Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

romeo bez alfy

Czy zatrudniają na narzędziownię? Jaka tam atmosfera, słyszałem że średnio, kierasa nikt nie lubi? Jakie zarobki?

@romeo bez alfy

Zarobki jako świeży pracownik myślę że na start jako operator około 20/23zl brutto plus premia od wyrobienia od 6% w zwysz ,atmosfera raczej kiepska tyle co słyszałem pracują na dwie zmiany tam jest kierownik dwóch kierowników pod nim i jeszcze 4 liderów

Bajerka

Narzędziownia dwie zmiany i stawki od dwudziestu paru do trzydziestu paru zł na godzinę produkcja musi zasuwac prawie dwa miesiące żeby to mieć

Poznań

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie oddziału Budowy Maszyn w Poznaniu. Ktoś coś? Jak atmosfera? Zarobki orientacyjne i ogólnie praca?

Fenix

Podobno inspekcja pracy się zjawiła i za czas nierównowazny się wzięła wkoncu ktoś

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Haha

Święta racja. Sporo osób leci w h...a.Czas się za nich zabrać.Mają wsparcie w osobach nie zawsze mających wspólnie cele firmy.

Technologia

Ciebie baranie

HAU HAU

Mało skrzynek do dźwigania, nikomu nie pomagają, a premie dostawaja, pupki lizać tylko... Pomaganie to jedno z dobrych cech prawdziwego, dobrego i uprzejmego mężczyzny.

Cæstatyjef

Bardzo cię proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd! Nie używam żelu tylko pomadę ! Wiec powinieneś użyć słowa napomadowany a nie nażelowany ! Tak na przyszłość

H5
@Cæstatyjef

Od tego kolegi to ucz się pracować , czerp przykład.

Fil

On jest w porządku, (usunięte przez administratora) za wszystkich, premie dostaje to znaczy że jest ponad wszystkimi

nie w temacie
@Cæstatyjef

Co to jest pomada? Czy to można dostać w bufecie?

Uhaha
@nie w temacie

Tak. Idź do bufetu i poproś o pomade

As
@HAU HAU

A gdzie jego przełożony czy on tego nie widzi kto robi awarię na servusie jak on nie robi Krz..sztow pracuje na VAC.

ODPOWIEDŹ AS
@As

Kolega z VAC ogarnia bo chce . . . .a ten czeka na odprawe przed godz 6 bo mu sie leniwego dupska nie chce ruszyć . . .by wejść do góry !

L
@ODPOWIEDŹ AS

Ale jak tak można że pracownicy VAC są w grupie serwvs przecież się nie rozdwoją i potem cyrki wychodzą na VAC praca jest nie zrobiona i jest wielki szum.

HAU HAU

Na zmianie Waldemara co go ostro polecił a teraz go samego już nie ma bo to choroba kierowników....

@ODPOWIEDŹ AS

On nie że chce on musi gdyż jest w grupie servus jak może być w dwóch miejscach naraz kto naprawia awarie

am a cat
@1

Jeśli niechce a musi to niech zrezygnuje

Ktosss

O widać HR tez się wypowiada.Proponuje żeby zajęli się pracownikami siejącymi zamęt , którym nie chce się pracować , chorują itd.

Laczek
@Ktosss

A Ty co siejesz? A nie Sory Tobie się chce pracować a raczej ciągnąć pod stołem :)

zibi

Proszę o opinię jak się pracuje na wtryskowni WTR-DC

@zibi

Jak zachowuje się kierownictwo na dziale Wtr DC?

Yyyyy

Nie interesuj się

Slabo
@zibi

Kierownictwo na tym dziale w ogóle nie słucha załogi. Nie radzi sobie z problemami i co najgorsze awansują ludzi, którzy są poprostu nie kompetentni i nie nadają się na swoje nowe stanowiska, a będąc operatorami produkowali najwiecej wadliwych produktów nie rozumiejąc kompletnie zasad procesu oraz tego dlaczego popełniają ciagle te same bledy. Kolego odpuść sobie tą firmę bo tutaj nie zarobisz. No chyba ze idziesz do pracy siedzieć na fajce zamiast zarabiać pieniądze dla rodziny.

@Yyyyy

Grzeczne zadałem tylko pytanie więc przemyśl swoją odpowiedź i wyciągnij Sobie wnioski ,czy warto Tobie udzielać jakiekolwiek odpowiedzi. Mimo wszystko miłej pracy i udanego wieczoru.

@Slabo

Dziękuję Tobie kolego za udzielenie odpowiedzi ???? Czytając Twoją odpowiedz to może warto porozmawiać z przełożonym twoich kierowników i przedstawić jak wygląda sytuacja na Twoim dziale jakie są podejmowane nieprzemyślane decyzję,rozmowa nigdy nie zaszkodzi niekiedy wręcz przeciwnie może pomóc.Pozdrawiam serdecznie ????

Bezpieczeństwo

Ja mam pytanie. Czy tym ludzią w biurze już do reszty mózgi wyprało? Co wy nam robicie,nam dzięki którym możecie sobie tam podgrzewać cztery litery,gdyby nie produkcjia to was by tam nie było. Żeby dostać naganę za przekąszenie czegoś na lini??? Ludzie przecież przez te wasze ciągłe obniżenie progów premiowych i podnoszenie norm oraz obcinanie czasów my produkcja nie mamy nawet czym piernąć. My nie mamy prawie godziny czasu na śniadanko tak jak wy,a i tak żrecie i pijecie z filiżaneczek kawusie przy komputerach,przy dokumentach. A my to co bydłooo??? Czujecie się lepsi od nas czy lubicie nas tak poniżać?? Jesteście tacy sami jak my czyli CZŁOWIEKIEM. Czy może was to bawi??? KARMA WRACA .

Yyy
@Bezpieczeństwo

To nie ludzie, to wazeliniarze. :)

robol
@Bezpieczeństwo

Zarcie przez godzinę! Patrz uczeni na logistyce. Tam przez godzinę nic nie załatwisz bo żrą.

Chwdr
@Bezpieczeństwo

Taki Wasz żywot biedne Polaczki Robaczki, Cebulaczki, co na wszystko narzekają i wszystko im się powinno należeć xdddddddd do roboty, a nie (usunięte przez administratora) w necie, (usunięte przez administratora) w świecie xd

Warto aplikować na Wtryskownie?

Animo

Nie

Ktoss
@Kandydat

Nie polecamy na wtryskowi trzeba robić. Są inne działy gdzie można w(usunięte przez administratora) lecieć

:0(
@Kandydat

Jak chcesz pracować w stresie, jak chcesz żeby bryga Cię dojeżdżał a kiero to kumpel i na nic skargi nie pomagają, jak chcesz je bać po 12h, jak chcesz być traktowany przez kiero jak śmieć to zapraszamy na wtr. Bo jak narazie to wszyscy stąd się zwalniają więc jesteś odważny.

WTR ICC
@:0(

To co kolega pisze jest to prawda pracowałem tam i jednej rzeczy żałuję że nie zwolniłem się wcześniej pozdrawiam

max ICC

znowu 12h na ICC WTR i końca tego nie widać.

Downy
@max ICC

12 h w robocie i później zostać 4 żeby przebierać sztuki xD

K jak K*urwa

Dopilnować produkcji? Czy ty januszu wiesz wogule o czym mowisz? Zapraszam, 6,7 maszynek zlecenia po 500sztuk trwające 10 - 20 minut gdzie stabilizacja procesu trwa około 30. Wiesz co to jest stabilizacja? A No tak z pewnością to tak samo jak stabilnie trzymasz *uja w buzi i uśmiechasz się do swojego szefa :) *ebany wazeliniarz i cpun z ciebie *zmato

max
@K jak K*urwa

na sektorze (6-7-8 maszyn) się nie da pracować:///

odp
@K jak K*urwa

Stabilizacja procesu wg inżynierów na politechnice trwa od 30 minut do 4 godzin (w skrajnych przypadkach więcej), dopiero po takim czasie możemy mówić o gotowym dobrym wyrobie o ile sam proces jest stabilny. Kto nie miał nigdy do czynienia z wtryskarką lepiej niech się nie wypowiada. To nie jest ani prasa ani praska itd. Tutaj powtarzalność dobrych wyrobów trzeba ustawić i nie jest to takie proste a czynników zakłócających proces jest setki wystarczy zwykłe wahanie napięcia w sieci o kilka woltów i już mamy spadek ciśnienia na pompie hydraulicznej wysokiego ciśnienia,które to nijak nie przekłada się na ciśnienie wtrysku czy ciśnienie przełączania, które maszyna nie wyłapie a powoduje to szereg problemów a o falownikach w nowych wtryskarkach to nawet nie wspomnę. Wahanie tego napięcia nie jest zauważalne i często mylone z zanikiem fazy kiedy to zatrzymuje się połowa wtryskarek jak nie wszystkie. Każdy myśli że zawsze maszyna odrzuci zły wyrób, nieprawda i nie zawsze idzie go znaleźć, dlatego że instrukcja kontroli przewiduje kontrolę na przyrządach pomiarowych co 4 godziny. I najważniejsze wtryskownia nie ma kontroli 100%. I tu pojawia się problem bo mamy oddawać 100% dobrych wyprasek jednocześnie nie mając kontroli 100%%! WTF? Jeśli jest tu spec, który wyeliminuje mi niedolewy i grat na wtryskowni w 100% to zapraszam bo jednocześnie wyeliminujesz światowy problem i w wielu potężnych firmach produkcyjnych będą mogli wyeliminować kamery wyłapujące niedolewy na wtryskarkach! Firmy, które nie stać na kamery zatrudniają na każdą maszynę osobę, która robi za 100% kontroli a i tak dochodzi do wpadek. Pozdro 600!

K
@odp

Nich Pani z kontroli WTR IC wezmie się do kontrolowania wyprasek a nie kontrolowania konta w bufecie gdzie przebywa połowę zmiany

@K

Czy ona ma przełożonego bo robi co chce gdzie jest nadzur

Y

Kto R nata

K
@Y

Tak

L
@max ICC

Nikt nikogo nie zmusza jest tyłu chętnych że musi być losowanie więc o co chodzi.

ol.pk.
@K

TYLKO O.I.P.POZNAŃ WAM WSZYSTKIM POMOŻE ABY BYŁY ZMIANY NA LEPSZE W WASZEJ FIRMIE.PROSZĘ DZIAŁAĆ OD ZARAZ.POZNIEJ NAPISZCIE CO ZDZIAŁAŁA TA O.I.P.POZNAŃ.POZDRAWIAM.

Gosciu

Jak tam murzyny w TBG? Jeszcze was nie wy.....li?????

Marlena
@Gosciu

O co ci chodzi?

Dlaczego nie chcą odwrócić zmian z nocek na popołudnie? Przecież juz tak sie nie da zyć normalnie a gdzie wydajnie pracować. Czy naprawdę to taki duży problem? Spróbujmy na trzy miesiące a pózniej, może ludie pójdą po rozum do głowy...

@321

Popieram czekam od lat na tę zmianę ale czy się doczekam?gdyby góra pracowała w tym systemie to dawno by to wprowadzili i nie pytali nikogo o zdanie .proszę zrobcie coś dobrego dla ludzi

max
@321

była ankieta 2-3 razy, to montaż nie chciał.

@max

Montaż chciał ale ankieta wszędzie nie dotarła i efekty taki mamy podobno niewiele dzieliło od przegłosowania 100 procent załogi powinno się wypowiedzieć wtedy było by wiarygodne

Kto chciał to głosował z dziećmi nie pracujemy trzeba się było się pytać gdzie ankieta

@321

Nie ma różnicy, uwierz mi

Hahahh
@321

Puśćcie famę ze jeśli ktoś nie zagłosuje w ankiecie na odwrócenie zmian to nie będzie wigili zakładowej xD ten motłoch bez godności lecący na darmowe żarcie od razu się skusi :D

@Hahahh

Tak głupio gadasz a pierwszy byłeś jak zakład coś zrobi to źle nie zrobi źle opanuj się człowieku.

@123

Nie uwierzę bo tak nie jest

Ciekawy 1111
@1

Jak była kiedyś ankieta to nawet mój dział o tym nie wiedział.Informacji zero.

@Ciekawy 1111

No właśnie mówiłam że było niewiarygodne zakłamane i dużo załogi nie wiedziało o ankiecie tak samo jak inne sprawy których liderki nie mówią lub tylko psiapsiolka swoim a ty człowieku się domyślaj albo dowiaduja po czasie

Pip
@1

Zamknij japę ty haerowcu biurowcu

@Pip

Przepraszam jestem zwykłym pracownikiem ale jak to czytam to mnie krew zalewa a po drugie trochę kultury bo w pracy cichy a na forum bez kultury bo nikt nie widzi i nie słyszy to jest domeną słabych ludzi pozd

XD
@1

A Twoją domeną jest głębokie gardło :)

ja chciałabym aby wkońcu zrobili porządek z e zwolnieniami lekarskimi. U nas jedna cae wakacje chorowała teraz ciągnie zwplnienie po świętach. Na miescie normalnie ją widać , ma czas dla dzieci a inni musza zasuwać na premię i gdzie tu sprawiedliowść ?

Cykl cyk
@ja

Czy ty się dobrze czujesz? Co Cię to interesuje? Nudne masz swoje życie? Pracuj jak możesz i nie oczerniaj drugiej osoby. Patrz codziennie w lustro i siebie oczerniaj A nie kogoś i zastanów się czy nie jest ci potrzebna rozmowa z lekarzem specjalistą. Bardzo ci współczuję że nie masz swojego życia i zajmujesz się cudzym.

Ciekawy 1111
@ja

To też idź na chorobowe.Kto ci broni.?

Halinka
@ja

Po 1 ciekawe od jakiego lekarza ma L4 , dziwne że nikt się tą Panią jeszcze nie zajął aby tylko blokuje etap :)

Andree
@Halinka

Czy ta Pani to Kamila

Adam Mariusz dobry turniej został zorganizowany w piłkę nożną na hali w 3. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Player
@1

Super turniej, fajna zabawa. Oby więcej takich imprez sportowych.

As
@Player

Może latem byście zorganizowali turniej taki jak ten na hali. Brawo!!!

Icc

Co się dzieje na ICC, ze szukają specjalisty ds. Jakości?

Zzzzz
@Icc

Nic się nie dzieje, jesteś zainteresowana to idź zapyta j i złóż papiery a nie kolejne głupie pytania dajesz na forum

Blasen
@Zzzzz

(usunięte przez administratora)Jestem ciekawa czy Witek wraca, czy którejś należy gratulacje składać i życzyć szczęśliwego rozwiązania. Jeżeli chodzi o icc to podziękuję za współpracę, nie jestem zainteresowana!

Nthbf

I jak tam 13? Zadowoleni?

Kto tAm
@Nthbf

Ja tak...nie liczyłam na tyle bo różne by plotki.. Zresztą każdy dodatkowy grosz cieszy przy obecnych wpłatach......

Klim
@Nthbf

13tka super dzięki, żeby co roku taka była

Darko

A był dodatek za niechorowanie wypłacony?

Na jakiej zmianie?

Xxxifc

Znowu zaczynacie z opisywaniem liderek ? Jeszcze się wam to nie znudziło? Zalatwiajcie takie sprawy w 4 oczy z liderem i weźcie się za robotę zamiast na forum wypisywać.

Ifc
@Xxxifc

Liderzy też niech się wezmą za robote i zaczną szanować ludzi

Jan
@Ifc

Prawda

Ciekawy

Ciekawe czy będzie trzynastka...

Stary

70% maks ma być. :(

Obiektywny
@Stary

W zeszlym roku taka sama gadka była a jednak 100% było...

Trzynastka
@Obiektywny

Nie wiem czy będzie w tym roku trzynastka, ale jeśli będzie chociaż 50% to nie powinniśmy narzekać, jest kryzys a firma dzieli się z pracownikami zyskami, zapominacie, że te xxx więcej za styczniową wypłatę to xxx średnio więcej co miesiąc! Ludzie, nie powiem sam czasem narzekam na tę firmę no bo są powody, ale jeśli chodzi o wszelkie dodatki to nie możemy narzekać

Cytryna
@Ciekawy

Slyszalam ze produkcja max 50-70% a administracja miedzy 100-120% bo majom lepiej cele zrealizowane. Potwierdzone info zobaczycie wszystko bedzie wiadomo wszystko zostanie ogloszone

Wiatroped
@Cytryna

No i co trzynasteczka wpadnie!

Tak 97 %

Beza
@Cytryna

I po co było pierdy pisać.Zamiast troszkę poczekać. Teraz co następne? Podwyżki.Potem wczasy pod gruszą potem bony świąteczne A No wigilia na którą wszyscy prawie psiocza A idą. Po co się tak nakrecacie ?I info z palca wyssane.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska