Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

jordan

te najkacze z parkingu ktoś ogarnie?

Religoznwca
@jordan

EKG/ITD :)))

Vob

Witam, w Tarnobrzegu rekrutują na stanowisko technologa chciałbym się zapytać osoby pracujące na tym stanowisku co należy do obowiązków? Czy wdrożenie się długo trwa? Czy robią szkolenia? Jak atmosfera? I na jakie zarobki można liczyć tylko proszę o dodanie słowa netto lub brutto :D a i czy praca na tym stanowisku wiąże się z jakimiś nadgodzinami? pozdrawiam.

Nie polecam

Witam pracuje już dość długo w Phoenix i powiem szczerze ze z każdym dniem coraz bardziej zastanawiam się czy warto tam pracować naprawdę to żeby zarabiać 1800 zł to przekracza wszelkie granice od kiedy wprowadzili jakieś podziały na linie i zabrali przelicznik to poprostu jakaś paranoja. Jak można mieć ochotę na staranie się jak i tak więcej jak tyle co się należy nie idzie już zarobić dostaliśmy śmieszne podwyżki dokładnie 15.75 i co z tego skoro po odjęciu podatków wychodzi na rękę 1800 wiec masło maślane wyszło na końcu z tych ich podwyżek. Zmuszanie do nadgodzin to Wogole jakieś nieporozumienie a co jest najlepsze od nadgodzin odejmują podatek wiec podsmumuje kierownicy do (usunięte przez administratora) fakt nie wszyscy ale w praktyce to po jednych pieniądzach liderki bez komentarza praca to gorzej niż w kopalni bo tam chociaż można się do dobrej kasy dokopać po miesiącu a w Phoenix to garba możesz się dorobić albo nerwicy jak co druga. Nieprzyjemna atmosfera nic nie robią sobie z ludzi Odradzam jeśli chcesz mieć coś z życia to odradzam gdyby nie kredyt to już dawno by mnie tam nie było ale za te marne grosze chociaż na to starcza dobrze ze chociaż mój mąż dobrze zarabia oczywiście gdzie indziej (jeździ tirami polecam) to by mi od 1 do 1 nie starczyło ze to powiem

...
@Nie polecam

była stawka 13 , to ile nagle mieli Wam podwyższyć do 50zł na godzinę? Zawsze tylko wszystkim mało.

Mac
@...

Za ten brak wolnych sobót w miesiącu to za mało !

co za bzdury!
@...

podwyzka jaka skoro przelicznik zabrany? wychodzi na to ze premii trzeba zrobic o ile wiecej zeby tak naprawde odczuc jakies pieniadze wieksze! jedyny plus to na chorobowym sie lepiej wyjdzie i to tyle dobrego

Ted

Nie dramatyzujcie. Zawsze mogą rzucić styropian do obróbki.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno
bylyphcxw

Nie mam dobrego zdania o tej firmie. Pracowałem kilka miesięcy. Ufać nie można nikomu, donosy do lidera z prędkością światła, plotki, obrabianie tyłka za plecami to codzienność. Normy ? Ciężko jest wyrobić 100 procent nowemu pracownikowi ale do czasu aż nauczy się kombinować tak jak robią to tzw stare wygi. Czyli np. Wbijanie się na tzw LOM i w międzyczasie robienie czegoś innego, albo przeciąganie LOM ile się da ... obojętnie czy robi to osoba pracująca na maszynie czy pracownik na montażu ręcznym, oto wielka tajemnica wyrabiania się w tej firmie na 200 procent. Paranoja, potem zdarzają się kwiatki że ktoś jest wyrobiony na 160 lub więcej procent i porównuje się potem takie wybitne "normy" z osobą która próbuje uczciwie pracować. Ale niech tylko jakaś stara wyga zauważy że ośmieliłeś się tak zrobić to z miejsca leci z donosem do lidera. Gdyby nie te ich obowiązkowe soboty czy szóste nocki płatne 100% więcej, to wypłaty były by tu cienkie jak barszcz z paczki. Było parę osób które na początku mojej przygody z tą firmą wydawały się być fajne, ale potem okazywało się jakie to fałszywe osoby. Nie polecam. A tym wszystkim hapaczom życzę jak najszybciej tego akordu zbiorowego, zobaczymy te wasze wyniki.

MatkaTeresa
@bylyphcxw

Znam lepsze agentki, ktore wbijaja sie na zlecenie i wybijaja z tak zwanych "nadwyzek", ktorych nie ma! I tym o to sposobem robia sie zaleglosci, a my musimy w soboty zapie...lac przez takie larwy!

Pracownik produkcji.

Podwyżka -super. Tylko dlaczego wraz z podwyżką zabierają przelicznik? To ma być szacunek dla pracownika ? Firma nadal chce byśmy robili ponad normę ale nie ma zamiaru płacić?

Justyna praca tbg

Hey jest ktoś kto nie dostał żadnej odpowiedzi od rekrutacji czy przyjęty czy nie?????

Ivan grozny

Ja pierdziu. Porąbane te zaklady w NT zwlaszcza chifa i phoenix.Masakra.

@Ivan grozny

Porąbany to ty jesteś w PxC pracuje sieę dobrze a jak nie podoba się to spadaj na drzewo.

Tyranozaur rex
@AA

Pracuje sie dobrze? ha ha . Tak właśnie czytam ponad 5 tys wpisow z czego99% negatywy.

@Tyranozaur rex

Pracuje w tej firmie ponad 15 lat i wiem jak trzeba pracować że być zadowolony a wy tylko płaczecie że wam zle i nie dobrze

Szarak
@AA

Przestaniemy płakać jak zaczniemy zarabiać jak normalni ludzie a nie jak niewolnicy. Prawie 30 lat po transformacji, 14 lat od wejscia do Uni a my w 8h nie możemy zarobic głupich 1 tys euro netto. Kur__wa.

Troll
@AA

15 lat w jednej firmie pracują tylko lenie i cieniasy. Każdy kto chce sie rozwijać po 6 czy 8 latach zmienia zakład.

Ciężko pracujący p.
@Troll

No chyba jesteś nie odpowiedzialny skoro skakasz po zakładach później będzie płacz bo nie będzie z czego liczyć lat pracy :) . To, że ktoś pracuje tyle lat na danym stanowisku to nie znaczy, że jest głupi bądź nie chce się rozwijać;)

@Troll

Po pierwsze jak ktoś jest słaby to sam odchodzi lub go zwalniają.Po drugie proszę nie obrażaj mnie bo nie wiem czy byś powiedział mi to prosto w oczy.

Pikuś
@Ciężko pracujący p.

Tak właśnie to znaczy. Boicie się zmian bo tu juz wiem co mam i jak i co. Układziki , znajomości itp. W życiu powino sie zmienić prace conajmniej kilka razy. Większośc z Was była by nikim po zmianie zakładu i dobrze o tym wiecie. Przyspawani do stołków, lenie śmierdzące.

@Szarak

Napisz gdzie się zarabia więcej w okolicy to się przeniesiemy.

welman
@AA

Macie związki? co one robią? Pierdzą w stołki tak jak w chifie? Pewnie tak i dlatego mało zarabiacie.

@welman

Ja nie narzekam tylko denerwują mnie ludzie którzy narzekają na forum że tak mało zarabiają(jak sobie pościelisz tak się wyśpisz), a co do naszych związków to szkoda pisać.

fart
@AA

a może jak w dup..e komuś wejdziesz tak bedziesz miała...

@fart

Każdy sądzi po sobie

Ciężko pracujący p.
@AA

co chcecie od ZZ? Gdybyś w nich Był/a to widziałbyś ile robią.

@Ciężko pracujący p.

Dla Siebie co wy młodzi wiecie o solidarności i o zwiazkach.

ha ha podwyżka!!!

podwyzki to zenada! maja ludzi za tępych i takich co uwierza w bajke typu ''dla panstwa wychodzi to z korzyścią ! '' co niby? ze przelicznik zabraliscie a godzinowka podniesiona o gowniane grosze? gdzie szacunek dla doswiadczonych pracownikow?- nie ma. .... za to kiedy czegos nie wiecie to gdzie sie leci, do tych osob z tysiacem pytan,bo rzadko ktory technolog wie tyle co produkcja! im egzamin zrobcie albo premie grupowa niech pokaza jak to wyrobic. !!!!

xxx

Nadgodziny powinny być wycofane , ponieważ władze firmy nie myślą o tym że ludzie mają swoje życie rodziny , plany na weekend itp. Ludzie napiszmy skargę do szefa firmy!!!

AN

Do mnie tez dzwonili ze jestem przyjęta ale się wacham bo trochę mała stawka na początek i boję się tych nadgodzin

Dik
@AN

Jaka stawke oferowali

Mahmut

Alllah Allah agbar

W Tarnobrzegu przyjmują , a w Nowym Tomyślu mówią że nie potrzebują bo na innych halach nie ma roboty tylko na IFC. A i tak mnie nie przyjeli.

Don Vasyl

Don Vasyl

Natalia

@XXX w jaki sposób jest utrudniane przez inne osoby zdanie egzaminu? Czy nikt tego do tej pory nie zauważył? Pracownik nie ma prawa odmówić robienia nadgodzin? @Troll proszę nie obrażać nikogo na forum. Można swoją opinię o firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska wyrazić bez takich zwrotów.

@Natalia

Oczywiście że można odmówić nadgodzin, ale skończy się to podziękowaniem za współpracę. Na dzień dobry w tej firmie jest się informowanym że przychodzi się w każdą sobotę oraz na szóstą nockę... A egzaminy są przesuwane w nieskończoność, wiecznie są jakieś wymówki.

qaz

Witam jak z pracą na monter form wtryskowych? opłaca się ?

Mgier

Czy ktoś wie czy ptzyjmują magazynierów bo widze że ich mało.

Pani z działu rekrutacji powiedziała że oprócz działu IFC na żaden inny w tej chwili nie przyjmują.

Nie wie ktoś na jakie działy szukają do pracy?

Dawid
@14259

Na ICC

XXX

"Firma potrzebuje wykwalifikowanych pracowników (...), jeżeli będzie osoba nawet z 3 miesięcznym doświadczeniem, która będzie spełniać wymogi, to jak najbardziej może podejść do egzaminu." To teraz realia - znajdą się takie osoby wyżej, które specjalnie taką osobę blokują, nie zezwalają lub celowo opóźniają możliwość zdania egzaminu. Ciągle jest mowa o potwierdzeniu decyzji bądź wciskanie ciemnoty, że kierownik jeszcze maila nie widział. Pracuje ponad normę, na najgorszych maszynach na hali i nie mam za to zapłacone jak być powinno... Takim zachowaniem pracownik jest zdemotywowany! P.S. Kochane liderki - nie ma czegoś takiego jak OBOWIĄZKOWE nadgodziny w Prawie Pracy. Nadgodzin nie mamy obowiązku odpracować! Jeżeli dalej takie sformułowanie będzie używane wówczas PIP się tym zajmie. Nagranie to już chyba jest dowód w sprawie :)

ASG
@XXX

nie popieram liderek i zgadzam się ze nie ma przymusowych nadgodzin, ale jeżeli nagrałaś kogoś bez jego wiedzy to może być dowód w sprawie, ale przeciwko Tobie.

PIP
@ASG

Wszystko zależy od okoliczności nagrania oraz konsekwencji wynikających z jego udostępnienia. Jeśli na filmiku rozmówca mówi ważne informacje dotyczące osoby nagrywającej (np. dotyczące traktowania pracowników przez pracodawcę), nagranie może posłużyć jako dowód w sprawie sądowej. Więc najpierw się do edukuj a potem pisz swoje mądrości.

XXX
@ASG

Nagrałeś ** Jeżeli rejestrowania jest rozmowa z kimkolwiek a Ty jesteś czynnym uczestnikiem konwencji, wówczas śmiało masz prawo do nagrania.

Nikoś
@XXX

Wielkopańskie fochy pań, które spędzają więcej czasu w palarni niż w miejscu pracy to codzienność. Nowym odmawiają szkoleń i jakiejkolwiek pomocy. A później indory menedżerskie sapią zwolnieniami, nie martwiąc się o nic. Banda modląca się, żeby zaistnieć cudzym kosztem w mediach, choćby przez 35 sekund czasu antenowego.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska