Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

Barbur

wiadomo juz kiedy oddadza dzien wolny za 6 stycznia?

Inżynier Mamoń
@Barbur

cymbale a jakie to ma znaczenie?

Inżynier Mamoń

Ludzie wyluzujcie, Święta idą :)

Master

Pytanie do inżynierów: 26 października jest organizowana przez naszą politechnikę giełda pracodawców na której ma być FPM i słyszałem że można składać do Was CV na staże albo praktyki. Warto? Jest opcja zatrudnienia po sprawdzeniu się?

@Master

Jest taka opcja. Składaj papiery i pokaż co potrafisz.

Były inż.
@Master

Dla absolwentów bardzo fajne miejsce do zdobycia doświadczenia. Dla bardziej ambitnych odskocznia do lepszej kariery w innych firmach. Staraj się o staż w konstrukcyjnym tudzież technologicznym. Staż w pozostałych działach to strata czasu.

Mati
@Były inż.

Pracowałem z technologami. Drugiej takiej jajcarskiej ekipy już później nie spotkałem :) Jak staż to staraj się do nich. Ja tam studencką praktyke miałem

Technolog
@Mati

No bez przesady. W technologi powaga zawsze powaga....:)

Inżynier
@Były inż.

Ktoś w ogóle zadał sobie trud policzyć ile wartościowych osób odeszło z firmy ? Przyjmujemy, szkolimy, uczymy i nie potrafimy takich ludzi zatrzymać. Poważny temat dla analiz ....

Urban321

robić trzeba jak wszędzie, ale przynajmniej soboty i niedziele wolne, zarobki ok.

Badyl
@Urban321

łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje....

Spawacz
@Urban321

Która sobota na wytwórni ostatnio była wolna?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Brawo ja

Czytam te wasze komentarze i zaskakują mnie opinie typu - wypłata na czas. Niesamowite w dzisiejszych czasach, że za pracę pracodawca płaci na czas... Przecież to jego zasr......y obowiązek.

Edek z fabryki kredek

Wg mnie połowa tych tu widocznych opinii to klakierstwo. Że tak się komuś chce robić za wazelinę.....

Franc
@Edek z fabryki kredek

Masz rację: Nowy prezes działa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dla osób szukających pracy w biurze: plusy: -wypłata zawsze na czas -dobry socjal -premie -LUDZKI SZEF -wolne weekendy i na produkcji też! minusy: -temperatura :P Genralnie firma w trakcie restrukturyzacji ale już jest dobrze i ma być jeszcze lepiej. Pozdrawiam.

Barowa ćma
@Edek z fabryki kredek

Może pani szamanka to wypisuje ;-)

LisFox
@Edek z fabryki kredek

typowy polaczek-maruda się odezwał. jak ci nie pasuje to czemu tu pracujesz i narzekasz?

To yo
@LisFox

Facet pisze co myśli to co go od polaczków wyzywasz? Jak ci się opinie nie podobają to Koran sobie poczytaj

Burb

Stabilna firma, rozwija sie cały czas. Ostatnio dali podwyżki. Spoko ludzie. Fajnie sie pracuje.

@Burb

No szok, po tylu latach zastoju dali podwyżki... Jakby nie dali to który głupi chciał by tam pracować

Edek z fabryki kredek
@Burb

Burb - następny klakier - wazeliniarz .....

Śmieszek

na olx jest ogłoszenie na tokarza, ktoś coś może o tym napisać? jakie warunki itd. słyszałem że nienajgorsze, ale wole dopytać

@Śmieszek

Zakład porządny, wypłata na czas, bony na święta, coś na wakacje i czasami są nadgodziny. Warunki pracy bardzo dobre. Co do pieniędzy to różnie to bywa. Zależy jaka obrabiarka.

Norbi

Jest ogłoszenie o zatrudnieniu srtutownika. Czy praca jest na 3 zmiaty?

Malarz
@Norbi

Ogólnie praca na jedną zmianę. Czasami trzeba pracować w nadgodzinach lub w soboty. Są oczywiście skrajne przypadki że należy pracować na drugiej lub trzeciej zmianie. Praca ciężka nawet bardzo ciężka.

spec

Witam. Z majstrami idzie się dogadać? Czy zrypa nawet za otarcie czola z potu

@spec

Ty szukasz pracy czy pogawędki z mistrzami?

spec
@to yo

Jestem robotny ale jak mnie kto gani jak psa za byle co to się zyc odechciewa, lepiej sprawdzić zawczasu to jak to jest panowie, znośnie?

Tom
@spec

Atmosfera dobra nawet bardzo dobra. Jest presja czasu ale to już norma. Mistrzowie różni zależy na jekie stanowisko chcesz sie dostac. Najlepszy jest na skrawaniu.

malarz
@Tom

najlepszy jest na malarni

Arek

Czy są u was przyjęcia na lakierni i ile można zarobic

Zaprawdę

dobrze że przynajmniej multisport od listopada wreszcie wchodzi

Tom
@Zaprawdę

Za darmo to sobie po lesie możesz biegać . Chyba kasa na święta ważniejsza

qwert

o naszym pikniku w gazecie napisali slyszalem ze co rok ma być mnie się to nawet podoba może być więcej takich imprez

@qwert

Szkoda że w zamian nie będzie kasy na święta. Więc nie wiem co lepsze

qwerty
@to yo

a skąd wiesz że nie będzie?

@qwerty

od pajaców związkowych

garncarz

Czy ktoś dojeżdża z Orzesza i miałby wolne miejsce?

To yo
@garncarz

Pociąg jedzie z Orzesza. Miejsca ile zechcesz.

GalAnonim

Na karuzele i slusarzy chyba jeszcze szukają… zadzwon do biura. jaki socjal? wczasowe? No jest ale rok trzeba miec przepracowany

Maksymilian

A są jakieś przyjęcia teraz? I macie tam w ogóle jakiś socjal?

szukaminfo

Odpowiadałem kiedyś na ogłoszenie ale znalazłem cos inneo jak się okazało pewnie dużo gorszego i teraz chce przyjść tu. Jacy sa mistrzowie/kierownicy? Pytam bo tu gdzie robie zaraz się pozagryzają.

Paź

słyszałem że można teraz przyzwoicie zarobić w fpm, prawda to?

Konstruktor
@Paź

Da się żyć ale bez przesady

Zbyszek

Panowie a powiedzcie mi czy z lekkim stopniem niepelnosprawnosci dostane robote? Nie mam przeciwskazan do pracy jako tokarz.

Zbych
@Zbyszek

Z tego co wiem na tokarce nie jest jakoś ciężko zależy co masz na myśli pisząc lekkim? Jak nie masz przeciwskazan to droga wolna ale robiles na tym wcześniej?

Jak u was z przyjęciami na stanowisko ślusarz, jakie są warunki płacowe?

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.