Opinie o DUCAT COMPANY w Rudniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DUCAT COMPANY. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DUCAT COMPANY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUCAT COMPANY w Rudniki

Kilka miesięcy temu mignęło mi ogłoszenie o (usunięte przez administratora) dla kierownika działu handlowego. Mile widziani ludzie z doświadczeniem w handlu. Czy wszystkie stanowiska zostały już obsadzone? A może planowane są nowe rekrutacje w tym roku?

były Aniołek Nowy wpis

"Aniołki" napiszcie lepiej jak podkładacie opłatki z Allegro. Sprzedajecie opłatek, kasę bierzecie do kieszeni a potem podkładacie opłatek z Allegro. Ilość opłatków się zgadza a kasa trafia do waszej kieszeni. Jak trafi 5% z utargu na fundację to jest już dobrze!

Michalina

Współpracowałam z firmą Ducat Company przez cztery lata przy okazji akcji świątecznej w Bydgoszczy. Na początku jako hostessa, następnie dwukrotnie jaki osoba pomagająca w koordynacji i w końcu samodzielnie poprowadziłam akcję jako koordynatorka. Praca koordynatora do najprostszych nie należy. Przede wszystkim olbrzymia odpowiedzialność za towar i pieniądze, problemy z hostessami, a poza tym miesiąc wyjęty z życia. Przydają się kompetencje zarządzające i mocne nerwy . Pracę wspominam bardzo dobrze. W 23 z dni zarobiłam ok. 6 tys zł. Pieniądze zostały mi wypłacone kilka dni po rozliczeniu. Jeżeli chodzi o bycie hostessą, to praca nie jest łatwa, bo kontakt z klientem zawsze jest trudny. Jedne się do tego nadawały, pracowały kolejny rok z rzędu i zarabiały całkiem ładne pieniążki, bo na początku 10 zł netto za godzinę, później, im bliżej świąt 12 i chyba 14 zł. Poza tym w ubiegłym roku był taki system premiowy, że wystarczyło trochę się postarać, żeby dostać kilkanaście, kilkadziesiąt zł do dniówki. Niektóre dziewczyny po pierwszym dniu rezygnowały, bo nie nadawały się do tego. Nie robiłam im z tego powodu większego problemu. Ja wypłacałam dziewczyną pieniądze ostatniego dnia pracy, więc większość dostała wypłatę przed świętami. Niektóre odbierały po nowym roku, jedna nie zgłosiła się po pensję, ale to już jej sprawa. Współpracę z Panem Andrzejem wspominam bardzo dobrze. Kompetentny, wyrozumiały, uczciwy, zawsze służący radą. W pracy były mega trudne sytuacje, rozwiązywałam je lepiej lub gorzej, sama nie zawsze wiedziałam jak postępować. Zawsze mogłam liczyć na pomoc. Podsumowując: Praca ciężka i nie każdy się do niej nadaje, ale na pewno opłacalna i satysfakcjonująca. PS: Czytam te wypowiedzi typu: Ducat nie wypłacił mi pieniędzy, ale za rok znalazłam lepszą pracę tam i siam….. Trzeba być głupim żeby nie zorientować się, że to wpisy konkurencji.

CzarnaMamba
@Michalina

Michalina, mogłabys podac jakis kontakt do siebie bo jestem w tym roku koordynatorką w jednym z miast w ktorym odbywa sie akcja aniołkow i mam pare pytan odnosnie tej pracy.

Ewka15
@CzarnaMamba

Hej, pracowałaśjako koordynator? jesli mozesz odezwij sie do mnie , potrzebuje o cos spytac .

Wiki Nowy wpis
@Ewka15

Pisz śmiało ja też pracowałam

Aga Nowy wpis

@Michalina a te 6 tys to na rękę czy brutto?

Aplikowałeś do firmy DUCAT COMPANY? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Jeremi

Firma stabilna, dobre opinie pracowników to jest ważny sygnał dla chętnych do pracy, polecam!

Co wchodzi w socjal DUCAT COMPANY?

Robert

Pierwsze słyszę żeby tam social był

Grzegorz

Mam nadzieję, że ta cisza to wynik fajnej pracy. Może jednak ktoś podzieli się informacjami?

Filip

DUCAT COMPANY to firma z opinią dobrego pracodawcy, może ktoś zaprzeczy?

Em
@Filip

Pracowalam u nich 3 lata jestem zadowolona

oszukana mogłabyś opisać mi sytuację ?

kol6

nie polecam praca bez wynagrodzenia !! jeszcze grożą kara 2000 pln śmiech na sali

Gabriela
@kol6

Sytuację, o których piszesz są zbyt poważne, by poruszać je na internetowym forum. Czy zapis odnośnie konkretnych sankcji lub kar był zamieszczony w umowie? Jeśli nie, czy próbowałeś wyjaśnić tę kwestię z kierownictwem? Szczera rozmowa może pomóc w rozwiązaniu sytuacji.

Cezary

Dobra firma to i pisać się nie chce?

Robert

Kierownik działu handlowego DUCAT COMPANY Radom (granit) - Czy ktoś wie coś na temat tego stanowiska, samej firmy ? Co się stało z poprzednikiem? Cokolwiek. dzięki i pozdr

Ola M Lodz

Pracowalam jako koordynatorka hostess dla tej firmy i osobiscie polecam wspolprace. Trzeba sie wykazac ogromna samodzielnoscia ,odpornoscia na stres ale praca ma wiele plusow. Wynagrodzenie zgadza sie co do zlotowki , pieniadze na czas (bardzo szybki czas rozliczenia) , duza samodzielnosc w dzialaniu co naprawde uczy zarzadzania zespolem oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pozdrawiam

Ola M Lodz

Kok

W tym momencie trochę mało ofert widzę w internecie do firmy, widocznie nie ma zimowego zapotrzebowania, a wielka szkoda, bo dobrze byłoby jednak trochę dać szanse nowemu narybkowi, zwłaszcza, że wiem, ze chętni są

ciekawa

Hehehe pracuję w tej firmie i chyba nawet wiem kto napisał komentarz wyżej. Były kolego z pracy zapomniałeś napisać jakie było twoje podejście do pracy i gdzie jeździłeś bez zgody tym służbowym samochodem. Nie dziwię się, że takie Twoje podejście i oczernianie jak niestety się z tobą pożegnali. Powód był. Firma w porównaniu z innymi jest naprawdę w porządku. Jeżeli tylko dadzą wam taką szansę aby tam pracować bez zastanowienia próbujcie. Tyle ode mnie

zawiedziony-oszukany-załamany

Firma ducat. Jakby to powiedzieć..(usunięte przez administratora) Pracowałem dla nich jak przedstawiciel handlowy - firma Centrum Kamienia ( nagrobki , kamienie(slaby) i wszystko co związane z kamieniarstwem nagrobkowym). Obiecują Ci złote góry. Wręcz jak słuchasz kobietki która Cie rekrutuje to zastanawiasz się złapałem Pan Boga za nogi..(usunięte przez administratora)Pracujesz za (usunięte przez administratora)ŚMIESZNE PIENIĄDZE !!!! (usunięte przez administratora) Nie wiesz kto ma racje i kogo masz słuchać. Świecisz oczami przed ludźmi, bo "zamówienia" nie wychodzą do nich na czas..(usunięte przez administratora) Oczywiście kwestia samochodu - GPS - nie można korzystać w czasie prywatnym. Nawet jeżeli chcesz się dogadać. Telefon kontrolowany, bo jeżeli zadzwonisz do kolegi z pracy to dostajesz burę..(usunięte przez administratora)

Agnes

Ja pracowałam jako koordynator i grudniu 2015 i nie dostałam wynagrodzenia. Ogólne praca ok, hostessy dostały wynagrodzenie ostatniego dnia pracy, które ją im wypłaciłam a ze mną się nikt nie rozliczyć do teraz a jest juz luty. Nie odbierają telefonów i nie odpisują na emaile

CzarnaMamba

Czesc dziewczyny, mogę prosic o kontakt do którejś z Was, która pracowala jako koordynatorka Akcji Aniołkowej?

karo

tak to chyba standard

oszukana mogłabyś opisać mi sytuację ?

Zostaw merytoryczną opinię o DUCAT COMPANY - Rudniki

• Jak się pracuje w DUCAT COMPANY?

Zobacz opinie na temat firmy DUCAT COMPANY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DUCAT COMPANY
1.8/5 Na podstawie 100 ocen.

DUCAT COMPANY