Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

pysio

czyżby rumia port? ;)

lol

Pracowałosię w centro i właśnie mnie to ciekawi.Wszyscy pracownicy,którzy byli od poczatku na sklepie zwolnili sie w ciągu miesiąca po ostatniej zmianie etatów i marnej wypłaty!

kox

no to ile Wam sypnęli tej premii ?

sarna

lol chyba nie pracujesz w centro skoro nie wiesz jaki obecnie jest system premiowania . premia jest naliczana na podstawie obrotów danego sklepu do roku poprzedniego . No puki co kasy nie ma i ciekawe czy bedzie .

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
lol

Z ciekawości,kto w rzeczywistości wygrał konkurs?który zawsze okazuje się nie wypałem i wygrywają tylko oszuści.I tak z nagrody większa część za nic nie robienie przypada dyr. sklepu i kierownikom.

Jasia:)

hmm.. no jakby nie patrzyc premia miala byc do 15... hmm.. to tak jakby dzisiaj. wow.. a tu nie ma (usunięte przez administratora) i tyle... a tak wracajac do awansow to jak ktos ma ochote to tylko trzymac z DS i KZ bo z tego co mozna zaobserwowac to innej mozliwosci nie ma. Ja tak nie umialam. ładne usmieszki, "kable" itp.. Powiedzcie ile mozna? Ludzie spoko, ale polityka firmy wogole nie przemyslana. Zycze Centro na przyszlosc lepszej kadry zadzadzajacej. Moze wtedy cos ruszy. Bo tak naprawde nie jest tak zle.Jezeli zespol jest zgrany i ma nim dobrze kto dysponowac to wszystko da sie zrobic. Powoli, ale da sie. Uwierzcie. Ja uwierzylam. Może nie tu (szkoda) ale uwierzylam...

niunia

Czy dostaliście premie za wyrobienie planu w maju ?

krash

co sadzicie o nowym regionalnym na rejon centralny?

Ilona

No tak, nie polecam tej firmy, sami widzicie jacy ludzie tu pracują. A do tego marna kasa...mi się nie podobało i odeszlam

oj Pani broniąca Centro z C.H. Echo Kielce pożal się Boże. Jaka umowa o prace? Jakie super zarobki? 1000zł to jest normalnie szczyt marzeń... a odszedł bo nie da się tak traktować, i w dodatku za marne grosze. Takie fajne koleżaneczki, gadają o (usunięte przez administratora) maryny i mądrują się na każdym kroku i wymagają nie wiadomo co, za taką kase? Żałosne jesteście....ale nic sie bez powodu nie dzieje i kiedyś się to na każdym odbije.... Mam normalną prace i ów ambitny pracownik ma normalną prace i zarobki. A co najważniejsze, normalną atmosferę a nie osoby które są takie fajne i w ogóle... tylko szkoda że we własnym mniemaniu.... Żenada... otwórzcie oczy "bazarówy"

miluszek

A tak fajnie sie pracowało w centro a teraz ciągle wymyślaja inne wytyczne ,zmieniają ludzi ,tną pensje .Na konkursach bogacą sie oczywiście ci którzy i tak zarabiają najwiecej wiec gdzie jest system motywujący dla sprzedawców ?Przemyślcie sprawę -górni guru ! gdyby nie sprzedawcy to nawet ty [usunięte przez moderatora] byś nie dostał premii ,a przecież mało nie dostałeś !!!

CzytamINieWierze

Jestem, żeby nie było, że należę do kółka wzajemnej adoracji Centro Echa Kielce - osobą z zewnątrz. Bardzo mocno się zastanawiam, zresztą nie tylko w tym przypadku, gdzie leży prawda. W treści powyższej opinii jest ujęte, że osoba pracowała chwilę. Ale dlaczego? Czyżby niski poziom kierowniczek i dyrektorki były zasługą rychłego odejścia ambitnego pracownika? A może niska pensja, na którą owa osoba się godziła podpisując umowę i wiedziała za ile będzie pracować? Pytania można mnożyć, a złożoną z nich litanię można zakończyć pytaniem: na jakim poziomie jest ów dorosły człowiek skoro do porozumienia między ludźmi używa czegoś takiego jak go work????????? Paradoks: "inteligent" popadający ( ba, zapadający się !!!! ) w śmieszność. Pracownikom Centro winszuje najlepszego, ludziom nie zamknie się ust - niestety... Wierze, że Dyrektorem i Kierownikiem, a nawet sprzedawcą nie zostaje się za piękne oczy, tylko za konkretne umiejętności. Pozdrawiam

Pracownica

Tak się wypowiada zwolniony pracownik, który nie nadawał się do pracy!!!!! Pani dyr. i kierowniczki super i umowa o pracę :):)

pati

to prawda [usunięte przez moderatora] na całego. Nie polecam.

niunia

dziękuję bardzo za rade :),szczerze powiem to najlepiej płatna praca jest w Deichmanie ,2 lata temu dostawałam 13 zł na rekę ,za godzine,pełen social,dopłaty do wczasów i wogule szcunek dla pracowników ,niestety z powodów rodzinnych musiałam zrezygnować,ale będę próbowała dalej dostać się tam do pracy,także polecam

Chyba nie dopisałem o który sklep konkretnie chodzi, a mianowicie C.H. Echo Kielce... omijać szerokim łukiem. A towar w ogóle katastrofa... zresztą czuć piękny aromat jak się wchodzi do sklepu... na bazarach chyba są lepsze :)

NIe polecam pracy w tej firmie jako sprzedawca... pracowałem tam przez chwile i stwierdzam ze to totalna pomyłka. Umowa śmieciowa, zarobki śmieszna. Personel? Pseudo Pani dyrektor i kierowniczki pożal się Boże. Mogłyby sprzedawać bieliznę na bazarach, współczuję pozostałym pracownikom którzy muszą pracować za takie pieniądze, słuchając wywodów i rozmów na bardzo niskim poziomie wyżej wymienionych osób. Odradzam, szkoda czasu. Pozdrawiam

psss

niunia - 2013-06-04 10:14:18 nie narzekam ,tylko mam ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży butów i torebek w tym rok jako samodzielny specjalista i nie mam zamiaru poświęcać się i rodziny za jakiś 1000 na rękę ,tyle to ja wydaję na jedzenie w dwa tyg,Hej. Jak chcesz się zatrudnić w CENTRO to Ci nie polecam. Jeśli nie wiesz to poczytaj sobie wszystkie opinie ( wszystko prawda) Jeśli wydajesz 1000 zł na jedzenie to Ci się nie opłaca, bo jest to najniższa krajowa. Mówisz, że masz 10 lat doświadczenia w butach to znajdź pracę w bardziej szanowanej firmie.

opinia

no osóbko , widać że z Ciebie dobry pracownik miesiąca. skoro nauczyłaś się tylko narzekać. ! tak sobie nigdzie nie poradzisz nawet w kiosku.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o