Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

pracownik WPRT

Eneva da radę swoimi 23 serwisantami obrobić całą Łódź, powodzenia dla odważnych za 1900 Brutto i tyrka po 12 - 14 godzin na dobę. Jak nie usuniesz ok 20 usterek na dobę to nie wybieraj się do domu. O urlopie zapomnij i najlepiej idź do USC i bierz rozwód bo rodzinkę to na zdjęciu obejrzysz. Praca w Enevie dla desperatów i samobójców. Niech biorą strefę skoro ma być ekonomicznie to Orange będzie zadowolony, gorzej klienci, ja w tym przekręcie udziału brać nie będę.

nikt ważny
@pracownik WPRT

Musimy się zebrać i odmówić podpisania wstępnych angaży, na podstawie których "nowa" firma będzie mogła przejąć naszą strefę, ludzie z Telebud-u wiedzą o tym jak było, jak być mogła....ale inaczej się potoczyły sprawy. W jedności siła, popatrzcie na górników, oni o tym wiedzą. W WPRT jest jak jest, ale tam może być jeszcze gorzej, decyzja należy do nas, pamiętajcie będą starać nas rozbić, obecne związki w naszej firmie powinny wszystkich reprezentować, ponieważ związkom powinno zależeć na ty, aby ludzie mieli godną (w miarę) pracę i płacę, i są od tego aby firma mogła dalej istnieć lub inna normalna nas przejąć. P.S. proponuję skończyć rozmowy na temat pewnych ludzi, to do niczego nie doprowadzi, a może nastąpić rozłam.

Lark

no i stało się, w większy kibel nie można było wpaść! Jako były pracownik wprt i enevy dobra rada dla paru osób. Pierwsza dla niejakiej Joli S i Jacka B. Tam nie ma pokoju nr.10 do którego chodzi się i donosi na dysponentów i monterów. Tam nie ma takiej "fuchy" jak z-ca kierownika(w enevie nazywa się to starszy dysponent i tam się tyra na maxa z kasą na waciki), który i tak nic nie robi tylko zajmuje się prywatą w czasie pracy.

monter WPRT

popieram, w kupie siła jeśli jednak będzie to konkurencja z Łodzi to i tak nie chcę u nich pracować bo tam są tylko obiecanki, a potem już tylko pozostaje szukanie innej roboty

pracownik WPRT

Miło było i się skończyło fajnie że prezes w miarę szybko poinformował o tym fakcie. Teraz wszytko zależy od Nas, jak będziemy zgrani i trzymać się razem to można ponegocjować, w pojedynkę każdy skazany jest na porażkę, przechodzimy RAZEM lub N I K T

nikt ważny
@pracownik WPRT

popieram, masz rację

monter
@nikt ważny

popieram

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
monterekwprt

OOoo konkurs na dyrektora u nas??!! Każdy monter nadaje się na niego statystyki polepszą się o 50% a wiedza o linii TP jest duża nikt ich w jajo nie zrobi i by wiedzieli o czym mówią.

Czesław (Orange) Wwa

A co z konkursem na dyrektora dla strefy Łodź?

monterekwprt

Koledzy odnośnie kar czytałem @la że za brak tęczy jest 21000zł do tego doliczyć , nie wiem ile za pomiary vat i zwykłe za nie wykonywanie w terminie zleceń i kary pana z orange to myślę że firma płaci TP więcej jak zarabia więc na pewno nie płaci. Druga sprawa to procedury zwykła wymiana bezpiecznika na Pg urasta do wielkiej rangi i długiego czasu naprawy ale kogo to obchodzi i tak będzie kara

sprint

Pracuje w podobnym syfie i udowodniłem kilkanaście spraw z tęczą i sitboosterem Orange i anulowali kary , ale wiecie , co jest najlepsze zwrócono mi uwagę ,ze za bardzo się rzucam do Orange możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie jak to usłyszałem qurwa o co tu chodzi firmy nie płacą kar to ściema

były

"Osa" ma racje pierwszy przykład "tęcza", nie zadzwonisz trzy razy już kara 300 pln-ów, nie zrobisz stida, kara, nie zesrasz sie w tym miejscu, kara, kara, kara i c...i im w d....ę.....i kamieni kupę.

rulez

No, przy uszkodzeniach nie wiadomo w co ręce w....lić, a tu jeszcze instaluj V-ki, dziękuje postoję.

monterekwprt

Jak panowie wszyscy zapisani na konkurs najlepszego montera i do instalowania vdsl.Firma daje okazję do zarobienia pieniążków?!.

były

To fakt, 'davidex' poszukaj czegoś innego bo w tej firmie garba się dorobisz, stres, stres i czas, za 1600 brutto to ciec ma, i jest zadowolony...

Lark

musisz być strasznie zdesperowany pchając się do tego bagna. A wracając do Twojego pytania. Nie musisz mieć żadnych kwalifikacji, tego typu pseudo firmy (jest jeszcze eneva) zatrudnią nawet piekarza

Osa

Pytasz się jakie doświadczenie – nie wiem jak ci odpowiedzieć bo w sumie żadnego ale aby wykonywać tą pacę to i kilkunastoletnie doświadczenie okazuje się za małe. Procedury są tworzone tak aby zawsze był winny ten na samym dole. Załóżmy że zatrudnisz się i załapiesz o co w tej pracy chodzi po jakimś czasie nabierasz doświadczenia chcesz się rozwijać zawodowo, pewny siebie i swojej wiedzy kroczysz po rejonie i nadchodzi ten dzień co dostajesz zimny prysznic. Wymagania w stosunku do ciebie rosną, dochodzi wymuszenie pracy w nadgodzinach, piszesz wyjaśnienia za kary których nie popełniłeś itp. Krótko mówiąc jesteś nieudacznikiem zawodowym który tyra ponad siły i zawsze jest winny za nie powodzenia w firmie. Zastanawiasz się co tu właściwie robisz, za te marne grosze i odchodzisz. Większość dobrych i szanujących się pracowników odeszła z tego bałaganu których bardzo gorąco pozdrawiam. Jest natomiast recepta na sukces pracy u partnera technicznego jesteś na każde zawołanie świątek piątek w pracy i nie możesz mieć własnego zdania.

były

"były" zmień nick, ok, a kto mówi o kłótni, jak widzisz, pan prezes ma się dobrze, mnie to koło "ptaka" lata, bo jestem już wolny i nie patrze na ten bajzel, ale współczuje naszym kolegą, zapie..... niesamowity mają mam kontakty i wiem co się dzieje, także "veni, vidi, vici" i ahoj.......dla załogi.

były

do prezesa każdy ględzi jak jest żle czy dobrze czy te opinie docierają do prezesa panowie nie dajcie się skłócić między sobą pozdrawiam

były

michał, a czym ma handlować WPRT, marzeniami, zostań handlowcem innej firmy to na pewno zarobisz, obserwuje cały czas ten wątek i napisze coś dla tych co się pchają do "wprt", go way ... ludzie opuszczają ten okręt, który zaczyna tonąć, i już 3,4 monterków, pożegnało ludzi z świecznika, nawet nie próbowano ich zatrzymać, chyba nie było argumentów, byli nie godni tej "pracy", a i jeszcze jedno, "zrób raz a, dobrze", to motto przewodnie...., kogo, co się za tym kryje, jestem dobrze poinformowany, "raz a dobrze", to można stolczyk postawić, pozdrawiam swiecznik, a w szczególności wełnianego misia i jego .... jak zwał to zwał..... "polska gola...

były

"Paplacie co wam ślina na język przyniesie . pensje są a czas a pijaków jak podsłuchałem sami kryjecie . zacznijcie szukać innej pracy to zobaczycie jakie kokosy można zarobić , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Wyczuwam, ingerencje koalicji, BTMW..., może .... Po prostu prawda kole w oczy ?, czy klika tego systemu, ma coś do powiedzenia, same superlatywy... Pożyjemy zobaczymy...

M Jagoda

Pozdrowienia dla dyspozytorow w wprt. Wytrzymajcie jeszcze troche..

baby

z tym, że kasa jest u nas na czas zgadzam się z Tobą. W enevie (dawny relacom) kasy za nadgodziny nie wypłacają już od kilku miesięcy, na odbiór godzin też nie mogą liczyć, bo ludzi jest za mało na takie strefy. Jak mówią pracownicy, jak dyrektorował p Pudlik, nie było takiej kichy jak teraz za rządów "dyr. RK" Co do picia i przychodzenia zwalonym, to tak bylo i jest w wprt, bt to toleruje, bo kogo wyśle w rejon? Przyuczonego piekarza z ulicy??

obserwator

Paplacie co wam ślina na język przyniesie . pensje są a czas a pijaków jak podsłuchałem sami kryjecie . zacznijcie szukać innej pracy to zobaczycie jakie kokosy można zarobić , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź