DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

Panie prezesie prosimy o interwencję na konstrukcji brygadzisci nic nie robią filmy na (usunięte przez administratora) oglądają jakieś dziwne przywileje mają zamiast pracowac to nic nie robią jeden to wg się nie przebiera tylko w dżinsah chodzi.brak jakiej kolwiej atmosfery na hali prawdziwi fachowcy odchodzą (usunięte przez administratora)tak nie może być. . .

Przemek

Na konstrukcjach trzeba robić za dwóch.na kazdym stanowisku.

Radek
@Przemek

Przykładem są np monterzy, sami pojedynczo składają, sczepiają trzymając w jednej ręce blachę a w drugiej spawarkę oczywiście naświetlając siebie co jest sprzeczne z BHP.

Spawanie na wyścigi to nie spawanie konstrukcje idą na ilość a nie jakość śmieszne normy niemożliwe prawie do wyrobienia i procenty wydajności każdego pracownika na koniec miesiąca wg których dzielone są też pieniądze-żenujące. PRL w czystej postaci nic dodać nic ująć najlepiej zrobić 200% normy to zarobisz ci powie. przodowników pracy już nie ma czasy propagandy sie skończyły a kołchozy pozamykali. Ale widocznie nie wszystkie skoro dyrektor konstrukcji pracowników ma za wołów roboczych a nie fachowców a wielce zdziwiony że nie chcą ludzie tam robić. Cóż jakie podejście kierownictwa takie podejście pracownika nigdy tam nie bedzie mocnej dobrej atmosfery i wyników jeśli PRL tam ciągle rozdaje karty. Ps-spawcz bądż monter pracując w różnych firmach ma ciągle podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje obawiam sie że w tym systemie je traci

Zbir
@Michał

No właśnie PRL, jak mówisz, dawno się skończył, a Ty dalej myślami w nim jesteś bo ciągle Ci się wydaje, że „Czy się stoi czy się leży ... to Tobie się należy”. Zró coś sam, załóż firmę i zobaczymy czy się utrzymasz z lenistwa.

@Michał

w zamian za dobrych spawaczy są przyjmowani ludzie za wschodniej granicy którzy prawdopodobnie nie mają uprawnień i nie mają kompletnego pojęcia o spawaniu. Takie konstrukcje są zagrożenie dla ludzi !!!

spawacz

Na konstrukcjach spawa coraz więcej spawaczy bez uprawnień. przychodzą nowi pracownicy za wschodniej granicy i nie maja zielonego pojęcia o spawaniu.Jest to zagrożenie dla ludzi którzy będą użytkować w bliskiej przyszłości budynki.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
MK

Jako pracownik nadzoru na budowie mogę powiedzieć że firma jest w porządku. Pracy jak to na budowie jest dużo i niejednokrotnie trzeba poświęcić więcej czasu niż 8h dziennie, ale jeśli się wykaże firma daje możliwości rozwoju i awansu. Najważniejsze że firma nie spóźnia się z wypłatami wynagrodzenia. W kilkuletniej karierze ani razu nie musiałem czekać na wypłatę a zdarzało się że otrzymywałem wynagrodzenie wcześniej.

Łukasz
@MK

Pracownicy, którzy zostają w pracy dłużej niż 8 godzin, mogą liczyć z tego tytułu na dodatkowe wynagrodzenie od pracodawcy? Kolejną ważną dla mnie kwestią jest to, czy firma DEKPOL zapewnia pracownikom pracę przez cały rok (również w zimę), czy tylko i wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim? W moim odczuciu jest to bardzo ważna kwestia, więc mam nadzieję, że odpowiesz.

MK
@Łukasz

Pracując z nadzorze nie ma co liczyć na dodatkowe wynagrodzenie za pracę dłuższą niż 8h. Najczęściej czas spędzony w pracy zależy od Twojej organizacji. Praca jest przez cały rok, kierownictwo wyższego szczebla tak dobiera liczbę pracowników aby nie było konieczności redukcji zatrudnienia w okresie mniejszej ilości robót.

stefan

Dzien dobry, chce od Dekpol kupic mieszkanie, czy Panstwa zdaniem jakosc jest ok, czy... Serdecznie dziekuje za wszelkie merytoryczne odpowiedzi.

slaw

Mam trójkę, ktoś wie jakie zarobki dla kierowcy? Ile godzin?? Jakie warunki?? Jakie auta??

Zbir
@slaw

Tyż mam trójkę , na rękę

Łukasz
@Zbir

Pracujesz obecnie na stanowisku kierowcy w firmie DEKPOL? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ chciałbym nieco więcej dowiedzieć się odnośnie tego stanowiska. Możesz opisać w skrócie, jak wygląda typowy dzień pracy kierowcy zatrudnionego w tym miejscu pracy? Kierowcy poza wynagrodzeniem podstawowym przysługują może jeszcze jakiegoś rodzaju dodatki? Zachęcam Cię do dyskusji na ten temat.

Jon

Wszystko pięknie, ale nadal nikt nie napisał na jakim poziomie są tam zarobki... Czego się boicie?

Jojo
@Jon

W zależności od tego jak paluszek trzymasz

@Jon

Zarobki są tajne, podpisujesz w umowie, że nie będziesz ujawniać

polacy 18/h ukraińcy 22/h min

konstr

Na co się zda nowa szatnia , nowa stołówka, jabłka i inne rzeczy jak w zakładzie nie ma dobrej atmosfery? ?

fgs
@konstr

Tragedia

Dominika
@fgs

Cóż, mimo wszystko wymieniłeś kilka plusów, które choć nie rekompensują atmosfery, to na pewno są ułatwieniem dla pracowników. Jeśli chodzi o atmosferę, to w dużej mierze zależy ona od nastawienia pracowników zarówno do pracy, jak i do siebie nawzajem. Co według Ciebie powinno się zmienić w DEKPOLu, by atmosfera była przyjemniejsza?

hrte

tragedia...………………………………….

jabka

----------------------------------------------------------- nima.

Ccc

Zdzich.... Mniam szczaw i mirabelki smaki z dzieciństwa moje ulubione....

zimno

konstrukcje -na hali zimno !!!!

Łysy mutant

Spawacz musiałeś być cienki jak żyletka skoro już tam nie pracujesz. Teraz w Polsce podobno jest pełno cieniasow przebranzowionych z cukiernikow albo ogrodników na spawaczy. Jednak o spawaniu konstrukcji trzeba mieć trochę pojęcia.

zimno

nawet oszczędzanie na ogrzewaniu jest, zimna hala!!!

spawacz

Konstrukcje-omijać szerokim łukiem dla swojego dobrego zdrowia psychicznego..coś o tym wiem bo pracowalem wustarczająco długo żeby się o tym przekonać.

Dobrze że jest to forum można się wiele dowiedzieć o konstrukcjach. Na łyżkach pewnie lepsze wynagrodzenie ????

zdzich

Nic nie róbta, za darmo piniondze bierzta, wełbach sie wam poprzewracało. Jedzta szczaw i przygryzajta mirabelkami.

olaoleoli

jest Suuuuuuper

Bartek

Witam te dobre opinie o konstrukcjach to chyba tak zwany dyrektor pisze albo jego dziewczyny z biura... Mobing i zła atmosfera dwie zmiany a na kazdej zmianie po 5 ludzi i Europę chce podbijać a szlifierki nie kupi nie ma czym pracować a akordy wprowadzają dobrze że się zwolnilem reszta chłopaków też powinna... A poza tym stawki są obcinanie nie wiesz nigdy ile zarobisz pozdrawiam kołchoz....

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.