Opinie o Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. w Jarocin

Dzień dobry szukam informacji. Po jakim czasie elektryk ma z pracodawcą umowę na stałe podpisywaną? Rzuciło mi się w oczy, że jest umowa na okres próbny w ofercie pracy na stanowisko, ale żadnej informacji o powyzszym właśnie.

Anna Nowy wpis

Pani na rejestrująca do specjalistów,blond włosy do ramion w okularach około 50 lat bardzo niemiła. Informacji udziela jak za karę . Nie polecam

Jaki dress code obowiązuje w Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.?

Na stronie szpitala jest informacja że zatrudnią pracowników na stanowisku elektryk-palacz. Trzeba mieć uprawnienia do 1kV. Niestety nie ma nic o tym co oferują. Praca jest na jedn zmianę? Jak stawkę dają? Ktoś aplikował i wie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Es be

Usunięto moją opinię na Google a to już o czymś świadczy. Nie ma problemu , napisze jeszcze raz. W lutym byłam z rocznym dzieckiem na oddziale dziecięcym. To co tam się wyprawia to jest nie do pomyślenia! Pielęgniarki dziennie wkłuwały wenflon mojemu dziecku po kilkadziesiąt razy. Przez trzy dni był kłuty 40 razy! Żadna z osób tam.pracujących nie umiała założyć wenflonu! Moje dziecko ma Przez szpital w Jarocinie do dziś traume. Jedna z pielęgniarek źle wkuła igłę i rączka synka spuchła do tego stopnia , że nie mógł nią ruszyć i wyglądało to przerażająco :( po wezwaniu lekarki (starsza Pani, nie pamiętam nazwiska) stwierdzono , że to jest "normalne" że tak się stało. Zarzucono nam, że to nasza wina. Dodatkowo kazano mojemu dziecku siedzieć nieruchomo Przez kilka godzin... Budzono go po kilkanaście razy w nocy na próbę wkłucia wenflonu co i tak za każdym razem kończyło się niepowodzeniem. Roczne dziecko jako posiłek dostawało parówki w folii, słodką czarną herbatę. Lekarze wraz z pielęgniarkami straszyły nas, że dziecko jest skrajnie odwodnione bo zamiast wypijać na dobę 1000 ml wypijało 500/600ml podczas rotawirusa. Zaproponowali, że założą synkowi sondę żołądkowa. I na szczęście w tym momencie poszłam po rozum do głowy! Synek nie był w złym stanie, wyszliśmy na wlas e rządanie i od razu pojechaliśmy do bardzo cenionej pediatry do Wrześni. Tam stwierdzono, że stan dziecka jest dobry, nie wymaga hospitalizacji a tymbardziej sondy żołądkowej! Po obejrzeniu wyników nie stwierdzono odwodnienia. Wróciliśmy do domu, cali i zdrowi jednak synek Przez szpital w Jarocinie bardzo długo do siebie dochodził. Nigdy więcej!!

Kacpi

Cześć. Widzę, że poszukują teraz kogoś na stanowisko elektryk-palacz. Interesuje mnie ta praca i mam kilka pytań. Nie napisali nic, czy umowa o pracę, czy zlecenie. Jaka forma zatrudnienia? Napisali tylko o wymaganiach, które spełniam. No i wiadomo też chcę wiedzieć, ile płacą. Z 4000 na rękę zarobię? O tym stanowisku nic w sumie nie pisaliście stąd moje pytania. Dzięki.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Elektryk?

Wnuczka

To co się wyrabia na wewnętrznym to przechodzi ludzkie pojęcie. Pracujące tam panie pomyliły się z powołaniem. Ja rozumiem że oddziały są zapełnione i każda para rąk na wagę złota ... Ale nie że pacjent pół godziny wola że chce pić bo jest osoba leżąca a pani chodzi po korytarzu jak święta krowa a jeszcze jak się zwróci uwagę grzecznie to gwiazdorzy... Pani Katarzyno sama sobie Pani taki zawód wybrała więc ... Nie pozdrawiam nie polecam. W schronisku zwierzęta mają lepiej bo chociaż wody dostaną....

@Wnuczka

Droga Pani wnuczko jest Pani w błędzie .Oddzial wewnętrzny ma wspaniały personel to właśnie Pani ma problem ze swoim życiem .Pozdrawiam!!!

XXXXXXX
@Pacjentka

TO JEST PRAWDA CHORY WOŁA POMOCY ,I NIEMOŻE SIĘ DOCZEKAC. CHORY KTÓRY JEST PODŁĄCZONY DO APARATURY PROSIŁ SIE O POMOC,AŻ CHCIAŁ SAM WSTĆ ŻE SPADŁ Z ŁÓŻKA , CZT TO TAK MIAŁO BYĆ .A W POKOJU OBOK NIE BYŁO PIELĘGNIARKI KTÓRA POWINNA OBSERWOWAĆ CHOREGO .CAŁY ODDZIAŁ POWINIEN BYĆ ZAMKNIĘTY ZE WZGLĘDU NA WARUNKU ,Z LAT 70 -TYCH .BRAK ŁAZIENKI SPRZĘT STARY

pacjentka
@XXXXXXX

prawda, moja babcia była doprowadzona po tygodniu do takiego stanu, że przestała chodzić, móiwć a odleżyny miała wielkie jak pięść. odwodniona, faszerowana psychotropami by głowy nie zawracała. no i kobieta w tym stanie niestety już nie doszła do siebie i zmarła.

pacjentka

wstyd...toaleta w szpitalu dla pacjentów wygląda gorzej niż darmowa na pkp. drzwi z zepsutym zamkiem, spłuczka nie działa, ciasne, śmierdzi, dla panów tylko pisuar beż opcji na inną opcję. by wykonać zdjęcie RTG należy na swój koszt wykonać badania krwi w szpitalu i sprawdzić czy jestem w ciąży. czyli jeśli przyjadę po wypadku w bardzo ciężkim stanie to najpierw będę miała sprawdzaną krew?

Obecnie firma Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Fizjoterapeuta. Czy ktoś aplikuje?

Szukam pracy

Tak, chętnie podejmę pracę jako fizjoterapeuta.

Maria
@Szukam pracy

A masz już jakieś większe doświadczenie w tym?

Ra. V

Weźcie kogoś po zawodówce... Patrząc na wasz szpital nikt na bank nie skończył szkoły średniej

Ra. V

(usunięte przez administratora) kompletne do rozbiórki!!! Siostra pojechała z dzieckiem pół rocznym chorym na mukowiscydozę gdzie cały dzień wymiotował i nie chciał jeść... "lekarka" od siedmiu boleści sprawdziła tylko czy nie jest odwodniony. Okazało się, że odwodniony nie jest więc wysłała siostrę z tym chorym dzieckiem s powrotem do domu tak jakby odwodnienie dzieciaka bylo priorytetem i odpowiedzią na wszystkie problemy... Certyfikat lekarza z chipsów też mogłem wygrać ale nie chciałem bo mam za blisko do jarocinskiego "szpitala" gdzie właśnie tacy uzdrowiency z (usunięte przez administratora) zamiast mózgu pracują...

Mania

Na oddziale dziecięcym zachowanie pielęgniarek jest kategoryczne. Pytając pielęgniarki co ma dziecko podane w kroplówce dostałam odpowiedź że mam się nie wtrącać w leczenie dziecka takie pielęgniarki nie powinny pracować w żadnym szpitalu

Ewelina

Widzę, że szpital w Jarocinie szukał rok temu pracowników na tym forum. Ale na swojej stronie też mają ofertę, akurat dla techników analityków medycznych: http://szpitaljarocin.pl/szpital-zatrudni-pracownikow/ W innym zaś miejscu poszukują lekarzy pediatrów i neonatologów. Pytanie, jak z zarobkami w tej powiatowej placówce zdrowia? Może wypowiecie się, np. pracownicy Laboratorium?

Zbigniew

Poszukujemy młodej pracowitej sumiennej osoby po studiach w rejonu Jarocina do pracy w dziale zamówień publicznych jako asystent kadry kierowniczej

Małgorzata
@Zbigniew

@Zbigniew Co powiesz o warunkach zatrudnienia w Szpital Powiatowy w Jarocinie? Na jaką umowę zostają zatrudnieni pracownicy?

Aga
@Zbigniew

Dzień dobry nazywam się Agnieszka i jestem zainteresowaną pracą. Proszę o więcej adresem agafilipiak2@wp.pl Pozdrawiam

Aga

Ewelina
@Aga

Cześć Agnieszka, czy udało Ci się dowiedzieć może czegoś więcej odnośnie oferowanego w tym szpitalu zatrudnienia? Czy dostałaś jakąś wiadomość na temat pracy na podany przez Ciebie adres mailowy?

Pacjentka

Sytuacja z niedzieli 24 styczeń 2021 Kobieta w ciąży jedzie do szpitala z krwawienie została wpuszczona na oddział ginekologiczny szanowana pani ginekolog która miała dużur nie pomogła kobiecie bo stwierdziła że jej nie zrobi usg bo to jeszcze za wcześnie nic nie będzie widać i odesłała kobietę z krwawieniem do domu. Za parę godzin kobieta została zawieziona do szpitala w Pleszewie tak bez problemu ja przyjęto zbadano i co się okazało że już poroniła. Tak że masakra taka pani ginekolog nie powinna pracowac w szpitalu bo po to ma dyzor żeby pomagać a nie krwawiąca kobietę wysłać do domu wstyd i porażka!

Karol

Czy szpital nie potrzebuje teraz pomocy?

Pacjentka

Jeżeli możecie wybierzcie inny szpital. Na palcach można policzyć ludzi którzy powinni tam pracować. Ludzie narzekali na szpital w Pleszewie lecz po nie dawnym pobycie w zupełności odradzam. Brak zainteresowania dobrem pacjenta i co najgorsze ocenianie go z osobami trzecimi to już wychodzi ponad normę zawodu lekarza. Powinni być od pomagania A nie oceniania.

Reni

Czy w obecnej sytuacji szpital prowadzi rekrutacje na stanowisko do administracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
  • Szpitalna 1
    63-200 Jarocin

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.