DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

Dominika

@Max 12347 Bardzo dziękuję za podzielenie się Twoją opinią na temat pracy w DEKPOLU - może się ona okazać pomocna dla innych użytkowników forum. Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z wyżej wymienionym pracodawcom były dalekie od ideału. Nadmieniłeś, że chodzi Ci jednak o pracę w tej firmie, jednak w oddziale mazowieckim, a nie w Pinczynie. Sam wspominasz, że tak złe warunki przeniesione są prawdopodobnie stamtąd. Czy masz pewność? Pracowałeś u tego pracodawcy w Pinczynie? Zachęcam Cię do dyskusji, gdyż to może pomóc innym osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem tam.

Max 12347

Witam. Ja chcialbym sie podzielić opinią na temat firmy Dekpol w oddziale mazowieckim. Jeśli zastanawia się ktoś nad zmianą pracy to proponuję ta firmę omijać szerokim łukiem. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej obietnice, obiecanki, czego nie będą mieli, i czego nie będą robili itp. Standardy pracy prawdopodobnie przeniesione z Pinczyna jak czytam komentarze. Podejście do pracowników przedmiotowe i obrażanie pracowników na porządku dziennym. W firmie rządzi "Macierewicz i Miśkiewicz" którzy faktycznie są siebie warci i nie wiem dlaczego szukają ludzi na różne stanowiska skoro są tacy świetni ????Rotacja pracowników na najwyższym światowym poziomie (dotyczy różnych stanowisk). Ludzie przychodzą i odchodzą jak zobaczą jaki jest poziom traktowania pracownika i jakie wyimaginowane zadania są wymyślane. Jedyną zaletą jaką mogę wymienić to przyzwoite zarobki, a wynika to z bardzo dużej rotacji i natychmiastowego pozyskania zastępcy. Oczywiście nie polecam tej firmy, chyba że ktoś lubi być traktowany jak niewolnik.

aanonimmm

Czy tam na konstrukcjach jest tak jak na łyżkach?

Umysłowy
@aanonimmm

Gorzej....

Prosze odp

Witam mam pytanie jakie zarobki maja ludzie pracujacy a plazmach i laserach?

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
aanonimmm

A powiedzcie proszę jakie są opinie w Dekpolu na dziale konstrukcje stalowe?

Dominika

@ABC Dlaczego podejrzewasz konkurencję Dekpol o takie działania? Czy firmy ze sobą rywalizują na rynku? @lenor Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe. Wcześniej należy zgłosić to pracodawcy.

Bebe

Mam wrażenie, że kadra Dekpol dostała zadanie pisania pozytywnych komentarzy.

ABC
@Bebe

A ja mam wrażenie, że konkurencja Dekpol dostała zadanie pisania negatywnych komentarzy

lenor

Dziwie sie ,ze firma ktora mowi wszem i wobec o swoim dynamicznym rozwoju trzyma na stanowisku kierwonika produkcji tak niekompetentna osobe jaka jest Zbyszek T. pseudo jajcarz. Poniżanie ludzi i mobbig to jego danie główne w tej firmke. Kazdy spawacz go zje ale niestety nie ma prawa sie wykazc ponieważ tacy ludzie jak Pan Zbyszek blokuja. Dekpolowska samozwańcza alfa i omega;) Praca sama w Sobie jak i ludzie nie jest zla lecz taki KTOS moze niezle namieszac w atmosferze w której zie pracuje.. Oby w końcu coś się z tym ruszyło. Powodzenia

Dominika

@Ewelina Jak długo pracujesz w firmie DEKPOL i jak byś przekonała niezdecydowane osoby, do aplikowania do tej firmy? Czy można liczyć na dodatki pozapłacowe? Co z atmosferą? Czy w firmie organizuje się imprezy integracyjne? @Karol Czy masz konkretne dowody na opisane przez Ciebie sytuacje? Warto, żeby Twój wpis był podparty rzetelną relacją lub opisem danej sytuacji. Wtedy Twój wpis zyskuje na wiarygodności.

Witam a czy kierowcę c +e na pół etatu jest możliwość zatrudnienia

Ewelina

Firma z dobra opinią to i praca jest dobra. Niestety w każdej firmie znajda sie osoby, które tylko narzekać potrafią

Jaaaaa

Na produkcjii lyzek pan Z jest bogiem.zesram sie a nie dam sie...a kamery juz zalozyli?czy jeszcze nie i mozna godzinki trzepac....hehe 10h +5h prywatny bonusik i pensja dobra a czlek sie nie napracuje.jak to mowia masz lep i ch....to kombinuj...

Karol

Dyrektor zarządzający szuka pracowników czy osoby do związku. Jeżeli pomiędzy dyrektorem a potencjalnym kandydatem nie ma chemi to może pożegnać się z pracą. Uwaga dyrektor zarządzający wyciąga wszelkiego rodzaju informacje od potencjalnego kandydata aby wykorzystać je w firmie i oczywiście zasługi przypisać sobie.

ania

Ja z kolei pracę w Dekpolu polecam

@ania

A co masz napisać... Biala maść to..?

Jaaaaa
@ania

Aniu Aniu pisac mozna duzo ale usiadz i pomysl przez chwile jak jest naprawde w dekpol pinczyn produkcja lyzek..ogolnie firma pozytywna i to bardzo...ale atmoswera na hali co tam sie dzieje itp.to sa kpiny zenada i tego nikt nie chce poruszyc otwarcie albo sie boja albo ......

aanonim

a jak jest na konstrukcjach?

Firma jest w porządku tylko trzeba zobaczyć co się dzieje na hali tragedia mobbing i poniżanie ludzi tam rządzi Pan Z idiota do potęgi dla niego pracownik się nie liczy Pracowałem w tej firmie i nie wytrzymałem psychicznie i nie tylko ja dużo ludzi odeszło przez niego

Pracuś

Ja pracuje w Dekpol od niedawna ale podoba mi się bo widze jak ta firma szybko sie rozwija i ile ma juz sukcesów na swoim koncie od samego początku roku. Zawsze utorżsamiam się z firmą w której pracuje i aż miło pracowac jest jeżeli widzisz rozwój i to ż etwoja praca daje korzysci. W przeciwieństwie do firmy w której pracowałem poprzednio zarobki też wporządku więc na co tu narzekac? Oby tak dalej!

@Pracuś

Po części prawda pracusiu. Firma rozwija się bardzo szybko. Zarobki nie najgorsze, ale bardzo niesprawiedliwe. Jeśli chodzi o produkcję łyżek Twoje zarobki będą zależały od tego jaki układ będziesz miał z kierowcą autobusu. A osobiście uważam że to naj mniej kompetentna osoba na to stanowisko. Żeby rzucić kaskiem nie trzeba kompetencji

Mlody

Kontrola jakości nigdy nie będzie działać jeśli kontrolerzy nie maja zadnego wpływu na pracę swoją i pracowników produkcji, pozdrowienia

@Mlody

No tak kpiny! Kontrola jakości w rzeczywistości podlega bezpośrednio samozwańczej kierownikowi produkcji. To co uznają za błąd już nim nie jest kiedy on tylnie na nich, rzuci mięsem i kaskiem w posadzke

sp

Spawacz jakie zarobki? Wie ktos?.

Dominika

@Jaaaa - warto podzielić się swoją opinią, bo może ona pomóc w podjęciu decyzji o zatrudnieniu osobom zainteresowanym pracą w DEKPOL S.A. Warto też określić oddział, w którym miałeś/miałaś okazję pracować, bo atmosfera w pracy może być zupełnie inna np. w Warszawie, czy w Pinczynie. Pozwoli to na dokładne zapoznanie się z firmą "od środka". :)

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.