Opinie o FruitMasters w Geldermalsen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FruitMasters. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FruitMasters o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FruitMasters w Geldermalsen

Ewunia Nowy wpis

Witajcie.. Pozwolę sobie też o opinię.Pracowałam również na .. jabłkach..linia 11...i wogòle nie narzekałam a wręcz przeciwnie...Jakbym tylko zmieniła zdanie na chęć pracy za granicą to z miłą chęcią tam bym chciała wrócić.Pozdrawiam..Kasię.Karolę.Sylwię i Kornelę????

Ewa Nowy wpis
@Ewunia

Nie rozumiem z tą zmianą zdania, to na początku praca była w Polsce potem przenieśli się za granicę? Czy jak, wytłumacz jak możesz

Witek Nowy wpis

Kto to jest konrelia

Ramzes0907 Nowy wpis
@Ewunia

Ewa a może tak w biurze jak karierę zrobiłaś ? Zapomniałaś już jak to za Berta było ?

Karol Kozłowski

Cześć, pracowałem na fruitmasters na kleinpack przez prawie rok przez firmę VDU i jeszcze MC Doits tam pracują ... Najlepsza praca w życiu przyjemna spokojna, wszyscyy narzekają na Kasie.. a dla mnie to normalna dziewczyna, bardzo w porządku, polecam Kleinpack ludzie spoko dużo godzin, jak ktoś zgrywa cwaniaka i bohatera to nie ma co się dziwić że ludzie są do ciebie źle nastawieni albo ciebie nie biorą na nadgodziny.. trzeba pracować nie szukać znajomości robić swoje i do domu. Pozdrawiam wszystkich z kleinpacku i grootpacku od 12.08.2018r. - 12.07.2019r. ;}

Paweł Karasinski
@Karol Kozłowski

Dokładnie... potwierdzam.Pracowalem z (usunięte przez administratora)i nie mam do niej żadnych pretensji.Oczywiscie swoje trzeba zrobić jak w każdej pracy,ale nigdy nie było tak,żeby się czepiała o coś bez żadnego powodu.A co do (usunięte przez administratora)... też miałem przyjemność z nim pracować chociaż krócej... ale też nie mogę złego słowa powiedzieć.Dlatego nie rozumiem,jak niektóre osoby tak narzekają... jak ktoś jedzie pracować i zarobić ,to tak jest właśnie traktowany. Z miłą chęcią bym wrócił do VDU i na FruitMasters...

Renata
@Paweł Karasinski

A można wiedzieć dlaczego Twoja współpraca z tą firmą się skończyła? :)

Julka2804

Hej czy ktos.sie orientuje jak teraz tam wyglada praca? Do kiedy trwa sezon i jak z godzinami? Mam zaczac prace na owocach miekkich i zastanawiam sie, czy w przypadku braku ewent godzin jest możliwość przerzucenia na dzial gdzie te godziny sa

Kamil Ś

Witam nie rozumiem dużo opinie negatywnych jak wiadomo każda agencja zarabia na pracownikach ale to oczywiste i z tym się trzeba liczyć dla tych co piszą opinie negatywne szczerze wraz z moją żoną pracują od roku dla TNS kasa się zawsze zgadza zaliczki co tydzień się zgadzają potem wyrównanie też jest Oki jeśli chcesz pracować i pracujesz masz godziny to zarobisz nie licz że przyjedziesz iwszystko ci się należy bo ty Kowalski jesteś opiekunki mają dużo ludzi i jak każdy pisze z pierdołami czasami nie są w stanie na wszystko odpowiedzieć ale ja złego słowa nie mogę napisać opiekunka moja Sabrina chciała nawet ze mną do lekarza jechać jak miałem problemy w pracy się bardzo staramy i widzę że nas doceniają są zadowoleni z nas a to oto chodzi TNS to Agencja której ja uffam bo kasa zawsze jest z żoną poszliśmy na prywatne mieszkanie byliśmy się że nie będą nas planować do pracy ale jednak nie potrzebnie pracujemy zarabiamy i jest nam dobrze zauważyłem że jeśli ty jesteś fer i robisz to co masz robić to Agencja też jest wobec ciebie wporzadku ja polecam wraz z żoną

Edo
@Kamil Ś

Jak jesteś fair to..... Blebleble..... Każda tz agencja pracy tymczasowej (usunięte przez administratora) ludzi na wszystkim co się da ( z 20 letniego doświadczenia pracy w NL) na podwyżkach, na dodatkach, na chorobowym, na urlopie, na opłatach za dojazd - za który nie ma prawa pobierać opłaty, na horendalnie zawyzonychoplatach za lokum itp itd etc. Wszystko jest tak robione pisane liczone, że naprawdę czasem trudno się zorientować.... Ale niestety tak jest... Jesteśmy tam tylko robolami których trzeba doić z każdej strony co się da...

Firma FruitMasters poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Demon

Praca na tym zakładzie to porażka, a Sylwia która zachwala pracę na kleinpaku do innej pracy się nie nadaje.

@Demon

Swoją drogą zabolała moja opinia???

Sylwia

Chyba o sobie to piszesz...

Sylwia

Pracę w tej firmie zaczęłam na gruszkach .Jednym słowem tragedia. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)mają Cię za robota do pakowania ????‍♀️,który jak nie nadąża dostaje (usunięte przez administratora) i nie szkodzi czy pracujesz dzień czy tydzień ,poprostu masz pracować jak te osoby, które są tam miesiące ,a nawet lata. Najgorszy dział. Udało się przejść na jabłka (Grotpak). Tam lżej jednak atmosfera okropna .Wszyscy nadąsani, a przede wszystkim fałszywe mordy. Nie pozdrawiam wiecznie sfochanej Michelle , wszechwiedzącego (usunięte przez administratora)oraz przemądrzałej (usunięte przez administratora). Te osoby najbardziej nie przypadły mi jak i wielu innym osobom do gustu. Po jakimś czasie trafiłam na (Kleinpak ). I tam dopiero się odstresowałam. I nie chodzi już o to ,że praca jest dużo lżejsza bo wiadomo jak trzeba człowiek poradzi sobie wszędzie-liczą się chęci. Atmosfera na tym dziale jest całkiem inna. Można się pośmiać, pożartować. Aż się chciało iść do takiej pracy. Szczerze? Polecam ale tylko Kleinpak. A gdzie trafisz ?Tego najstarsi górale nie wiedzą ????‍♀️????‍♂️????‍♀️ W szczególności pozdrawiam mojego liniowego (usunięte przez administratora)?? ,(usunięte przez administratora). oraz resztę ekipy ???????????? Jesteście the best ???????????????????? tęsknię za Wami ????

Kriss

Ta firma to jedna wielka porażka... I niestety przez rządy Polaczków - Neli (szefowej Grootpaku), Kachy i Krzycha (którzy starają się rządzić na linii 12), wiecznie ofochanej Sylwii, która ma całe szczęście przez większość czasu współpracuje z maszyną itp. Praca jak każda inna - chcesz zarobić euro to musisz pracować i tyle. Ale atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Wymagania co do pracy są tak absurdalne, jakbyś co najmniej pracował w ministerstwie obrony narodowej. Wieczne pokrzykiwania, poganianie do pracy Linia 12 to największy hit tej firmy. Kacha Grajko ma jakieś problemy osobowościowe, to pinda niezadowolona z życia i znajdująca rozkosz w znęcaniu się nad innymi. Jakieś pierdoły potrafi rozdmuchać do rangi afery roku, natomiast swoje ewidentne błędy zamienia w żart - no bo przecież się zdarza... Jedyna normalność powiewająca na tej linii to Liniowe, które wprowadzają pozytywną energię - o ile akurat nie są przy wszystkich wyzywane przez Krzycha czy Kachę. Moja "kariera" zakończyła się tam dwa tygodnie temu. Ludzie utopili by Cię w łyżce wody za "stanowisko". Porażka... Absolutnie nie polecam, tym bardziej że roboty tam coraz mniej

@Kriss

@Kriss Dzięki za tak wiele cennych informacji o pracy w FruitMasters. Nie wspomniałeś nic o jakichkolwiek dodatkach w tej firmie. Są paczki na Święta?

Stefan

Powiedzcie czy trzeba dobrze znać jakiś język obcy czy tylko dla własnej potrzeby?

forzajuve

To jakie agencje pracy są teraz na fruitmasters? Jest na grootpack dalej Coby?

Adel
@forzajuve

Na grotpacku rzadzi Nela a na linii12 (usunięte przez administratora) Kacha Grajko a pracuje sie przez oszustów van doorn.

Marija

Ta (usunięte przez administratora) z fruta linia12 Kacha Grajka bedzie cierpiala za znecanie sie na polakach(usunięte przez administratora)

Slawek

Nie szukajcie roboty na frucie przez Van doorna wielka beznadzieja,kase sciagaja a nie ma pracy,wielki (usunięte przez administratora) pod rzadami polakow ,grootpak linia12 jest we wladzy takiej swini i szmaty jak Grajko Kacha

Gutek

Jakimś szyfrem piszecie? Miałem nadzieję, że dowiem się czy warto tu szukać pracy.

Bond

Czy ta niby liniowa z grotpaka(12)Kacha Grajko nadaje sie do czegos?-totalna beznadzieja a moze dobrze robi lody???-zamykac takich wariatow!!!!

Stachu

Grajko Kacha z 12 jest beznadzieja nie do ludzi a frut niech znajdzie jej dobrego specjaliste

Agata

Kaska Grajko z fruta lin 12 glupia (usunięte przez administratora) ktora wykancza psychicznie wszystkich polakow.

Zakonnica

Wyzucic szmateGrajko z fruto i bedzie dobrze, Krzys nie dorownuje do piet psychicznaKaska lin.12????

Beszczelna

Zielona kurtka zmienia wszystko,biedna, potrzebuje specialisty na glowe.

Zuzanna

@Coby, a w jakim charakterze chciałbyś pracować w Fruit masters? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Fruit masters? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

Coby
@Zuzanna

Co to za pytanie w jakim charakterze? W takim jak kiedyś. Czyli pracownik produkcji działu grotpack. Praca była tam w porządku i pieniądze też. Godzin też było dużo. Nie wiem jak tam się teraz dostać. Jakie agencję tam pracują. Prosiłbym o jakieś namiary i pomoc w tym temacie.

Pracownikfruta
@Coby

vdu uitzendbureau b.v

@Pracownikfruta

To dobrze, że po upływie takiego czasu zechciałeś wziąć udział w tej dyskusji. Nie do końca jest tylko jasne, czy właściwie jesteś pracownikiem w Fruit masters. Może zatem zdecydujesz się Nam to powiedzieć. Wiesz, czy w najbliższym czasie planują procesy rekrutacyjne?

Zuzanna

@Coby, pytałam, bo przecież nie wiem, w jakim charakterze, to znaczy na jakim stanowisku, byłeś zatrudniony w Fruit masters. Niestety nie mam informacji, o które prosisz, bo jestem moderatorem forum GoWork.pl, ale mam nadzieję, że dostaniesz na forum satysfakcjonujące odpowiedzi. Może warto bezpośrednio skontaktować się z firmą?

Coby

Czy tutaj każdy tylko musi narzekać... Interesuje mnie jakie agencje pracy tam teraz pracują i jak tam się dostać? Z pracą sobie poradzę bo 2lata pracowałem na grotpacku.

Zostaw merytoryczną opinię o FruitMasters - Geldermalsen

• Jak się pracuje w FruitMasters?

Zobacz opinie na temat firmy FruitMasters tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FruitMasters