Opinie o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy eb Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie eb Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Agata V

Same pozytywne doświadczenia, wspaniali pracownicy ktorzy pomagaja na kazdym etapie wyjazdu - super agencja, polecam!

Metody

Pomoc na każdym etapie rekrutacji, bardzo dobry kontakt! wszystko było klarowne i proste. Bardzo dziękuję i polecam każdemu!

Margon

Trafilem na pracownika który był bardzo profesjonalny i szczerze odpowiadał na wszystkie pytania, jego duże zaangażowanie sprawiło, że przejście przez wszystkie procedury poszly szybko i sprawnie

Drozdowski
@Margon

U mnie podobnie - miałem czas dopytać o wszystko dzięki czemu przed wyjazdem nie stresowałem sie bo mialem wszystkie informacje

Drozdowski

Proces rekrutacji przebiegł w miłej atmosferze, szybko i sympatycznie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eb Personeelsdiensten B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Vlida

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu tej firmy i wysokiej kultury osobistej pracownikow

Kamilaaaa

Firma rzetelna, solidna, bardzo miła i szybka obsługa klienta. Polecam!

Urszula

Firma zasługuje na najwyższą ocenę. Za rzetelność, za bezproblemowy kontakt, za elastyczność.

Aleksanderr

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Wszystko na wysokim poziomie od doradztwa po pomoc w załatwieniu wszystkich dokumentów

Wiki

Komunikacja bezproblemowa, odpowiedzi rzetelne, jasne i konkretne. Po prostu profesjonalne doradztwo w sprawie pracy

aaron

Super, naprawdę jestem miło zaskoczony jak taka współpraca z agencją przebiegia, troche sie obawialem ale absolutnie nie ma czego

Hanting

Polecam serdecznie! Bardzo miła obsługa i odpowiednie podejście do klienta!

Bregić

Proces rekrutacji przebiegł w miłej atmosferze, szybko i sympatycznie

Kamek

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo dobrze, bardzo miło i uprzejmie, szybko dostałem odpowiedz zwrotną no i prace!

Lidek

Świetna firma. Od procesu rekrutacji poprzez transport, zakwaterowanie i pracę na miejscu wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

Rantek

Fachowe podejście do klienta i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam w 100%

Filip

Polecam wszystkim, którzy chcą bezpiecznie i legalnie pracować w Holandii. To najlepsza agencja na taki wyjazd, nie pozalujecie

Lizzar

Można spokojnie sobie załatwić pracę za granicą panie są bardzo pomocne a oferowane stawki naprawde konkurencyjne!

antek

prace ma tylko ula i kornelia i podlizusy reszta po 25 godzin

@antek

Kto pilnuje roboty i nie chodzi w kratkę do pracy to ma i godziny. Nie chlać , myslec o pracy a po pracy odpoczynek , zjesc i do spania. A nie latanie po nocy i szukanie kompana do chlania. Wiele osób jest na kontraktach i zostają na stałe w pracy i kupują domy , kto ma olej w głowie ten ma coś w życiu. A lekkoduchy żyją z tygodnia na tydzień.

antek
@Anna

właśnie jak się ma kontrakt czytaj z zrozumieniem ja chcę pracować ale mało pracy nie przyjezdżam tu chlać tylko pracować .Ale w tej firmie się nieda za duża dyskryminacja. Za 800 euro trudno o wynajem mieszkania i jescze wyżyć przyjezdża się po to by zarobić a nie utrzymywać brudne i smierdzące hotele . A patologia to inny temat

Irek
@Anna

Za przeproszeniem ale kto i co robi po pracy to jego sprawa(nawet jeśli chleje całe noce) a jeśli od życia prywatnego zależy grafik to znaczy że źle się dzieje , (usunięte przez administratora)

Julia
@Irek

No masz rację - to co ktoś robi po pracy to tylko i wyłącznie jego sprawa. Korzystając z okazji chcę dopytać o pracę w eb Personeelsdiensten. W ramach jakiej umowy są zatrudniani tam pracownicy? Możesz mi dokładnie to opisać?

Tryton
@antek

No co ty, godziny są jak ktoś się stawia i jest chętny, absolutnie się nie zgadzam, ja nie narzekam na liczbe godzin

wojtek
@antek

Jak się komuś chce to się pracuje, ja nie narzekam na liczbę godzin.

Bolek
@antek

A tam wcale nie, już nie przesadzajmy, pracy jest dla każdego tylko trzeba chciec

@Bolek

Czyli zawsze wpadnie te 40 h? Czy jednak coś w tym jest co pisał Antek?

Co
@Adam

40 chciałbyś hehe

xox
@antek

Ja bez problemu wyrabiam ponad tyle godzin, spokojnie można jak się tylko chce i wykaże chęci

Wojtek
@antek

Każdy ma kto chce pracować :) ja jestem po wyjezdzie bardzo zadowolony

Karol

Godzin jest pod dostatkiem można robić spokojnie więcej niż 25

Kiss
@antek

Ja pracowałem jako pracownik zieleni miejskiej i miałem sporo więcej godzin niż 25 :) i stawką do tego godzina i bardzo dobra

beata
@Kiss

pracowałam jako sprzątaczka i godzin pod dostatkiem. Nie brakowało mi nigdy jak potrzebowalam wiecej

Petro
@antek

Prace ma każdy kto się stara i jest punktualny - bylem na wyjezdzie ze znajomymi i nikomu nie brakowało godzin.

kamil
@Wojtek

ciekawa opinia, jestem za

Emil
@antek

Jak ja wyjezdzałem to pracę mieli wszyscy ktorzy chcieli. No ale mówię tylko za siebie i moj wyjazd

tynka
@antek

Pracę ma każdy kto chce :) mi nigdy nie brakowało godzin

Kamila
@antek

Dokładnie, lizodupy wieśniara 50 plus że swoim przydupasem który zachowuje się jak gej niestety nie pamiętam imion, strzelają z ucha do Erlijka który jest Polakiem, wstyd! Dzięki im lizodupstwu gdy wyraziłam się negatywnie na temat agencji, przyszłam w poniedziałek do pracy i powiedziano mi że w sumie to już nie muszę przychodzić! A pozytywne opinie PISZA SOBIE SAMI, BANDA OSZUSTÓW!!!!!

tynka

Wypłaty na czas. Mieszkania zapewnione przez firmę są dobre. Jestem zadowolona ze współpracy.

Adhd

Zwykle (usunięte przez administratora) ala szefowa biura chciala odemnie 200e do reki za mieszkanie 3 dni a teraz wszystko mi zabierają i mam solarisy na 0.00

Zostaw merytoryczną opinię o eb Personeelsdiensten B.V. - Tiel

• Jak się pracuje w eb Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy eb Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 524.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eb Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 517, z czego 439 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

eb Personeelsdiensten B.V.