Opinie o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy eb Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie eb Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Dex

Jeżeli ktoś szuka agencji pracy, to szczerze można polecić Personeelsdiensten B.V. :) Sprawna i szybka rekrutacja, bezproblemowy kontakt i fachowa pomoc

Birkosz

Współpracowałem z agencją ponad pół roku i muszę powiedzieć, że odznacza się wyjątkowym profesjonalizmem. Nigdy z adnym pytaniem nie zostałem zostawiony sam sobie

Zxc
@Birkosz

Nie Kłam!!

Birkosz
@Zxc

Nie kłamię :) pracowałem jako pracownik utrzymania zieleni w Holandii a co więcej planuje ponownie taki wyjazd

Gaczuś

Bardzo profesjonalna obsługa kandydata do pracy, szybki kontakt , wszystko załatwione od ręki;)

Nestor

Kompetentni, uprzejmi pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania i pomagają w ich rozwiązaniu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eb Personeelsdiensten B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Sylwia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, polecam. Na przyszłość wiem do kogo mogę się zwrócić w razie ponownej chęci dorobienia za granicą

Pluto

obre oferty pracy. O wiele lepsza agencja od innych z ktorymi miałem do czynienia a wyjezdzalem za granice juz z 4 :)

Szella

Jeśli chodzi o wypłatę - wynagrodzenie wypłacane jest w terminie określonym w umowie. Wszystko mi osobiście odpowiada, bo przyjechałam tu po to, żeby zarabiać, a nie siedzieć w domu i odpoczywać

Zxc
@Szella

Nie Kłam! Zarobki są straszne. Nie zwracacie za paliwo pracownikom i dopełniacie wyplaty dodatkiem wakacyjnym!

Lubosz

Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z tą agencją! Polecam wszystkim. Najlepsza agencja, w której pracowałem;)

ludka

Pracowałem przez agencję więcej niż rok. Wypłaty na czas, dokumenty ok, kontakt ok,wiec jak dla mnie wszystko ok:)

Eileen

Bardzo fajni ludzie, zawsze pomogą i wszystko wytłumaczą, nigdy nie miałem z nimi problemów a pare wyjazdow za mna

Ingrid

Wszystko ok,świetny kontakt,żadnych problemów,wypłaty zawsze na czas.Agencja dba o pracowników.Polecam!

Izzy

Bardzo dobry pracodawca. Panie są miłe i uśmiechnięte, chętnie służą pomocą. Polecam!

Lerro

Pracuję przez te agencję pracy. Miła obsługa, Panie pomagają w najmniejszych problemach, wypłaty na czas,

Patric

Najlepsza agencja pełen profesjonalizm i wszystko pięknie

Czesio

Bardzo fajna rzetelna firma, pracowałem około 3 miesięcy z agencją w Holandii, jestem bardzo zadowolony z czystym sumieniem polecam.

Leszek

Jeżeli ktoś szuka agencji pracy, to szczerze można polecić. Sprawna i szybka rekrutacja, bezproblemowy kontakt i fachowa pomoc ze strony koordynacji

Alan

Świetna firma, szukałem pracy, agencja w dosłownie moment mi ją znalazła. Warunki przejrzyste, wszystko świetnie wytłumaczone

łupciński

Sprawne zatrudnienie, dobry kontakt. Wszystko zgodnie z umową, wynagrodzenie na czas.

secza

Jestem bardzo zadowolona z agencji, znaleźliśmy dla mnie odpowiednią pracę, 24/7 jesteśmy w kontakcie z każdym problemem ale nie ma ich duzo :) bardziej moje dodtkowe pytania

ryan

Dobra agencja, jestem po 2 sezonach, i jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o eb Personeelsdiensten B.V. - Tiel

• Jak się pracuje w eb Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy eb Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 524.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eb Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 517, z czego 439 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

eb Personeelsdiensten B.V.