DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

Jaaaa

Prawdziwe opinie i tak sa szybko usowane wiec nie ma co pisac prawdy.

szmajchel

Witam , A jak atmosfera w zakupach ? POZDRAWIAM.

prawdziwy sponczbob

DEKPOL STAL ŁYŻKI: Po pierwsze ludzie dobrze pracujący są niedoceniani, jest grupa "starych", którym uchodzi wszystko. Różnice stawek to jakiś absurd. Wykażesz się, a i tak ch** dostaniesz!!! Takie coś jak zespół w ogóle nie istnieje, większość robi sobie pod górę. Jest paru normalnych, dla was pozdrowienia przyjaciele i mam nadzieję, że w końcu was docenią!!! Najgorsze jest to, że białe kaski (poza Panem Dyrektorem) udają wszechwiedzących, a tak naprawdę każdy monter czy spawacz ich zjada. Na te osoby UWAGA bo śmieją się w twarz a za plecami plują jadem.

Golas

Ogólnie nie jest bardzo źle, poza faktem, ze bardzo dużo ludzi pracuje z zasiedzenia, bo pracuje po pare lat, niedocenia sie kreatywnych młodych ludzi którzy chcą cokolwiek wnieść, a do tego maja wiedzę. Niskie zarobki dla wykształconych ludzi. A niektórzy to w ogole nie powinni pracować na swoim stanowisku bo sa wręcz szkodliwi przez swój brak kompetencji i brak dokształcenia.

lokped
@Golas

Czasami człowiek, jak to piszesz: "młody, kreatywny i wykształcony" posiada minimalną wiedzę do tego jaką posiada osoba "zasiedziała". Myślę, że większość z tych" zasiedziałych" osób jest po prostu bardzo dobra w tym co robi i szkoda byłoby ich stracić, dlatego im należy się podwyżka po kilku-/nastu latach współpracy. Wspominałem o tym wcześniej.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jarek

Wiesz co tez się zastanawiam nad aplikowaniem do nich tylko ze ja akurat na magazyniera bo mam uprawnienia na wozek widlowy, znasz jakieś szczegóły rozmowy?

wiesiek

ogółem tragedia

dert

przychodzą i pdchodzą co poniekótrzy, jak im nie pasuje, ale rotacja jest normalna, jak wszędzie.

lokped

Tak współpracowałem, jak dla mnie sporo czasu. Praca nie była zła … Ale tak jak wspominałem wcześniej, "wyglądasz" - aplikuj, wiedza teraz zbytnio jest niepotrzebna. Zgadzam się z "kacajem" :)

lopked

Jest mi żal osób naprawdę inteligentnych i nie docenianych, którzy pracują w firmie po 5-10 lat... Zauważane są takie osoby, które oprócz trzepotania rzęsami nie potrafią nic...Grunt to rzucać się w oczy...

qwert

to widzę, że wszędzie tak samo, kasa ok tylko zawsze jest jakieś ale...

xmen

dostawałem nieco więcej, z moich informacji wynikało że nawet pomocnicy mieli więcej. a co do nieprawidłowości, to kolego, takich "małych nieprawidłowości" było od groma, co na prawdę skutecznie utrudniało pracę i funkcjonowanie tam. Podałem tylko przykład pierwszy z brzegu

xmen

no i jeszcze dodam, że są wielkie problemy magazynowe, tj: dostęp do narzędzi, odzieży, itp. Dla przykładu pół roku nie można się było doprosić nowej odzieży, a gdy dotarła, to okazało się ze magazynier wydał ją jakiemuś "nowemu", nie wiem czy to złośliwość szanownego Pana magazyniera, czy z góry narzucony rozkaz żeby spławiać pracowników. No i niekompetencja kierowników produkcji, może to efekt często wymienianej kadry.

Swoją drogą Aniu gratuluję ze tak długo Tam pracujesz:) Pozdrawiam

xmen

Witam, czytam opinie, i myślę, że niektóre(pozytywne) są sztucznie nabijane, pracowałem tam kilka lat, i nie jest wcale tak pięknie, ogólnie chaos i zamieszanie, brak z góry określonych obowiązków, przez to co chwila przybywa nowych, ogólnie masakra choć kasa przyzwoita. Generalnie praca dla ludzi o mocnych nerwach i bardzo ale to bardzo umiejących odnaleźć się w bałaganie. NIE POLECAM!!!

nie polecam tam pracy

damian

za kierowce kategori c lub c+e,o takiej kierownicy mówi,a koparkowy to nie kierowca raczej,

damian

jak praca za kierowce wyglada w dekpolu

damian

jak tam praca za kierowce wyglada?

a_d

praca w biurze to bajka, jak na standardy w okolicy

Julian

Zgadzam się yhy,rzeczowa jest tylko rozmowa, dziwie sie prezesowi że nie jest zdziwiony ciągła rotacja pracowników produkcji jak również kierownictwu

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.