Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

wprt żal

Nie, tu jest the best w WPRT, można się "przytoczyć" do roboty (usunięte przez administratora)są tacy co im wszystko uchodzi na sucho, ciekawe czy pan prezes wie o takich pracownikach, pewnie nie, bo świecznik ma się dobrze. Polecam pracę w W.P.R.T. Były W.P.R.T

rękuś

na stronie to nawet napiszą, że złote micro dostaniesz, chcesz do nich zaaplikować? Spóźniłeś się ładnych parę lat, teraz syf itd. w upadającej enevie to samo. Jesteś masohistą zatrudnij się, lubisz pracować po godzinach za darmo, zatrudnij się w enevie, dyrektor i przydupasy lubią spijać zarobioną śmietankę, którą wyrobią monterzy i dysponenci.

Jola z "pszeczkola"

Wiem, coś na ten temat, ale bez zbednych sewiagacji, to sie musi wkącu skączyć, tu i tam dobrzy i zli monteży ze starzem w TP-ędy, piją i jest OK, BT i MW to niezła kliczka... lepiej zostać piekarzem"

Cassini

w dawnym relacomie, a obecnie w upadającej enevie odkąd na dyrektora dostał się były dysponent (śmiech na sali), który nawet w wysyłanych @ wali błędy ortograficzne jak kilkuletni gimnazjalista, zakręcił kurek z wypłatami należności za godziny nadliczbowe. Zaległości sięgają już kilku miesięcy. To tak informacyjnie dla Was, co by komuś z Was nie odbiło i nie szukało pracy w tym szambie. Lepiej już tolerować fixum dyrdum pani bt i kierownika z awansu mw

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

zadowolony

O wiele lepiej kolego

zadowolony

Witam wszystkich pracowników WPRT Mógł bym się tu rozpisywać ze w Firmie jest super jak na warunki krajowe ale docenią to ci którzy przejdą do (kiedys)TELTECHU a raczej Leasingteamu. Mówię to z perspektywy pracy w Warszawie może jest tu troszkę lepiej ale Wszyscy pracujemy na sukces Firmy

monterekwprt

czekamy na ciebie , jak popracujesz sam to zobaczymy co potrafisz , a i ile narobisz kar dla firmy. Pracownicy z wieloletnim stażem są pod obserwacją Pani dyrektor i kara goni kare może NOWI wyprowadzą firmę z dołka i zarobki ludzi nie mających pojęcia o tym co robią tylko widzą tabelki zostaną na wysokim poziomie jak obecnie!!Ludzie którzy tworzą podstawę firmy pracują za grosze i na pewno są w porządku ale nikt nie docenia tego. Dzisiaj właściciele firm prywatnych chcąc utrzymać się na rynku doceniają wieloletnich pracowników gdyż zastąpienie takiej osoby to dodatkowe koszty i straty wizerunku firmy a tutaj to ostatnia rzecz na której zależy kadrze , ważne aby pensja kilka razy wyższa o tej zwykłego montera wpłynęła na czas. Podziwiam PREZESÓW że ich przedsiębiorstwo idzie równią pochyłą w dół . KTO TWORZY PODSTAWY FUNKCIONOWANIA WPRT - ĆI OSTATNI-NIE WIERZYĆIE zwolnijcie nas a po tygodniu zobaczycie na własne oczy po co są dyrektorzy kierownicy koordynatorzy i wiele innych stanowisk-kto wyjedzie w teren i zrealizuje zlecenia firmy z którą podpisana jest umowa (kogo to obchodzi)-----MONTEREK ale już nie długo w tej firmie.

niewolnik

warto,ale poszukać innej pracy chyba że lubisz prace w czynie społecznym

monterekwprt

premie? proszę dokładnie bo ja tego nie odczułem. Chyba że to było w wysokośći kilku złotych , lepiej napisz o tym czy podniesiesz kategorię będziesz robił wszystko i będzie to docenione. POWODZENIA!!!

bolek

robot,dostał premie i milczy.

nowy

słabe? liche w stosunku do obowiązków jakie są. Jak odejdą starsi pracownicy jestem ciekawy kto ich zastąpi.

?

słabe wynagrodzenie.

monterekwprt

Jak panowie, minusy wygonione , konserwacja i hermetyzacja linii na bieżąco robiona. A zapomniałem kim to robić jak odbiera się soboty i niedziele. Dobrze że nie chorujemy ale ten okres przed nami i co wtedy będzie? wiem nowe @ grafik niby sztywny a jednak będą zmiany i każdy musi zostać po 4godz. ale ile osób zostaje jak nie ma komu bo mają wolne!

tolamanola

A widzieliście reklamę z jakiem?? Jak minął dzień???? :)

monterekwprt

O!! góra interesuje się ile uszkodzeń ma monterek na sobie i ilu przypada na rejon w danej chwili. Może jednak zmiany jakie są wprowadzone to nic dobrego gdyż rok temu nie było problemu z obsadą rejonu , nie było minusów (w takim stopniu jak teraz) i zapał był inny dużo lepszy. Obecnie każdy prawdopodobnie niczym się nie przejmuje już, bo idzie zwariować z nadmiaru obowiązków czekać na koniec zmiany i zostawić to niech dzieje się co chce. Żal ludzi bo robią co mogą i nie docenia się tego, ani monterów, ani dyspozytorów !!

Luzak

Takie oszczędności jak są od jakiegoś czasu w firmie świadczą o przetrwaniu do końca strefy i nie widzę powodu do zmartwienia. Tutaj jest coraz gorzej może inna firma będzie solidniejsza a ja flaków nie wypruwam bo dla kogo i w jakim celu . Dobra rada dbajcie o siebie WPRT zdrowia nie odda a i tak was nie doceni.

monterekwprt

Zapomniałem dopisać , chce być obiektywny i swoją drogą słownictwo (usunięte przez administratora) nie wzięło się z niczego tym bardziej że wszyscy w firmie wiedzą o kogo chodzi nie tylko z Łodzi.

monterekwprt

Najlepsza to skłócona załoga można z nimi wszystko zrobić bo i tak sami na siebie donoszą. A jeszcze za te marne grosze można ciągle dokładać obowiązków. Moje zdanie co do certyfikacji (A.B,C) to jak przychodzi że nie ma komu jechać w teren to wyrusza kto jest w pracy i grupa nie ma wtedy znaczenia. JEŚLI ktoś z nas będzie zmieniał zakład pracy (na lepszy) to naprawdę nie przydadzą się testy ORANGE są bezwartościowe . Nie wiem co jest lepsze zaliczona grupa czy wieloletnie doświadczenie . Czy nikt nie widzi jak nas doją na lewo i prawo.

miłośnik tej firmy

To ja powiem w kilku punktach: 1. Większość z szerokiego pasma to starzy pracownicy TP jak i wszyscy inni monterzy i rejonowa robota nie jest nam obca. 2. Kto zabronił któremukolwiek z monterów rejonowych zdać certyfikacje na grupę "A" nawet niektórym było to proponowane i powiedzieli że nie chcą . 3. Czy kiedykolwiek ktoś odmówił pomocy/rady/ w tematach, których nie koniecznie znacie. 4.Czy kiedykolwiek ktoś z nas poszedł skarżyć do Pani (usunięte przez administratora) na Was- bo Wy to robicie notorycznie, a bynajmniej 2-3 osoby. 5. Czy z powodu któregokolwiek z nas ktoś z monterów poniósł jakiekolwiek szkody. A teraz przykazanie : Przestańcie p(usunięte przez administratora) głupoty po kontach. Jeżeli nie umiecie się zebrać do kupy i o coś zawalczyć to nie nasza wina. Chcecie konfrontacji oraz rozmowy to zapraszamy na terenie firmy a nie po GoWorku jak konfidenci. Jeżeli będziemy sobie wyciągać brudy to oby nie było to z niekorzyścią dla osób, które chodzą podkręcają innych jednak same nic nie robią. (tylko fuszki). Chodzą tylko do 8 i wypłakują żale a później aniołki. Proponuję zatem nie wyciągać komuś smrodów jeżeli samemu się nie jest czystym. Poza tym to nie miejsce jak pisałem. PS Nie mówię tu o wszystkich monterach bo większość jest spoko i bardzo dobrze się dogadujemy tylko o 2-3 które ciągle płaczą a my też widzimy.

PS4

monterze "wprt robot" siedzisz pokój na przeciwko i wygląda na to że znowu przegrałeś potyczki słowne, ale to nie powód do takiej załamki, potrenuj a wyniki będą lepsze. A swoją drogą lepiej aby na twój temat ludzie nie zaczęli pisać a aniołkiem nie jesteś, mogła by wyjść niezła powieść.

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź