Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Grupa szerokiego Pasma

KOMUNIKAT Grupa Szerokie Pasmo ogłasza nabór do rozgrywek na PS. Wymagany własny sprzęt (PAD) oraz mile widziane bamboszki, szlafrok i białe rękawiczki. Warunek dopuszczenia do rozgrywek posiadanie certyfikatu grupy A wszystkich chętnych zapraszamy, zgłoszenia w pok. 205.

monterekwprt

Cieszę się że piszecie to co od dawna zwykli monterzy w tym i ja myśleli , mam takie samo zdanie .Czas zrobić z tym porządek . Jak można ciągle dokładać obowiązków nie idzie tego już ogarnąć .

ex pracownik

no czekałem, aż ktoś wreszcie napisze o "szlachcie" w tym upadającym bagienku. Nic dodać, nic ująć (z mojej strony). Fakt mają się dobrze, mają czas na wyścigi na peesie. Niestety, grali, grają i będą grać. Są nie do ruszenia. Rozwinięty nad nimi ochronny parasol ma lokatorka pokoju nr.(usunięte przez administratora) chciał rozgonić ten klan (wiedział co tam się dzieje i jak "pracują"), ale nie pozwoliła na to "(usunięte przez administratora)". Różne są układy i korzyści

wprt robot

Witam, jak widzę to niedługo "szerokie-państwo"(czytaj. szerokie pasmo), zwali na monterów z kat.B wszystko, szerokie-państwo wozi się po dwóch, a ty co sam ... drabiny, laptop, torba na plecy i cześć i (usunięte przez administratora)j na słup, czy oni mają układ z panią (usunięte przez administratora). grają w PS3 i specjalnie zalegają z robotą mają tyły wszystko na "minusach" czyli co trzeba robotę zwalić na montera (usunięte przez administratora), czy widzicie ile jest uszkodzeń na Centrum i tam jest tylko paru ludzi, nie rozumiem polityki (usunięte przez administratora) zamjast pchać ludzi tam gdzie źle się dzieje to co wszystkie siły do szerokiego-państwa.....PANI DYREKTOR proszę sprawdzić co robią panowie z "szerokiego-państwa" !!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
monterekwprt

No i znów są do rozwiązania nowe testy dla pracowników jesteśmy najbardziej testowanymi monterami za grosze . Jak go nie karą to go (usunięte przez administratora)!!! i do roboty , czasy na wszystkim się kończą. A zapomniałem o ostatnim wynalazku ROZKŁAD JAZDY NA DZIŚ. Tylko ludzi brak (to mały szczegół )

monterzyna

jakie premie , robię jak zawsze i żadnych dodatkowych pieniędzy nie dostaję czyli są równi i równiejsi ! Powinienem jednak się obijać i tak będę teraz robić nic ponad miarę.

?

Oj joj joj (usunięte przez administratora)t ile kar wygenerował, teraz chyba powinien się zrewanżować firmie i zwrócić premię którą wcześniej dostał:)))))

monterekwprt

Znowu są @ na temat kar na montera. LUDZIE i Pani Dyrektor która pewno zagląda na forum tutaj o co chodzi , jeśli na moim przykładzie mam karę za deinstalację której nawet nie widziałem bo uszkodzenia trzeba zrobić , instalacje szerokiego pasma wykonać , wywiady na których czas się kończy oraz zagrożenia z bardzo krótkim czasem to JAK MAM TO WYKONAĆ WSZYSTKO..... JA bardzo chętnie zabrał bym naszą szanowną (usunięte przez administratora) na wycieczkę. Rano o 7.00 drukowanie uszkodzeń, pomiary, dzwonienie do abonentów umawianie kiedy są w domu,, pakowanie samochodu i wyjazd to 8.00 w rejon ,szafa, słupy 2kl i 5 innych po drodze no i do 9.00 jak znalazł jedno uszkodzenie udało się może usunąć , a tu nagle zagrożenie kończące deinstalacje no i wywiad. A ten biedny monterek WPRT jeszcze kare ma!!!! proponuje ich wszystkich zwolnić , nie było by kar, firma by była prężna, dynamiczna , nowoczesna i otwarta do abonenta a uszkodzenia za biurka usuwane by były.... PO CO MONTEREK SAME KARY GENERÓJE FIRMIE !!!!. A co to za zakład co nie szanuje pracowników co na niego pracują POWIEM WAM TO NAJGORSZA JAKĄ ZNACIE NABIĆ KASĘ TYM WYŻEJ KTÓRZY NIE MAJĄ SUMIENIA....

monterekwprt

Ile osób zwolniono i jakie to najlepiej wie ta pani co zajmuje się grafikami pracy bo musi ich nie wpisywać , no i oczywiście (usunięte przez administratora) swoją drogą może ktoś dokładnie napisze o tych kolegach.

roza

Słyszałam o 2-3 osobach co wyleciały ale 5 to chyba nieprawda? Czy to są prawdziwe dane, czy następna plota?

Don Vito

tu nie chodzi o tzw. kierowników, przecież tych nierobów nic nie ruszy. Tzw. kierowników, to jest raczej nadal dwóch, jeden z włosami, drugi bez :-) Wylot dotyczył niestety monterów, czyli osób, które pracują na tych nierobów :-)

LAcky

Don Vito - 2013-08-26 19:09:16 No i 5 głów poleci lub już poleciało. No, tzw. "panowie kierownicy", torba, micro, drabina i jazda w teren :-)O czym pisałeś bo jakoś kierownicy siedza na swoich stołkach??

monterekwprt

A swoją drogą jaki to jest świetny pomysł ORANGE(FRANCE TELECOM) by mieć firmę zewnętrzną która konserwuje ich sieć za grosze , ma wymagania co do pracowników oraz płaci kary praktycznie za wszystko gdyż ich procedury są nie do ogarnięcia nawet dla nich samych i mam wrażenie że są tam zatrudnione osoby nie mające pojęcia o tym co robią i za co biorą nie małe pieniądze. ILE będziemy to znosić a na wsparcie naszej dyrekcji nie mamy co liczyć , też biorą widocznie dobrą kasę , posadka dobra a (usunięte przez administratora) niech na to wszystko pracuje bo jak nie to kara, kara i wysłać mu jeszcze SMS aby go przerazić . Mam na to sposób nic nie brać do głowy ,pracować zgodnie z procedurami czyli spokojnie a one są czasochłonne i nie zostawać ani 5min dużej i brać wszystko na luzie. Dyżury mnie nie interesują bo tam gdzie mieszkam nie ma zasięgu a ciągle mnie wpisują na listę (może powinienem stać po pracy pod nadajnikiem )

zenobiusz

Wystarczy że wyleciała (usunięte przez administratora) i przejdzie ktoś kto zna się na rzeczy wtedy i przydupasów by się pozbył, i ile było by prawdziwych oszczędności.

monterekwprt

Ja zrobił bym tak-wziął grafik czasu pracy i sprawdził kto ma wolne wszystkie soboty i niedziele ,pracuje tylko na jedną zmianę ranną, nie ma go w dyżurach i brak certyfikacji(ciągle straszą nas że zabiorą no to niech sobie to zabierają) i z tych osób okazało by się że 3/4 są zbędne i to one najwięcej wprowadzają zamęt i straszą nas pracowników !!

zenobiusz

Właśnie piszę że kierowników przede wszystkim powinno się certyfikować, a nie jak jest w tej chwili stracisz certyfikat i masz układy to zostajesz kierownikiem lub jakieś zajęcie się zawsze znajdzie, nie masz układów to wylatujesz. Ech szkoda czasu na pisanie tak (usunięte przez administratora) firmy ze świecą szukać. Ktoś popełnia błędy a ktoś inny za nie odpowiada to jest to w WPRT. pozdrawiam nadgorliwców i tak nikt po was nie zapłacze, a potem zadasz sobie pytanie po co to wszystko, jak niektórzy co wylecieli za błędy innych.

mycha

Kolego kierownikiem się zostaje właśnie jak się certyfikatu nie zda. Zainteresowanie wiedzą o co kaman :). A o Pabianicach nie wspominaj bo to nie najlepszy przykład. Tam są inne układy i tyle. Sama się dziwie jakie? Resztę sobie dopowiedzcie. Auto do dyspozycji to naprawdę dużo w tych czasach.

zenobiusz

Nawet na stołkach są ludzie co coś robią lub udają że robią, ale jest jeden obibok co nawet nie udaje, rejony puste nie ma kim obstawić a kierowniczyna chodzi i dłubie w nosie, skoro kierownicy innych rejonów np. Pabianic mogą pomagać i robić w rejonie to czemu to nie jest stosowane w Łodzi??? Człowieku weź się do roboty i nie ściemniaj. Wszystkim i tak jak dawniej kieruje (usunięte przez administratora), a ty sam latasz po pokojach tworząc sztuczny tłok i może ktoś pomyśli że niby pracujesz, a komu to jest potrzebne, litości zwalniacie ludzi którzy tyrali dla was a trzymacie nierobów. ORANGE powinna wprowadzić certyfikat dla kadry kierowniczej, byś inaczej śpiewał, twój immunitet by ci D-y nie uratował.

monterekwprt

Nareszcie ktoś zobaczył ilu pracuje a ilu udaje że coś robi!!!

Don Vito

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź