Opinie o Dewa Wiesława Rybarczyk w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dewa Wiesława Rybarczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dewa Wiesława Rybarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dewa Wiesława Rybarczyk w Szczecin

Shanti Nowy wpis

Firma co nadal wykorzystuje ludzi wypłata pod stołem powinni się za nich wziąść urzad skarbowy bo wyzywają ludzi zachowanie pani Beaty jest poniżej wszystkiego co można powiedzieć traktuje ludzi bardzo źle wyzywa itd brak słów by tookreslic

Jaki dress code obowiązuje w Dewa Wiesława Rybarczyk?

Aga Nowy wpis

Praca w tej firmie to totalna porażka. Nie szanują pracowników a p B obraża i wyzywa. Cieszę się, że już tam nie pracuję i żeby była jasność sama się zwolniłam z tego obozu.

" M "

Brak określenia na tą firmę nie wspominając już o pseudo kierowniczce zachowanie i postepowanie pani jolanty jest karygodne, sposób wyrażania sie nie przystoi na kobiete w jej wieku tym bardziej niby pani kierownik.dziwne że wlasciciele nie zrobią z nią porządku i że nie daje im do myślenia to że rekrutacja jest ogromna.Raczej z przełożona jest coś nie tak skoro wszyscy uciekają z Dewy.Dzieki pani jolancie firma Dewa przestanie istnieć bo nikt normalny nie pozwoli sobą pomiatać. Pozdrawiam (...) PANI "M"

Marysia
@" M "

Jeżeli nie chce się komuś pracować, to proszę nie wypisywać takich opinie na temat Pani Jolanty, bo ja już trochę pracuje w tej firmie i nie mam rzadnych zastrzeżeń co kierowniczki i firmy Dewa.

Mariola
@" M "

Nie zgadzam się z powyższą opinią też pracuje w tej firmie trochę czasu i jestem bardzo zadowolona.... kierowniczka Pani Jola bardzo miła i zawsze idzie się z Nią dogadać... A i jak ktoś jest leniem i nie chce się pracować to wszystko będzie przeszkadzać.....

Mariola
@" M "

A pseudo Pani "M" to chyba pracować z ludziki nie potrafi

Mała
@" M "

Mi tu pasuje.p.Jola jest bezposrednia co mysli to mowi prosto w oczy.mozna zawsze z Nia sie dogadac.super babka i tyle....a jak komus sie nie chce pracowac to zawsze cos znajdzie...

Agata
@" M "

Nie zgodze się z tą opinią, Pracowałam w Dewa dość długo, znam p. Jolę. Super babka, zawsze pomocna, można zawsze było liczyć na jej pomoc, oczywiście jeśli pracowało się uczciwie , a nie ściemniało, Odpowiednia osoba na tym stanowisku. P. Jolu Pozdrawiam gorąco :-) Agata

@" M "

Zgadzam się Jolanta i Beatka są siebie warte.. Mają ludzi za nic, nadają się do pracy ze zwierzętami nie z ludźmi. Jeśli chodzi o umowy to wpisują jakieś śmieszne wynagrodzenie np. 300zł a do ręki dostajesz 1200zł. Tak w firmie Dewa obchodzi się przepisy ciekawe co na to Państwowa Inspekcja Pracy? Myślę, że na pewno się tym zainteresują

Kruszyna
@Ania

To czas moze zeby zgłosić pozew zbiorowy i Pani Beatce nosa utrzec. Podejrzewam że szef nawet nie wie o wielu sprawach.

Mala
@Agata

Pracowałam i nie polecam ludzi maja za nic a pani Jola ludzi traktuje jak śmieci ma swoich wybrańców którzy pracują na rano a reszta tylko na 2 zmianę i traktuje ludzi jak smieci

Mariuszek
@Kruszyna

Prosze o kontakt pod mailem: mikuckimarcin59@gmail.com OBECNIE ZBIERAMY LUDZI NA ZBIOROWY POZEW.

Agata Nowy wpis
@Mariuszek

a czego ten pozew ma dotyczyc ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dewa Wiesława Rybarczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Pracownik 001.

Firma najgorsza z możliwych wynagrodzenie pod stołem w dodatku oszukane bo mniej niż się umawiają inna kwota na umowie, P. Jola nie ma szacunku wyzywa obraża kiedy coś nie jest po jej myśli. Na zwolnieniu lekarskim każe przychodzić do pracy bo ona nie da rady, sprawa zostaje zgłoszona do PIP- odradzam pracy w tej firmie!

Roman
@Pracownik 001.

To ile realnie zarobi się w Dewa? Jaka jest podstawa i czy można liczyć na jakieś dodatki? A może firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Fajnie jeśli wyjaśnisz to w kolejnym wpisie, czekam na Twoją odpowiedź!

@Pracownik 001.

To fakt inna kwota na umowie a co innego do ręki. Umowa na 1/4 etatu a pracujesz po 8 godzin od poniedziałku do piątku. Oszczędzają na Zusie i innych składkach. Również sprawę zgłaszam do Inspekcji Pracy mam na to twarde dowody.

Ewelina
@Pracownik 001.

Pracuje w firmie juz 5 lat mam umowe o prace.Nie zgadzam się z opinią wypłata zawsze jest na czas.Atmosfera w pracy jest przyjazna, zespół jest zgrany.Wszyacy sobie pomagamy.Polecam z czystym sumieniem

justyska
@Pracownik 001.

Nie wiem kto wypisuje te bzdury.Pracuje w tej firmie juz 6 lat i nigdy nie zostalam oszukana jesli chodzi o wynagrodzenie.zawsze gra...nie zdazylo sie zeby osoba na zwolnieniu byla w pracy.A p.Jola to super babka!..kobieto ogarnij sie co piszesz.

Madzia
@Anna

Współpracuje z firmą Dewa 3 lata i nigdy się nie spotkałam z sytuacją innego wymiaru pracy do podpisanej umowy. Przy pobieraniu wynagrodzenia rachunki zawsze są jasne i czytelne. @Pracownik 001 powinien chyba podjąć korepetycje z matematyki....

@justyska

Po tylu latach może napiszesz jakie jest tam wynagrodzenie, ile można wyciągnąć na rękę ? Jest szansa w dorobieniu nadgodzinami ?

N

Od stycznia wzrosła średnia krajowa, na umowach tez...Ale w wypłacanych pensjach nie.

Agata
@N

Hmm.. Jak to? Wypłacana pensja w firmie Dewa jest niższa niż ta widniejąca na umowie? Jak to możliwe?? Wynagrodzenie wypłacane jest na konto?

Iwona
@Agata

Wynagrodzenie wypłacane jest pod stołem.

@Agata

Wynagrodzenie wypłacane jest do ręki nie dostajesz żadnego odcinka o kwocie brutto/netto czy o odprowadzonych składkach.

Ewelina

xd
@Anna

dziwne bo ja takich odcinkow wyplat mam ok.50...nie wiem o co wam chodzi ludzie...po co wypisujecie takie glupoty..jesli wam nie pasuje ,pracujcie gdzie indziej..

Praca w tej firmie to totalna porażka. Zero szacunku dla pracowników, umowy śmieciowe. Patrzą tylko jak Cię oskubac.

851 129 55 49

nie polecam pracowac w tej firmie DEWA oni sa nie zorganizowani i chca utrzymac pracownika za wszelka cene wiem co pisze bo tam pracuje w kopałam sie i chce uciec jak tylko znajde inna prace z mety uciekam ja chce być po ludzku traktowana nie jak śmieć tak ze pilnujcie sie ludzie pytajcie jaka to firma DEWA nie apsolutnie nie bo oni traktują ludzi jak śmiecie jak roboty ja uciekne przy pierwszej okazji

Mialam przyjemnosc wspolpracowac z firma DEWA, wbrew wszelkim opiniom uwazam, ze firma jest na wysokim poziomie zorganizowania, zapewnia wszelkie srodki do pracy a takze jest na wysokim poziomie jesli chodzi o prace biura - zwlaszcza pan Koordynatorek. Nie spotkalam sie z negatywna atmosfera w firmie, co wiecej, jako wieloletni pracownik jestem bardzo zadowolona z moich relacji z szefowa oraz dzialem zatrudnienia. W wielu trudnych sytuacjach w zyciu prywatnym otrzymalam od firmy mnostwo wsparcia, wspolczucia i pomocy. Mam nadzieje na kolejne dobre lata wspolpracy,

Hahaha
@Anna

Dobre dobre hahaha jak się piszę tak pięknie to albo biuro albo ktoś z kierownictwa. Ludzie nie dajcie nabrać na takie ściemy. Dewa to badziewie jak ich mało !!!

Czy Dewa Wiesława Rybarczyk narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Dewa

Witam, chciałam zapytać, do czego zmierza to pytanie? (brak nowych tematów)

Gosia

Pracowałam trochę w tej firmie i nigdy nie narzucała Pani Wiesława terminów urlopu wypoczynkowego.

Kruszyna

Jakich urlopów?. Nawet jak masz umowę o pracę zero urlopów, ew zwolnień chorobowych. Przyjmują tylko robokopow reszta to fikcja.

Zorro

Nie Polecam tej firmy w szczegolnosci w firmie Bridgestone w Stargardzie. brud (usunięte przez administratora) CHEMIA 100% a nawet wiecej , no i oczywiscie Wszystko jest rakotworcze . Wiec ludziska pomyslcie o innej robocie bo za takie pieniadze niech sami sobie pracuja. Zdrowie przede wszystkim !!! (usunięte przez administratora)

Edyta

Masakra masakra i jeszcze raz masakra. Zero organizacji, środki chemiczne najtańsze badziewie, śmieciowe umowy. Zaniżane kwoty wpisywane na umowach- wiadomo niższe podatki i składki. Atmosfera w pracy fatalna.

ZST
@Edyta

Zgadzam sie z ww Opinia !!!! Dewa to TRAGEDIA !!! Ludzie nie uciekajcie stad , umowy smiecie jak nie przyjdziesz to ci kara daja hahha masakra jakas !!!!! jest duzo innych "NORMALNYCH" firm !!!

Natalia

Czy trzeba mieć wykształcenie wyższe żeby zostać tam kierownikiem?

Gosia

Tak to prawda musi być wymagająca inaczej firma by już dawno nie istniała. Wszyscy najchętniej chcieliby być na liście płac, ale do pracy dwie lewe ręce. Pozdrowienia dla Państwa Rybarczyk.

sprzątacz

Poszukuję osób, które w miesiącu lipcu, pracowały na ZUT w Szczecinie przy al.Piastów i do chwili obecnej nie otrzymały należnego wynagrodzenia.

sprzątacz
@sprzątacz

Przepraszam za błąd. Chodzi o czerwiec i część lipca - do momentu wyprowadzki z ZUT.

Dewa
@sprzątacz

Sprawa nie dotyczy Firmy Dewa. Prosimy o podanie dokładnej informacji w jakim budynku Pan pracował. Na al. Piastów znajdują się 4 obiekty ZUT, a Nasza Firma obsługuje jeden budynek.

Możesz przybliżyć sytuację odnośnie Twojego wynagrodzenia? Wiesz czy więcej osób miało podobne problemy? Dzięki za informacje na ten temat.

Firma niegodna polecenia. Szanowne panie koordynatorki nie są od oceniania stopnia głupoty u pracowników jak to uczyniła jedna z pań koordynatorek w kierunku jednego z pracowników. Jakotakich kompetencji nie posiada by takie opinie kierować. Wymagania mają wyssane z kosmosu. A plada dla polskich pracowników sa rażąco gorsze niż w stosunku do pracowników z Ukrainy. A później mają pretensje o to, że POLSKIE pracownice upominają się o wyrównanie płacy miedzy polskimi a ukraińskimi pracownikami. A później sa traktowani przez Panią, która wypłaca pieniądze za śmieci tylko dlatego ze się przypomniały o wyrownanie płac za taką samą wykonywaną pracę na poszczególnych obiektach ...

astelix

Ta firma to totalna porażka. Całe szczęście juz tam nie pracuje. A największy lizus w firmie niejaka kamila jest coraz większa chyba ze 180kg juz waży armata.

Zniesmaczony
@astelix

Zgadzam się 100% pracownik jest tam gownem. Wszystkie nieprawidłowości związane z umową proszę zgłaszać do Państwowej Inspekcji Pracy.

Norbert

@mirgos5544 Co znaczy "tylko po układach"? Dobrze jest jasno pisać chyba, że to konkurencja ?

mirgos5544

Kochani tylko po układach .Zobaczymy czy zostanie w ZUW mimo tylu uwag co do sprzątania .pierwszego kwietnia.czekamy.A o(usunięte przez administratora)Proszę taką przekrętkę potrzebują .

Zostaw merytoryczną opinię o Dewa Wiesława Rybarczyk - Szczecin

• Jak się pracuje w Dewa Wiesława Rybarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dewa Wiesława Rybarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dewa Wiesława Rybarczyk?

Dewa Wiesława Rybarczyk
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Lutniana 39
    71-425 Szczecin