AB Midden Nederland

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AB Midden Nederland

Mg Nowy wpis

Jeśli chodzi o placówkę w sildrechtbto niestety banda rasistów w stosunku przede wszystkim do Polaków. Poza tym w czasie współpracy z tą agencją zostało naruszone dobro osobiste oraz materialne Agencja pozwalała sobie pod nie obecność mieszkańców przeglądać ich rzeczy osobiste , a także oskarżać bez podstawie . Także miałem incydent przez który miałem mieć zabieg w momecie jak się agencja dowiedziała że mogę być na chorobowym 3 tygodnie podrzucili mi worek z kokosem i kazali się wyprowadzić. Na całe szczęście słowo rzecznik praw pracownika ich wystraszyło i sprawę wyjaśnili i przeprosili ale przez okres ponad roku było odczuwalne ich zachowanie nie poprawne wobec mieszkańców.

Wojtek K Nowy wpis

Firma godna polecenia. Niestety nie odpowiadała mi praca którą wykonywałem. Dla tego też zrezygnowałem. Mieszkanie ok. Zapewniają odzież roboczą. Wsparcie koordynatora super i innych osób z biura.

Czy urlop w AB Midden Nederland jest płatny 100%?

Xxx Nowy wpis

Dostałam ofertę pracy na malowanie kwiatów w happy colors jakie opinie? Jak wygląda tam praca?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AB Midden Nederland? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Przykre doświadczenia

Nie polecam, nie uczciwi, zakłamani, bezczelni, kierowcy dokładają kolejnych ludzi chwilę przed pracą. Powodują kilkukrotnie spóźnienie przez takie niespodzianki, a potem zwalniają za spóźnienia, twierdząc że nie mają pojęcia o sytuacji i że to wymysły .. traktowanie ludzi z góry , jak idiotów, bezczelne ignorowanie, a przy braku logicznych argumentów do zwolnienia, próby wyprowadzenia z równowagi .... Porażka,,,,

Łukasz
@Przykre doświadczenia

Ci nowi ludzie dodani w ostatniej chwili nie byli przeszkoleni, że powstały opóźnienia? I jak Cię próbowali wyprowadzić z równowagi? Jestem typem choleryka i szukam spokojnej roboty bez niemiłych niespodzianek.

Xxxx

Biuro nie godne polecenia. A Kordynator Peter De Graff jest osobą nie kompetentną na to stanowisko pracy. Jak można rowery na inną lokacie zawieść. Chore.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do AB Midden Nederland odbywa się w siedzibie firmy?

Witam, jest mozliwosc rozmowy w siedzibie firmy, ale równiez online.

Patryk

Witam miałem przyjemność pracować w tej agencji pracy, agencja jako agencja jest moim zdaniem 1 z lepszych agencji w Holandii (3 lata jestem za granicą) jak każda agencja ma złe i dobre strony postaram się tutaj opisać co się działo od 1 dnia do dnia zakończenia współpracy : 1 dnia gdy poznałem swojego koordynatora Martina bardzo fajny sympatryczny i pomocny człowiek :] po czym pokazał mi zakład w którym pracowałem trwało to jakieś 4-5 miesięcy i praca się skończyła przez sytuacje globalna. Zostałem w dalszym ciągu pracownikiem AB bo dostałem informacje ze w styczniu będziemy mogli wracać do tamtej (bardzo fajnej) pracy nie przeszkadzało mi nawet pracowanie po 1-2 dni w tygodniu dla rożnych firma w rożnej odległości od miejsca zamieszkania bywały tez tygodnie ze nie pracowałem wcale lecz rozumiem sytuacje jaka jest obecnie i tez ilu takich ludzi jak ja ma agencja pracy wiec to tez nie było mega złe oczekując powrotu do poprzedniego zakładu. Gdy skierowano mnie do pracy na sortownie byłem światkiem strasznej sytuacji gdzie holender zwrócił się w taki sposób do Polskiego pracownika firmy AB " ja jestem (nazwa firmy wiec nie podam) ty jesteś pedał" czego nie omieszkałem zgłosić do agencji ze tak są w firmie traktowani ich pracownicy jeden z koordynatorów miał rozwiązać sprawę lecz nie wiem jak się to potoczyło dalej. Ostatnia rzeczą która mi się przytrafiła w ten agencji pracy niestety tez jest negatywna :( podczas rozmowy z przełożona Panią Ania w połowie rozmowy a nawet bym powiedział w połowie mojego słowa Pani Ania się rozłączyła , podsumowując fajna agencja bardzo fajni ludzie pracujący jako planiści koordynatorzy i na innych stanowiskach lecz agencje tworzą ludzie którzy swoim dziecinnym zachowaniem doprowadzają do negatywnych sytuacji a szkoda:( jest to wypowiedz NEUTRALNA przedstawiająca mój pobyt w agencji AB mimo wszystko co mnie tu spotkało z czystym sercem polecał bym ta agencje pracy dla każdego :)

pani X
@Patryk

Otrzymałam kilka propozycji z różnych agencji- Covebo, Otto, Fidesa i wsrod nich jest AB MN, i interesuje mnie na co mam się nastawic

byly pracownik

AB zatrudnia sama patologie ćpunów i alkoholikow omjiac szeroko tą agencje

Wojtek

A jaki poziom języka holenderskiego wymagają?

Rzyczliwa

Nie polecam. Pani J. I pani M. Z biura mają cię w czterech literach i koordynatorzy też nie reagują na to co piszesz do nich jesteś chory to co. Nie przejmują się tym ważne czy do pracy pójdziesz. Nie polecam biura zaltbomel uciekajcie od tego i to nie tylko ja mówię. Koordynatorzy też mają głęboko gdzieś ciebie

Lola

Witam jakie macie zdanie o tej agencji ?

Moon
@Lola

Też się chętnie dowiem. I jak zakwaterowanie wyglada?

Dary70

Pracowałem ponad rok w ridderkerk. Mieszkanie jak i praca ok.zalezy z jakim podejściem przyjedziesz do pracy.wiadomo nie ma nic za darmo.

Darek. S.

Mam doswiadczenie na produkcji jak i na magazynie. Jeżdżę wózkiem widłowym z paleti nie mam problemu. Na taśmie jak i na wadze radzę sobie dobrze. Chciałbym się za trudnić u państwa w firmie proszę o kontakt w razie za interesowania moją osobą. ( Angielski : dobry). Pozdrawiam.

bang master

jak to u polaka z polakiem za granica. totalna porazka. wiecej i lepiej mozna w pl zarobic

Beti

Mieszkam w okolicy Zaltbommel. Chciałam pracować przez AB Mideen ale już panad rok dzwonię wysyłam CV i za każdym razem to samo. Proszę wysłać CV zdzwonimy i nic czekam. Masakra kto tam pracuje i po co tam siedzi

@Beti

Witam, to ze prosimy o przyslanie nie jest rownozanczne z tym ze Pania zatrudnimy. Podczas kiedy prosimy o przyslanie cv informujemy tez ze skontaktujemy sie jezeli bedziemy miec pasujaca oferte. Jak widac do tej pory niestey jej nie znalezlismy. Bardzo nam przykro ze do tej pory nie udalo nam sie znalesc dla Pani wlasciwej oferty ale niestety czasami tak bywa ze mozemy zatrudnic wszystkich kandydatow. Zapewne szuka Pani pracy tez w innych miejscac wiec, zyczymy powodznia aby gdzie indziej sie Pani szybciej powiodlo w znalezieniu pracy. Pozdrawiam, AB MIdden Nederland

onaaa

Wybiera się ktoś do Hedel (praca przy ziemniakach) w tą sobotę 12.01.2019?

emi
@onaaa

witam czy może wyjechałaś tam? (usunięte przez administratora)

Xxx

Ja niestety biura w Zaltbomel nie polecam zero zaangażowania ze strony pracowników. Jeżeli piszesz do nich email to odsylaja cie do Houten. Jeżeli byś chciał wolne to każą iść ci do pracy lub z pretensjami odpisuja Ale jak oni coś chcą to są przyjaźni

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w AB Midden Nederland?

Witam, zapraszamy do kontaktu na work@abmiddennederland.nl po otrzymaniu CV skontaktujemy się z Panią/ Panem.

Z Ab Midden współpacuję od 9 tygodni,i nie do końca mam pozytywne wrażenia.,narzucają pracownikowi obowiązek przeprowadzenia się z obecnego mieszkania służbowego na inne mieszkanie służbowe we własnym zakresie .Nie organizują żadnej pomocy w weekend,w tygodniu tylko jeśli koordynator dysponuje czasem wolnym.To nie w pożądku żeby tak traktować pracowników na obczyżnie.

Witold

Przeprowadzka jest pewnie związana ze zmiana zatrudnienia? Czy nowy pracodawca ma własne mieszkania i dlatego chce przenieść pracowników? Napisz jak wygląda dojazd do pracy. Zapewnia go firma, w której podjąłeś zatrudnienie, czy sam musisz się o to zatroszczyć.

@Witold

Witam, nasza firma zapewnia zakwaterowanie i dojazd do pracy. Kwatery to domy jednorodzinne wolnostojące. bądź szeregowe. Dojazd do pracy rowerem do 10 km, a powyżej 10 km samochodami firmowymi. Przeprowadzka jest często spowodowana zmianą pracy, zdarza się również, że jest ona konieczna ze względów logistycznych.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Midden Nederland - Zaltbommel

• Jak się pracuje w AB Midden Nederland?

Zobacz opinie na temat firmy AB Midden Nederland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Midden Nederland?

AB Midden Nederland