Opinie o Dewa Wiesława Rybarczyk w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dewa Wiesława Rybarczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dewa Wiesława Rybarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dewa Wiesława Rybarczyk w Szczecin

mirgos5544

Moje sugestie dla Dewa Wiesława Rybarczyk: Uwaga banda dorabiająca się na Ukrainie po 3 rejony i rano i wieczorem dużo osób na czarno i P Jola ss.

niestety musze sie zgodzic ze wszystkimi opiniami. brak poszanowania i jakiegokolwiek zrozumienia dla pracownika. Nie dziwie sie, że ludzie uciekają z tej firmy.

Aleksander

Proszę, pamiętajcie o tym aby wypowiedzi były zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin - wypowiadacie się na forum publicznym i powinniście zachować odpowiednią kulturę wypowiedzi. Przypominam ze wypowiedzi łamiące postanowienia regulaminu (Obraźliwe wobec innych osób, zawierające wulgaryzmy, ujawniające dane osobowe i tym podobne) będą usuwane z forum. Kto z was jeszcze zna Dewa ze Szczecina? Jakie macie opinie? Pracodawca zapewnia premie, bądź dodatkowe benefity?

Karolenka

PORAŻKA!!!! Traktują ludzi jak śmieci, co się zmieniło? Nic się nie zmieniło i nie zmieni dopóki jest ta sama pie*dolnieta kierowniczka. Weź Ty się kobieto lecz, trochę SZACUNKU do pracowników, wredna pi*da. Nigdy więcej pracy w tej firmie NIGDY!!! I OSTRZEGAM WSZYSTKICH PONIEWAZ NA POCZATKU JEST FAJNIE MILO. NA POCZATKU!!! A spróbować tylko podpasc pani beatce o byle g*wno to mozna sie pakować bo nikt tego psychicznie nie wytrzyma!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dewa Wiesława Rybarczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Aleksander

Coś zmieniło się w firmie od ostatnich Waszych wpisów? Jaka panuje atmosfera u tego pracodawcy? Kto może podzielić się informacja odnośnie Dewa?Czy firma aktualnie rekrutuje? Pracodawca zapewnia dodatkowe benefity pozapłacowe?

przstrzegam przed ta niby firma, to chorzy ludzie zwalniaja z byle czego, a najbardziej przestrzegam przed pania Jolka to co mysli to nie mowi tylko sie drze i zabiera dniowki z byle czego ,to prawda co ze rodkami czystosci okna myje sie ciepla woda dziwne ze jeszcze ktos sie tym nie zajol ze tak ludzie sie czesto zmieniaja

srewa

Nie polecam tam pracy, wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Co miesiac sraj...a zleceniami. Inna kwote wpisuja na umowie a co innego dostajesz do reki. Omijaja wszystkie mozliwe przepisy. Uwaga na niejaka pania B ma bardzo powazne zaburzenia psychiczne. Ogolnie katastrofa wszyscy z tamtad uciekaja. Omijajcie ta smieszna firme dalekim lukiem.

kiero biura

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej pseudo firmy. Wszystko niezgodne z umową okna myją byle jak nie potrafią położyć polimerów. Używają najtańszych środków z Auchan a jak za dzwonisz do biura z uwagami to wyskakują z wielką gębą i pretensjami. Na rynku szczecińskim są solidniejsze firmy jak np Thomas czy rokka. Wiele firm zrezygnowała już z ich usług za nie do trzymywanie podstawowych warunków umowy.

Nigdy więcej

Panią Beata powinien zając się psychiatra to chora kobieta jest i ogólnie szkoda gadać

Nikt Wazny
@Nigdy więcej

To szczera prawda o Pani Beacie byłam dzisiaj po wypłatę . potrąciła mi 50zł za to że oddałam nie upranie rzeczy ich firmy . Niech sobie wsadzi tom kasę gdzieś. A pytanie jest takie czy dajom nam proszek i prond żeby je uprac w domu nawek grosika nie dadzom i jeszcze szum robiom ludzie nie idzcie pracować do tej firmy.A Pani Beata niech się leczy bo nie umie się obchodzić z ludzmi to psychol.

@DOTOTA68
@Nigdy więcej

Co to za bzdury! [usunięte przez moderatora] na maksa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dewa Wiesława Rybarczyk - Szczecin

• Jak się pracuje w Dewa Wiesława Rybarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dewa Wiesława Rybarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dewa Wiesława Rybarczyk?

Dewa Wiesława Rybarczyk
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Lutniana 39
    71-425 Szczecin