Opinie o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy eb Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie eb Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Jaki jest wkład kierownictwa eb Personeelsdiensten B.V. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Darek 1

Żaden wkład dosłownie żaden! Proszę się nie nabierać na komentarze poniżej. Biuro Pracy dodaje codziennie po kilka pozytywnych pełnych kłamstw, sami sobie komentarzy!

Małgorzata
@Darek 1

Widać, że faktycznie te wszystkie komentarze mogły być pisane przez tę samą osobę. Piszesz, że to wszystko co jest niżej napisane to kłamstwo. Dlaczego? Czy aby na pewno każdy komentarz jest kłamstwem? Jesteś byłym pracownikiem, to może jesteś w stanie opowiedzieć, jak wygląda współpraca z agencją pracy i jaki jest kontakt pracowników z pośrednikiem? Czy zarobki są na czas? Dodaj coś od siebie.

Agnieszka

Polecam! Oferty pracy zawsze dopasowane do umiejętności i zainteresowań osoby poszukującej pracy, bardzo dobry kontakt z pośrednikiem, pełen profesjonalizm

Pele

Polecam tę agencję pracy wszystkim, którzy planują wyjazd do pracy w Holandii

Wilson

Bardzo dobra współpraca i przed wszystkim podejście do swoich klientów. Praca jak i zarobki zawsze na czas

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eb Personeelsdiensten B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Lunatyk

Najlepsza firma w jakiej pracowałem zero problemów, wszystko na czas polecam w 1000 procentach

kondziu

Bardzo dobra agencja pracy, wszystko załatwiane na czas, jasno i przejrzyście. Gorąco polecam

bello

Jesli chodzi o prace za granica to nie ma lepszego biura, profesjonalne podejście, jasne warunki i zawsze wszystko na czas

valdi

Współpraca przebiega tak jak powinna, wypłaty zawsze na czas. Pracuje od początku roku i jak do tej pory żadnej wpadki.

maksy

Jestem już na trzecim wyjeździe z tą firmą. Koordynatorzy bardzo kompetentni, wszystko dokładnie wyjaśniają. Na miejscu nie spotkały mnie żadne przykre niespodzianki.

Darek
@maksy

Nie Kłam osobo z Biura Pracy!

Pelka

Świetna współpraca, bardzo profesjonalne, a jednocześnie niezwykle przyjazne podejście do partnerów biznesowych. Polecam!

Darek 1
@Pelka

To osoba z Biura to napisała nie pracownicy!

Miłosz

Podejmowałem współpracę już z kilkoma pośrednikami pracy ale tu mogę śmiało powiedzieć że jeden z najlepszych na rynku

Roksi

Dobrze płatna robota, wysokie standardy i co najlepsze, bez umiejętności rozmowy w obcym jezyku

Kinga

Doskonała agencja pośrednictwa pracy która potrafi załatwić bardzo dobrze płatną pracę bez jakiejkolwiek znajomości języka

Klarka

Polecam bardzo serdecznie tą agencje pośrednictwa pracy w Holandii. super i nie trzeba znać języka

Dyson

Dobre oferty w za granicą. Jestem przez nich drugi raz. Wypłaty się nie spóźniają, mieszkanie fajne i dobra stawka.

Manuszek

świetna agencja pracy, nie mam do czego się doczepić. polecam

Betty

Agencja godna polecenia, wszystko odbyło się zgodnie z umową, z cala organizacja i dokumentami pomagaja

Edyn

Moje drogi z tą firmą spotkały się w trudnej sytuacji, potrzebowałem wyjechać żeby zarobić, udało się i na razie nie zamierzam wracać bo jest super

Tarasiuk

Dla mnie super agencja, wypłaty na czas i ogólnie wszyscy pomocni.

Jacko

Polecam, wypłata na czas, wszystko wiadomo przed wyjazdem do Holandi, nie jedzie się w ciemno bez szczegółów. Umowa prosta logiczna. Wszystko czarno na białym.

Zostaw merytoryczną opinię o eb Personeelsdiensten B.V. - Tiel

• Jak się pracuje w eb Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy eb Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 524.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eb Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 517, z czego 439 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

eb Personeelsdiensten B.V.