Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

enedue

Tak, i dlatego ze nie znaja interpunkcji i sa slabiej wyksztalceni, mozna wykorzystywac, nie informowac o likwidacji firmy i pozostawic na pastwe losu! Brawo wyksztalceni i sprytni!

nikilauda

nie ma się co dziwić, że trole wypisują głupoty na pseudo-forum CT. Większość nie potrafi nawet użyć interpunkcji :)

taka firma

Jaka firma tacy pracownicy:-) Przetrwanie w tej firmie glownie polegalo na lizusostwie, obrabianiu tylka innym i obludzie.Na lepsza heh kazda inna bedzie lepsza.A firma nie jest w porzadku do pracowników wiecniech sie teraz nie dziwi

ala
@taka firma

pewnie sama jesteś jednym z tych "dobrych" dyrektorów To dla ciebie nie powinno być innej pracy

ojv

Kto po przeczytaniu tego forum chcialby zatrudnić kogokolwiek z tej firmy,wstyd mi że tu pracują takie głąby które srają we własne gniazdo,jak nie na dyr.sklepu to na regio, to na firmę.Nikt z Was nie zasługuje na lepszą pracę,bo w każdej będzie wam żle.Życzę pszyszłym Waszym rekruterom żeby to przeczytali."powodzenia"

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
zxcvbnm

No to powodzenia !!!

buba

I.c po co trolujesz. W Warszawie żaden sklep nie został zamknięty.

ha ha

I sami widzicie nikt nie zostanie poinformowany.To sie nazywa firma haha a co niektorzy siedza i czekaja dalej

l.c.

W Warszawie również.

t.k.

Dziś sklep w Zabrzu został zamknięty.Pracownicy nie dostali wypowiedzeń!

aaaa

Sam się cofnij o nim nigdy nic złego nie było tu napisane!!!

aaaa

On od początku był i jest z nami

ooo
@aaaa

No super teraz to świetny regio , wystarczy cofnąć się o pare stron na forum i przeczytamy o tyranie itp.itd.

jest moc

No to rzeczywiście autorytet godny zaufania wam to mówi... :-) czy to nie ten sam Regio, który kończy właśnie swoją karierę?

haha

To siedzcie jak ma byc dobrze haha i sprzedawajcie dalej ta tandete i buty zimowe za 9zl haha w maju powodzenia

pppp

Region West nie odpuszcza Regionalny nas przekonuje, że będzie dobrze i będzie....

ŚLĄSK

Na Śląsku bunt,Dyrektorzy na L4,a za nimi całe załogi.....Informacji żadnej,nikt nic nie wie!!!Kiedy Szanowna Centrala określi się????Jak im się okres wypowiedzeń zakończy????Można telenowele nakręcić!!!

DO REGIONÓW

Na północy popłoch,kilka L4 dziennie,u Was też tak jest?

Człowiek

CAŁĘ SZCZĘŚCIE,ŻE CENTRO SIĘ ZAMYKA W POLSCE - DOŚĆ ZE SPRZEDAŻĄ NIC WARTEGO OBUWIA.

ojok

regio to nie ma pojecia o niczym... ledwo robote dostała i juz jej to zamykaja szkoda nie trzeba było na kawe z super kolezankami chodzic tylko zajac sie egzekwowaniem pracy mydliły ci oczy a pierwsze uciekly

JEDNA Z PIERWSZYCH
@ojok

Ty tam buty za 9 zeta sprzedawaj ,a jak Ci żal ,to też uciekaj.JEDNA Z PIERWSZYCH :)

wstyd

Polska to jest taki dziki kraj, w ktorym to Polak Polakowi wilkiem . Tak traktuje nas managemant zlozony z Polakow. Klamia, oszukuja, manipuluja i uciekaja. A Prezes ledwo po polsku mowi i on raczej wypowiedzen nie powysyla.

help

czy ktoś z centrali mógłby wreszcie napisac na sklepy prawdziwe info co się dzieje i kiedy koniec, bo na prawdę Wam tego ludzie nie odpuszczą i będzie oddane to do sądu, bo ludzie którzy nadal pracują zostali w głupiej wierze, że dostaną choć za maj wynagrodzenie, ale jeśli nie dostaną to przynajmniej ja i mój zespół a to już jest 7 osób idziemy z pozwem do sądu i myślę, że takich osób znajdzie się więcej które sie do nas przyłączą. Nie mówiąc o Waszej reputacji, ponieważ jak znacie taki program " Sprawa dla reportera" - będzie tam o sprytnym ZARZĄDZIE Centro baaaardzo głośno:DDDDDDDDDDDDDDDDDd

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o