Opinie o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy eb Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie eb Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Maciek

Agencja zapewniła mi dobre warunki pracy - nie dość że dostalem robote ekspresowo to jeszcze dobre zakwaterowanie

Michal

Firma jak najbardziej godna polecenia. Szybko i profesjonalnie wszystkie formalnosci zalatwione!

elejn

Ciekawe oferty i pomoc na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

Bartosz

Bardzo dobra agencja pośrednictwa pracy! Czas oczekiwania na prace duzo krotszych niz w innych w ktorych ubiegalem sie o prace

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eb Personeelsdiensten B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
banaś

Bardzo rzetelna agencja, nie ma strachu z nią wyjeżdzać. Każda agencja powinna tak dzialac

Dudu

W pracy jest fajnie, nie możesz nic powiedzieć. pieniądze są zawsze wypłacane bez zwłoki - w innych agencjach bywalo roznie

Super miejsce. Super obsługa. Pełen profesjonalizm! Pomogli i podpowiedzieli we wszystkim o co prosiłem i zawsze cierpliwie odpowiadali na pytania

Jagoda

Profesjonalna obsługa, która wyszła z pomocną ręką do mnie i pomogla mi w znalezieniu godnego zatrudnienia! Dziekuje

Derek

Agencja wywiązała się ze wszystkich obowiązkow. Pracowałem w Holandii jako pracownik zieleni - jak najbardziej taki wyjazd polecam

Kolin
@Derek

U mnie również wyjazd do Holandii udany :) i spoko stawki, lepiej niż się spodziewałem

Kolin

duży wybór miejsc pracy, w zależności od posiadanego doświadczenia oraz wykształcenia!:)

Olafek

Co jak co, ale jest to firma godna polecenia i mówię to jako osoba która z nimi wyjezdzala juz 2 razy! :)

Ireneusz

Pełny profesjonalizm, firma godna polecenia, szybko i sprawnie załatwiony temat.

Licz

Super praca jak ktoś chce w szybkim czasie konkretnej zarobić bo stawki w Holandii bardzo atrakcyjne

Saron

Pełen profesjonalizm, terminowo i bezproblemowo. Polecam również ze względu na przejrzystość oferty i dobre stawki w pracy

Tuszak

Z nie jedną agencją już wyjezdzalem. Tutaj najbardziej kompleksowo wszystko organizują i najbardziej bezproblemowo

Fanti

Polecam bardzo ! Profesjonalna, miła I kulturalna obsługa petentów .

Kapi

Świetna sprawa bardzo szybko pomogli mi znaleźć pracę. A warunki na wyjezdzie bardzo dobre!

Google usunelo im 19 pozytywnych opini, dotarli do tego ze pisala to ta sama osoba, tutaj pisza dalej te superlatywy. Ogolnie biuro jak biuro nic do nich nie mam. Biuro stracilo w moich oczach na tym co tu na gowork odwalaja.

Igor

Firma godna zaufania bo nie zostawia człowieka bez wsparcia. Super podejście do kandydata

Aneta

Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo szybko załatwienie mojej sprawy i znalezione prac

Zostaw merytoryczną opinię o eb Personeelsdiensten B.V. - Tiel

• Jak się pracuje w eb Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy eb Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 524.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eb Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 517, z czego 439 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

eb Personeelsdiensten B.V.