście, ze przyjdziecie do pracy posiedziec, wypić kawke i poplotkować!

Kamila
@Pracująca

Dobre aż się uśmiałam. Na pewno wszyscy są firmie wdzięczni za cotygodniowe nadgodziny i wszyscy są z tego powodu bardzo zadowoleni. Ja akurat również pracuje wiele lat i absolutnie nie spotkałam się z żadną pozytywną opinią na temat pracy w phoenix.

Kowal
@Kamila

To co tam jeszcze robisz?

sap
@Pracująca

Również pracuję bardzo długo w pxcw i nie słyszałem dobrych opinii o firmie. Może i da się zarobić ale jest to okupione poświęceniem wszystkich weekendów dla firmy o pracy po 12h nawet nie wspomnę a co za tym idzie brakiem życia prywatnego. Poza tym na niektórych działach chodzi się jeszcze za darmochę w niedzielę.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 302, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska