Flexspecialisten

Opinie o Flexspecialisten

Denamo Nowy wpis

Flexspecialisten praca W jumbo w Beilen zarobki dobre opłacalna praca idzie zarobić ale gdy tylko zatrudnia romonow mogą Cię przeżyć na inny dział pracy za czym idzie zmiana godzin pracy, praca 8 godzin ale różne południe, wczesne rano gdy zmienisz lokacje i musisz dojeżdżać rowerem bo nie do końca to wygląda tak jak opis przedstawia że jest transport.

Czy jest możliwość pracy w Flexspecialisten na część etatu?

Kociara

Hej ja pracuję na chłodni przy mięsie. Praca ogólnie w porządku, nie mogę narzekać na stres z góry, tępo jest różne zależy gdzie kto co robi, czasem się stoi i robi jeden ruch a czasem trzeba trochę polatać. Zakwaterowanie wystarczające jak najbardziej.

Zmiana komentarza Nowy wpis

Chciałabym się odnieść do posta wyżej, mimo nerwów jakie przeszliśmy bojąc się o dalszy los chciałabym zmienić opinię, tylko nie wiem jak, ale ustosunkuje się chociaż do osoby która udzieliła nam wsparcia, choć w języku angielskim to jednak udało nam się porozumieć. Pan Sergio udzielił nam wsparcia i od serca pomógł znajdując nowa lokacje, przewieziono nas pod same drzwi - zwracam honor, jednak są ludzie którzy mają serce i nie wywieziono nas na ulicę, tylko nam pomogł w kryzysowej dla nas sytuacji. Później napisał SMS czy wszystko ok. Bardzo dziękujemy za pomoc i że udało się rozwiązać tę sprawę w sposób zadowalający obie strony.

Pracownik Produkcji

Proces rekrutacji jak w dobrej Polskiej firmie. Niestety wiedza Pań, z którymi przychodzi nam się tam spotkać, o realiach jest znikoma. Zamiast opowiedzieć jak to wygląda usłyszałem co ja chcę wiedzieć.

Test jęz angielskiego ustnie oraz pisemnie. Przegląd CV.

Zaskoczony

O dziwo, wszystko zgodnie z tym co było powiedziane. Babeczka z Białegostoku przekazała komplet informacji i wszystko się sprawdziło. Jestem zadowolony.

Na jakie wsparcie w Flexspecialisten mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

jade do Ratle przez work force jakie warunki mieszkaniowe i jak zarobki

@Adam

Zależy jaki domek czasem jest wyposażenie czasem nie, ogólnie warunki spoko łóżko szafa, co zepsute jest wymieniane idzie się dogadac

hema pracownik

wszystko super , fajni kordynatorzy adam i lukasz , hema super fajna robota , lokacja piekna !

Dymcio
@hema pracownik

Od kiedy pracujesz?

Misfits

Witam mam zamiar jechać do pracy przez agecjie flexspecialisten co powiecie ? Pozdrawiam serdecznie

@Misfits

Ja polecam, aktualnie przechodzę na drugą umowę także nie ma na co narzekać.

Dorota

Szukam pracy dla mnie i partnera od zaraz

Wiselka

Pracuje super jest

Wiselka

Pracuje dalej i nie narzekam

Julia
@Wiselka

A osoba z tego komentarza na coś wulgarnie narzekała? Ciekawe na co niby. A na jakim stanowisku jesteś i jak długo tu pracujesz?

And.
@Wiselka

Pewnie to opinia pracownika biura.....

7M7M7

Hej, pracuje ktoś vice versa? Jako operator?

Witam wszystkich odwiedzajacych ta stronę. Serdecznie nie polecam flexa gdyz wbiurze panuje straszny zament kordynatorzy sa nie adekwatni do wykonywanego stanowiska, solarysy czesto sie.nie.zgadzaja a juz o godzinach nie wspomne. Standardowojak w kazdej agencji lokacje strasznie zaniedbane. Co do sprzetu na.lokacjach tez tragedia.

Sidoti87

Byłem w 2016 w oss. Pracowałem w firmie Hartjes bardzo miło wspominam. Hotel pracowniczy ok. Jedyny minus to koordynatorzy którzy mieli w (usunięte przez administratora) że ty nie masz pracy przez parę dni, a za tydzień mieszkania na hotelu brali 90 euro

Iwona
@Sidoti87

ciekawe czy przez te pare lat od twojego wyjazdu cos sie zmienilo z tymi koordynatorami, sa ci sami czy firma dowiedziala sie o tych problemach i zmienila ich ?

Julia
@Sidoti87

No ale chyba ta stawka za hotel była Ci znana na wstępie prawda? I kogo wtedy miałaś za koordynatora?

MDKBL

Zdecydowanie nie polecam pracy przez tą agencję. Koordynatorzy w ogóle nie nadają się na te stanowiska. Albo nie można się z nimi skontaktować i unikają kontaktu a jak już się odzywają to pociskają takie bajki, że powstydziłby się przy tym Tuwim. Zawsze trzeba pilnować czy wypłata się zgadza i czy Cię nie (usunięte przez administratora) na podatkach. Lokacje też pozostawiają wiele do życzenia. Mieszkanie na zadupiu albo w innym kraju niż się pracuje. Mają zatkaną toaletę prosiliśmy się prawie 3tygodnie o pomoc i uzykalismy ją dopiero przez przypadek jak przyjechał wlaściciel domu. Jeśli lubisz podróżniczy tryb życia i częste zmiany zamieszkania polecam bardzo. Dla nich okres wypowiedzenia nie oznacza miesiąca 31 czy 30 dni od momentu złożenia wypowiedzenia tylko od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. I w rzeczywistości nie jest to miesiąc tylko półtora miesiąca nawet jak już masz koniec umowy. Przekręty na wypowiedzeniach nory(miezkania) I pieniądzach są na porządku dziennym. Lubisz zastrzyk adrenaliny? Polecam FlexSpecialisten!

Alina

Dzień dobry. Niebawem zaczynam pracę jako konsultantka do spraw rekrutacji. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tym stanowisku?

@Alina

To przewrotnie zapytam - a sama rozmowa na to stanowisko jak wyglądała? Miałaś wcześniej doświadczenie jako rekruterka?

Krzysztofnie widzieli żad

Witam pracowałem przez Flexsa ponad dwa lata i mimi że byłem na fazie Ce nie miałem żadnej podwyżki pracowałem za 11 euro.warunki mieszkalne na hotelu zwierzęta lepsze mają hotel typowy (usunięte przez administratora) dołek najlepsze z tego wszystkiego że koordynatorzy nie widzieli żadnych problemów krótko mówiąc uważajcie na tą agęcje.

Kkldz

Witam,praca w piekarni(ciastkarnia) jakie mniej więcej wynagrodzenie tygodniowe?Jakie warunki zakwaterowania? mam nadzieję,że nie będą lecieć w luja bo nie będzie miło.

Jaca

Witam. Napiszcie czy warto jechac do fabryki ciastek Panningen?. Ile siebtam zarabia na tydzien bibjak ma to byc 230€ to niech sie w (usunięte przez administratora) pocałują. Moze ktos kto tam pracuje teraz napisze jak tam jest?. Jacek, napiszcie bo nie wiem czy jest sens tam jechac ?

Jeżeli chodzi o miejsca pracy tzn fabryki to cudowni ludzie i naprawdę pomocni ❤️ Agencja..... chcesz jechać zarobić na domek itp tid i mieć 230€ tygodniówki proszę bardzo . Koordynatorzy porażka , auta pożal się Boze a nie busy . Wstawiają chooj wie skąd RCwas i w tym momencie blokada solarisu tzn tygodniówki . Lokacje uuuuuu pyszniutko w odwrotnym słowa znaczeniu . Jak widzisz co jest i zaczynasz się upominać o swoje dają cię na czarna listę która krąży wśród agencji dlatego dobra rada rób zdjęcia , nagrywaj rozmowy z każdego solarisa screeny i z e-mail . Bo potem z braku takich dowodów idąc do innej agencji będziesz mieć problemy . (usunięte przez administratora). A i nie wierz w zwrot za przejazd po 8 tygodniach .(usunięte przez administratora)

Iwona

jak tlumacza tak dlugi czas na zwrot tej kasy, to 2 miesiace w koncu, nie mozna sie doprosic tego wczesniej?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexspecialisten - Oss

• Jak się pracuje w Flexspecialisten?

Zobacz opinie na temat firmy Flexspecialisten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexspecialisten?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexspecialisten?

Kandydaci do pracy w Flexspecialisten napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexspecialisten