Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

Lombard

Skoro z osób które pracują narzeka niewielu to raczej tak znowu źle nie jest. Może zarobki nie są szczytem marzeń ale też bez przesady. Ja pozytywnie patrze na firme.

Rysiek z klanu
@Lombard

a co tam robisz?

Irena

@drama, rozumiem, że jesteś pracownikiem w FPM? Może Ty mógłbyś powiedzieć jak przebiega proces rekrutacji? Czy warto aplikować? Jak oceniasz atmosferę pracy i warunki zatrudnienia? Te informacje będą pomocne, dla osób zainteresowanych pracą w FPM.

drama
@Irena

moim zdaniem warunki zatrudnienia i atmosfera są bardzo porządne. myśle że warto aplikować tylko to nie jest praca gdzie można sie obijać tylko trzeba robic, więc jeśli się wie na czym robota polega to jak najbrdziej.

Irena

@a co mi tam, to znaczy, że firma FPM prowadzi obecnie rekrutacje? Jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie? Zachęcam do wyrażania merytorycznych opinii na temat pracy w tym miejscu.

drama
@Irena

jest rekrutacja, parę nowych ogłoszeń się pojawiło.

Szelka

W FPM nie szanuje się pracowników wieloletnich i przedemerytalnych zabrano im stażowe za wieloletnią pracę to jeszcze odprawę trzy miesięczną a taki pracownik przedemerytalny nie może myśleć nawet o podwyżki płac mówi im się w ocz że do niczego im się nie przydadzą anowo przyjęci pracownicy dostają wyższe płace jak z długoletnim stażem i ci pracownicy są najniżej oceniani przez przełożonych

w temacie
@Szelka

Pieniądze to nie wszystko. Podstawa to dobra atmosfera w pracy.

a co mi tam
@w temacie

a gdzie niby ta atmosfera? w sekretariacie chyba. Idź na hale i zapytaj jaki miód między chłopami

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
były

W tej firmie nie ma nic interesującego dla potencjalnego pracownika. Firma nie ma, atmosfery, perspektyw, możliwości rozwoju. Zarobki marne, premii brak, socjalu brak. Biura rozrośnięte do granic głupoty. Inteligentnej osobie wystarczy słowo, inteligentnej inaczej referatu byłoby mało. Świat poza FPM istnieje, jest bardziej kolorowy, ukazujący piękno codziennej pracy a nie tylko stres, małe zarobki i zero perspektyw.

Edek z fabryki kredek

10/10

seta

To dobrze, że były

Ana
@seta

W którym momencie on napisał nieprawdę?

a co mi tam
@były

Chyba dawno temu pracowałeś mówiąc że w biurowcu dużo ludzi pracuje. Teraz to dopiero jest jazda, co chwila ktoś nowy przyjęty a z produkcji co chwila ktoś ucieka

ciekawski

Ile inżynier konstruktor u was zarobi?

Marco Polo
@ciekawski

Na początek mnie niż na kasie w biedrze. No chyba że jest się z świeżego naboru. Tym to płacą więcej niż pracownikom z wiedzą i doświadczeniem. Dla tego tych nowych nikt nie toleruje

Irena

@hrobocz, na forum każdy może wyrazić opinię o pracy. Komentarze, które są dodawane mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne. Muszą być jedynie zgodne z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli nie są zostają usuwane.

Irena

@Edek z fabryki kredek, może mógłbyś napisać coś więcej o pracy w FPM? W tym momencie Twój komentarz niewiele mówi na temat pracy w tej firmie. Bardziej merytoryczna wypowiedź będzie pomocna dla innych użytkowników forum. @hrobocz, czyli rozumiem, że jesteś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu?

@Irena

tak, Irena jestem usatysfakcjonowany, a le w tej pracy lepiej sie do tego nie przyznawac bo edkowi i mamoniowi sie to w glowie nie miesci.no a to forum to do nich chyba nalezy.

hrobocz

nie ma co psow wieszac od razu,b o stabilna praca jest. niektorzy to sobie cenia najbardziej.

Inżynier Mamoń
@hrobocz

Człowieku piszesz te same wypociny pod 5 nickami. Masz problem z głową?

@Inżynier Mamoń

nie mam problemu z glowa, nie wiem o co ci chodzi. ale widze ze ty piszesz tu caly czas i atakujesz innych.po co?

To yo
@hrobocz

Napisz jeszcze fajna firma wypłata na czas można z ludźmi pogadać i są nadgodziny. Dawno tego nie wpisałeś/wpisałeś

fizol
@To yo

I że jest multisport i fajna atmosfera na hali:)

@fizol

Brakło też że prezes ludzki szef i będzie lepiej. Ręce opadają jak to się czyta.

menikk
@Marko

ręce to opadają jak się was czyta, mamoniów i edków co nic nie mają do roboty i z nudów na goworku tylko siedzą i obrażają wszystkich jak popadnie.

Irena

@Manna, na stronie internetowej firmy FPM w zakładce kariera można znaleźć aktualne oferty pracy. Tu podaje link: http://fpmsa.com/#kariera. Może ktoś ma dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Manna

Dzięki za tego linka.

Manna

Jakieś przyjęcia? Ktoś coś?

jarell

trochę już pracuję i fpm ok. załoga super i dogadać i pogadać się da. kasa może nie jakaś nadzwyczajna ale można sobie dodatkowo zarobić na nadgodzinach.

Bender

Praca jest nawet w porządku. Ludzie z którymi mam okazję pracować są konkretni i fachowi ale też można z nimi po ludzku normalnie pogadać. Myśle że to sie nie często zdarza, a tu jest. Dlatego mogę polecić pracę tutaj.

Irena

@podzielny, a czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w FPM. Czy mógłbyś dodać jakieś konkrety? Chętnie dowiem się na przykład, jakie warunki oferuje ten pracodawca. @huk, dopytam jeszcze - co masz na myśli pisząc "ciekawa"? Czy stwarza Ci różne możliwości rozwoju, czy pracujesz przy różnorodnych projektach?

podzielny

nie najgorsza robota tu tak po prawdzie. nie narzekam.

Irena

@Łikend, a długo już pracujesz w FPM w Mikołowie? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? @format - dziękuję za Twoją opinię. Współpracownicy, a raczej atmosfera przez nich współtworzona jest bardzo ważna w miejscu pracy. Na jakim stanowisku pracujesz? @huk, a co Twoim zdaniem jest największym plusem pracy w FPM? Planujesz związać się z tą firmą na dłużej?

huk
@Irena

największym plusem jest to że praca jest ciekawa. nie wybieram się nigdzie, raczej tu zostanę na długo.

Molib

wiem że była rekrutacja ale czy coś wiadomo czy szukają kogoś jeszcze? może tokarza?

@Molib

idź do kadr i tam pytaj, tu roboty nie załatwisz

Lord Vader

Totalnie głupi portal. Piszemy krytyczne opinie o firmie to je usuwają piszemy totalne głupoty o huzarzu i (usunięte przez administratora) Marynie też usuwają. Portal dla idiotów i klakierów

Gandalf szary
@Lord Vader

Tu krytyka nie jest w cenie. Liczy się tylko dobro firmy, nawet jak trudno je zrobić, nam, pionkom. Dobrze że prezes powoli zaczyna widzieć to co my widzimy od dawna. Jak wyciągnie dobre wnioski to mu na wiecu przyklaśniemy. Panie prezesie, pan się nie boi ....

Chewbacca
@Lord Vader

Ruch i tak spadnie :)

@Chewbacca

Po wczorajszym meczu na 100%

in

dobra firma - przerobiłem kilka i tutaj chociaż robota nie należy do łatwnych to jednak jest okej.

Lord Vader

ja chopie

Luke

Co ty fandzolisz ?

człowieku nie pij tyle

Łikend

sama w sobie praca zła nie jest. jak ktoś się pracy nie boi to tutaj może sobie dobrze popracować. kasa idzie do góry, na nadgodzinach można dorobić i co najważniejsze wszystko jest na czas, nie to co w innych firmach jak kantują gdzie tylko mogą.

bystrzak
@Łikend

skończą się wam te nadgodzinki

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.