DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

aanonimmm

na konstrukcjach jest bardzo zła atmosfera

Zatrudniają na różne stanowiska wystarczy śledzić ogłoszenia

...

Źle słyszałeś

Mario
@...

Pracowałem w Dekpol i moim zdaniem Dekpol jest dobrym pracodawcom. Praca dla osób ambitnych, zmotywowanych i wiedzących co chcą osiągnąć. Firma na pewno z dużym potencjałem. Warunki i czas pracy mają przełożenie w wynagrodzeniu. Atmosferę pracy tworzy kierownictwo i sami pracownicy - ja nie miałem powodów do narzekań. Polecam

znajomy

Czy z kierownikiem z łyżek jest, aż tak żle?

Dominika

@AS @anonymous Na forum publicznym niedozwolone jest podawanie danych i obmawianie osób trzecich. W razie wątpliwości odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam do dodawania opinii dotyczących pracy w firmie DEKPOL bez odwoływania się do konkretnych osób. @Pracownik Dlaczego tak uważasz? Możesz przytoczyć jakieś konkretne zachowania lub sytuacje wskazujące na takie postawy przełożonych? Na forum publicznym mogą być tylko prawdziwe informacje, dlatego dopytuję o argumentację Twoich zarzutów.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Radek

Często długi staż pracy nie idzie w parze w dobra praca i dlatego młodzi są tak doceniani!

a kierowca ze skorcza to konfident i zlodziej uwazajcie chlopaki na gnoja (usunięte przez administratora) wszystkich a on jest swiety

Firma rozwojowa, ale dyrektor i kierownik produkcji do wymiany. Zarobki ok, ale 200 godzin na produkcji to standard a do tego weekend. Pracuje tam od niedawna i byłoby ok gdyby nie traktowanie pracowników to już mobing.

Barszczukrainski

Za 2lata dostaniesz obiad.

Leon

Takiej dużej firmy nie stać na porządnego kierownika tylko po raz kolejny biorą na to stanowisko oszusta i krętacza śmiechu warte kto podejmuje takie decyzje

Rudy Stefan

Ogólne firma dno. Nowy lub Ukrainiec dostanie więcej niż ten co pracuje tu kilka lat. Jak nie strzelasz z ucha to tu nic nie osiągniesz.

aanonimmm

chodzi Ci NIk gdzie wykonują konstrukcję stalowe?

Nik

A jakie godziny pracy na konstrukcjach ?

Wolny

Warszawska GH- masakra!!!Wystarczy przeanalizować rotację pracowników na warszawskiej budowie galerii. Traktowanie zarówno pań, jak i mężczyzn poniżej krytyki. Nadzór ok, ale notorycznie wylewa się na niego wiadro pomyj. Układ a'la Macierewicz-Miskiewicz pomiędzy dyr a kB. Czytając opinie i mając za sobą "pracę" zastanawiam się czy nikt z prezesów nie dostrzega problemu? Jak ktoś chce nabawić się doła i znienawidzić swój zawód -polecam. Ja uciekłem, kasa to nie wszystko, sorry dekpol. Przez kilkanaście lat pracy u różnych deweloperów nie spotkałem się z takim chamstwem, przedmiotowym

@Wolny

Jakie są standardowe godziny pracy ? 7-17? Z góry dziekuje za pomoc

Dominika

@Wolny Bardzo dziękuję Ci za opinię i jednocześnie przykro mi, że praca w firmie DEKPOL okazała się dla Ciebie rozczarowaniem. Czy pracodawca oferował chociaż, oprócz pensji podstawowej, jakieś premie oraz dodatki pozapłacowe? @Biuro Dlaczego tak uważasz? Zawsze warto uzasadnić swoje zdanie tak, by inni użytkownicy forum mogli poznać jakieś szczegóły. @świeżak Cieszę się, że akurat Tobie praca w DEKPOL odpowiada. Jak długo już tam pracujesz?

świeżak

Pracuję od kilku miesięcy i uważam, że firma ma duży potencjał, u nas atmosfera jest dobra, zarobki też. Chociaż faktycznie jest problem z operatorami, jest za mało ludzi na produkcji, nowi często nie są kompetentni. Kierownik produkcji bywa niezbyt przyjemny, wprowadza nerwową atmosferę, nie szanuje pracowników. Ale ogólnie uważam, że jest ok.

Biuro

Ogolnie tragedia

Dominika

@Pedro Oczywiście, na paru portalach z ofertami pracy widziałam, że DEKPOL szuka nowych ludzi do pracy. Oferty pracy są również zamieszczone na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.dekpol.pl/material,kariera,423.html Chcą zatrudnić między innymi kierownika robót branży elektrycznej, pracownik budowlanego czy technika utrzymania obiektu. Jakie stanowisko by Cię najbardziej interesowało?

Mateo

Dołączam się również do opinii ta firmą to wielka TRAGEDIA i wielki nie wypał! Obiecują podwyżki od roku i zmieniło się coś?nie- Ważne że tym młodym i nowym nie doświadczonym dają na początek dobre pieniądze a ściemę walą. Osoby doświadczone nie są w ogóle doceniani tylko kopani w tyłek a o podwyżkach dużo mówią a mało czynią ja się zwalniam pod koniec tego miesiąca trzeba postępować tak jak oni traktują pracowników czyli obojętnie

Nat

Nie polecam tej firmy ! Bałagan !!! I nie ład na produkcji łyżek Pan Zbyszek ma ludzi za głupich osoby które robią tam parę dobrych lat i się starali od początku robią . Dostają nie doceniani traktują ludzi jak mopy do ścierania podłogi a nie doceniają ludzi doświadczonych którzy się na robocie znają i od początku doceniali robotę !!! Przyjmują młodych pracowników i mają tyle sama zapłacone niż pracownicy którzy zapierdzielają Starają się a mają marne grosze a osoby młodzi i nowi ciula robią opierdzielają się lasery a mają zapłacone ? A za co ? Za to że nowi nie potrafią robić tylko 4 elementy przez cały dzień zrobią i to wszystko a tu człowiek wiele więcej zrobił a ma tyle zapłacone co te leniwe nieroby młode za co ?co to za sprawiedliwość ? Że trzeba robić Za dwóch bo się młodym i nowym robić nie chce. ! A szefostwo brak słów !!! Obiecują podwyżki a mają na ludzi wyrąbane .Ważne że oni mają podwyżki . ! Nie polecam tej firmy. ! Też się nie długo zwalniam. ! Nie będę tym głupkiem ! Niech więcej przyjmują nierobów i dają im podwyżki bo doświadczonych osób nie doceniają. ! ,, Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. "

Pedro

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować, niezbyt dobrze o firmie piszecie

Stefan

Na produkcji jest coraz gorzej. Obiecane podwyżki w czerwcu ,a zobaczymy je za rok albo wcale i się dziwią czemu ludzie nie chcą zostawać po te 10h. Teraz musimy zapie.... na nowych kierowników co ostatnio przyszli których przedstawiali na tokarni i do tego ten nowy system zleceń który nabija się w tym śmiesznym komputerku (jeden wielki niewypał z tym) osoby co tam robią wiedzą o czym pisze.... a i dekpol chyba szykuje sie na wojne ,że czołg mają na placu za halą lub nasze premie poszły na niego.

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.