DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

Jarecki

Ruszyła obronna propaganda Dyrektora

Mateusz

A ile koparkowy może wyciągnąć miesięcznie ??? Ile godzin robota??

Wacek

A ile można zarobić na kierowcy, robię dodatkowo kurs na koparki.

artur

kotoś tu robi smrod dyrektorowi a to bardzo dobry gość, bardzo zaangazowany, i jako jedyny jak byłem w potrzebie mi pomug, a nawet rodzina mi nie była w stanie pomoc Nikt z nas by tego biznesu nie pociongnoł jak on.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
MBAZ

Na konstrukcjach akurat kontrola działa bardzo dobrze, dla tego pseudospawacze co do tej pory zbierali chrust w kaliskach i poszli na kurs z urzędu pracy odlatują momentalnie, chyba nik by nie chciał zeby mu spadła belka na łeb.

Manio

Mi się mega pracuje na konstrukcjach. Lepszej roboty na miejscu nie znajdę, a jak mam zap..... Do Gdańska to mi się nie kalkuluje. Tutaj 10 minut i w domku.

Jacek

W ostatnich miesiącach zwolniło się kilku najlepszych spawaczy. I o czym to świadczy?

@Jacek

Jacek, nie zwolniło tylko doszło, pracuje tam to wiem, jest kilku nowych chłopaków, nawet co niektórzy ze starej ekpiy powrócili, wiec to chyba o czymś świadczy. Generalnie robota fajna, mi się podoba. Nawet jabka dają do jedzenia. Gdzie tak masz??

wita

Dokładnie wit, na konstrukcjach dobrze się pracuje, nie jest lekko, no ale wiemy że nigdzie nie jest rózowo. Dyrektor i majstry spoko, a tablica o której piszą mi się podoba, przynajmniej pusta ściana zrobiła się kolorowa. Szybko odchodzą słabeusze co chcieli podgryzać starych spawaczy, a o spawaniu pojęcia nie mają, tacy sa szybko ałtowani na konstrukcjach. Bo jakość spawuw musi być a nie popelina.

wita

Na konstrukcjach pracuje już sporo czasu i jest spoko. Akordu boją się tylko leserzy, co od gawędziarzy nasłuchali się o zarobkach zagranicznych i chcieli by leżeć i żeby grube pieniądze leciały z nieba.

@wita

Ja się przychylam, wszędzie trzeba pracować

Rychu

na konstrukcjach stosowany jest mobbing dla zastraszenia

Mciej

Daję dobrą radę a mianowicie - omijajcie dział wytwórni konstrukcji stalowych szerokim łukiem.

ccc

Tablica również jest wywieszona z wykonanym akordem.

ccc

--------------------------------

Karol

Również wyniki akordów kto ile wykonał normy są wywieszane na tablicy zakładowej, wydaje się że to taka propaganda by jeden przez drugiego robił.

Dekpolowiec

Mało tego Michał, nie wiem też czy także wyniki akordu mogą być wywieszane i upublicznianie na tablicy, żeby działało to propagandowo, niezłe metody by wciskać z pracownika.

Anonimus

a ja znam taki pierwszy przypadek w życiu moim gdzie obniżono pensje czy stawke po 3 miesiącach okresu próbnego pracownikowi sugerując ,że mało robi, a chłopak naprawdę się strał, dyrektor w taki właśnie sposób pozbywa się dobrych pracowników, woli także zatrudnić świeżaków bez doświadczenia niż dać minimalnie podwyżki by zostawić dobrego fachowca.

Jarek

Dyrektor z konstrukcji z nadzorem utrudniają działanie kontroli jakości po to najwięcej wypchać bubli

Darek

Na konstrukcjach dyrektor robi 2 a nawet 3 razy dzienne wielominutowe zebrania z nadzorem a nie z tego żadnych efektów, zero jakości, każ coraz więcej szybciej spawać i ciągle z pracowników ktoś przychodzi i odchodzi, koszmar.

Jacek

jest (usunięte przez administratora), np. pracownicy przychodzą na krótki czas, niektórzy nawet na tydzień, na miesiąc dwa i uciekają, bo narzucają normy w spawaniu konstrukcji, ze trzeba uwijać się w pocie. A jest to niemożliwe jak dochodzi jeszcze jakość.

Wielu ludzi dosłownie do pracy przychodzi na chwile

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.