Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

ona

mnie takie odpowiedzi wkurzaja, skoro tu kazdy pisze i sie przejmujemy to chyba cos robimy i bedziemy dzialac? To co robi ta firma jest poza prawem i to oni za to zaplaca. Ja uwazam ze osoba o nicku Ju ma racje, jak nie bd kasy dzis, a tak sie zapowiada to bede wysylac te wezwania. Skontaktuje sie z innymi dziewczynami z zespolu i im tez to podpowiem. A jak to nic nie da to bedzie podstawa, zeby skierowac wniosek do sadu. Tylko tak sie zastanawiem pod jaki adres to wysylac. Moze do KONDOTIER?? bo oni wyplacili mi ostatnia pensje. A jak myslicie, gdzie wyslac?

lol

na necie na pewno gdzies znajdziesz numer do adp

lomn

Prawda jest jedna nic nie dostaniemy firma ma takie dlugi ze mozna zapomniec o jakichkolwiek pensjach czy odprawach Oni Wiedzieli co robia na co my jeszcze czekamy oni juz dawno kasa sie podzielili a nas zostawili bez niczego moze zamiast mowic zaczniemy dzialac?

Pewnie

Czy moze mi ktos podać numer do adp?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Ju

"Co ciekawe, gdyby wierzyciel nie wysłał wezwania do zapłaty, sąd mógłby uznać to za zaniechanie i właśnie jego obciążyć całością lub częścią kosztów sądowych, argumentując, że gdyby zostało ono wysłane to dłużnik uregulowałby dług. Podobnie ma się kwestia liczby upomnień wysyłanych do tego samego dłużnika. Przepisy nie wskazują ile trzeba ich wysłać zanim wierzyciel odda sprawę do sądu. Pozew można więc złożyć już po pierwszym ponagleniu, jednak praktyka pokazuje, że ostateczne środki powinny być poprzedzone przynajmniej dwoma wysłanymi dokumentami. Co ważne, wezwanie do zapłaty należy wysłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Takie potwierdzenie należy później, wraz z treścią wezwania, dołączyć do sądowego pozwu."

wwa

to tez dobry pomysl, moze obejdzie sie bez sądow bo takie sprawy sie czasem dlużą latami..

Ju

wlasnie przeczytalam, ze przed pojsciem do sadu lub pip-u warto wyslac pracodawcy wezwanie do zaplaty. Jest tego duzo na necie, jak cos to jutro napsze i wysle polecony

Ju

ja w pracy dostalam informacje ze juz nie bedzie wgl mozliwosci sie tam zalogowac

Do portalu ESS nie ma szans już się zalogować, wyświetla się brak dostępu.

oss

ktos sie moze zalogowac do konta adp? ostatnio paski placowe byly wczesniej juz w systemie, ja niestety nie moge sie zalogowac bo zgubilam gdzies haslo ;/ a moze cos tam jest?

Ju

ja mam taka propozycje, jezeli dzisiaj nie bedzie zadnego przelewu to kazda/y z nas powinien sie skontaktowac ze swoim zespolem i grupowo wniesc pozew. W grupie razniej. Swoja droga ja jutro przejde sie z rana do sadu pracy i sie dowiem co i jak. Tylko mam prosbe zeby mi tu podac na jaki adres mam wszystko wysylac bo jedni pisza ze tu drudzy ze tu. A pewnie beda pytac o to

ghj

A jest ktos moze tu z warszawy? jesli nie ma mozliwosci kontaktu tel to trzeba ich osobiscie odwiedzic

oll

w necie tylko sa dane o firmie w krs, ale kontaktu zadnego ;/

nick

watpie zeby byla...jak do tej pory nie przyszla to nie bedzie

Rok

Czekamy... mam nadzieje ze przyjdzie dzis kasa ..

xox

Jutro 10ty, wierzę, że kasa przyjdzie..choćby pensje. Jeśli nie będzie żadnego przelewu to od wtorku walka.

mru

Ja chociaż na pensję liczę...

aou

Dlatego będzie trzeba nagłośnić sprawę i pociągnąć do odpowiedzialności oraz zepsuć opinie dwóm winnym temu stanu rzeczy osobom...każdy wie o kogo chodzi...

Wątpię że jutro przyjda przelewy. Ja się pisze na grupowy tylko trzeba to jakoś zorganizować. Mam nadzieje ze utrzemy nosa Dianie, Bartoszowi I Asi.

Współczuję Wam dziewczyny. Ja na macierzyńskim, do tej pory dostawalam zasiłek normalnie w odpowiednich kwotach... do mnie wypowiedzenie i świadectwo pracy przyszło zgodne z faktem tzn ilość dni urlopu itd. Martwi mnie tylko teraz ten brak kasy :( tak jak mówicie ciężko wyżyć z jednej wypłaty mając dwoje dzieci i rachunki do płacenia.... MAM NADZIEJE ŻE JUTRO SIE WSZYSTKO WYJASNI...

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o