Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

one

W TYM SIGICIE TO ZADEN NIE UMIE ŻĄDZIĆ MASAKRA !!!!!!!!!!!!!! KIEROWNICZKI NIECH WRESCIE WYMIENIĄ NA MĄDRZEJSZE.....SAME [usunięte przez moderatora] ROBIĄ....MOZE KIEROWNIK TO WRESCIE UWIDZI.....

operator

POPIERAM-SWIETA PRAWDA!!!!,ONE MOGA MIEC KILKANASCIE PRZERW SZCZEGOLNIE NA NOCKACH A PODOBNO ZARABIAJA WIECEJ NIZ NAJNIZSZA KRAJOWA!!!!CHWALIŁA SIE JEDNA

dfhklljkjljkkkgh

Banda idiotow.Po wszystko trzeba sobie chodzic samemu,nikt Ci nic nie pomoze zrobic.Liderki [usunięte przez moderatora] robia tylko spaceruja po chali , aydytorki tak samo.zero szacunku dla nas,wiec nie dziwie sie ze tyle osob chce odejsc albo poszukuje pracy,bo to jest chore co oni tam robia.to jest [usunięte przez moderatora]y.My nie mozemy sie slowem do siebie odezwac ale jak kierowniczki plotkuja sobie z liderkami i audytorakimi godzinami na nockach to moze byc...

operatorki

podobno od marca maja przyjmowac w pruchnej,otwieraja druga hale,po trzech miesiacach 1800 brutto plus premia i inni ludzie,tyle liderek nie potrzebuja co w sigicie a i tak nic nie robia!!KAZDY SE MUSI WSZYSTKO SAM PRZYNOSIC!!!!!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
kwiatuszek

a wy co o tej pracy myslicie ? teraz Sigit podpisal umowe z Adeco wspolczuje tym pracownikom z adeco, w tym kraju mozna liczyc tylko na smieciowe umowy

kwiatuszek

1600 brutto + premia 300 zlotych na reke.. a praca jak to praca, wszedzie trzeba robic. wydaje mi sie ze tak naprawde to kazdy chcialby uciec do innej... ale nie kazdy ma perspektywy. jest tylko jeden plus tej pracy, ze pracuje sie dzien i noc po 12h a kolejne dwa dni sa wolne. mozna odpoczac w tym czasie, to mi sie bardzo podoba. praca ogolnie tez nie jest taka zla jak tu pisza, czasem trafi sie gorsza robota ale nie dawaja takiej codziennie, dzis masz gorzej jutro napewno bedzie lepiej

ola

jak sie wam podoba nowe panie w sigicie?

aaaaaaaaaaaaa

To jakie tam sa zarobki?Podobno jak przedluzaja umowe po 3 miesiacach to jest 300 zl dodatku.

ala

oczywiscie ze tez

pracownica

no tak dokladnie 1500 brutto. i na probnej umowie i pozniej tez...

anna

zarabia sie tyle co wszedzie-najnizsza krajowa

ile sie tam zarabia?

przerazona

Mam do Was Pytanie drogie Kobietki , Jaka jest tam praca? czy idzie sie nauczyc ? trzeba szybko pracowac tak jak np w Indzie? praca jest ciezka??:) bardzo prosze za odpowiedz :-)

hejo

ja tez zaczynam tm prace :)

halina

zaczynam tam prace ciekawe jak bedzie mam nadzieje ze mnie nie zjedzą

ona

Witam. Chciałam zapytać jak wygląda tam praca ? Tyle negatywnych opinii że odechciało mi się iść na rozmowę kwalifikacyjną. Powiedzcie szczerze jak tam jest ??

Aleksandra

Ludzie, a co wy chcecie osiągnąć po podstawówkach lub zawodówkach? Trzeba było się uczyć, pójść na porządne, opłacalne studia :) Z badań przeprowadzonych na Politechnice Warszawskiej, 80% absolwentów znalazło pracę w swoim zawodzie po niespełna miesiącu od uzyskania dyplomu, więc nie liczcie na kokosy i mannę z nieba. Człowiek sobie sam wybiera swój los-kto mądry,to coś osiągnie, kto głupi ten (usunięte przez administratora) !!

dd

no tak.a my 1200 zł i zasuwamy 8 h, a spimy po katach . banda [usunięte przez moderatora]

juziu

podobno mechanik zarobi 2400 bo znam jednego bartka ktury tam pracował robota cycuś chwalił

gosc

gdg - 2012-04-22 20:44:25 Za takie nędzne grosze ( ups.euro) chcesz poświecić sie dla sigitu za granicą ? nie będzie cie stać na wyjście na miasto, nie mówiąc o odłożeniu czegokolwiek. a co tam bedziesz robić przez trzy wekendy..? Hary, daj sobie spokój z takim syfemDlaczego to odnosisz do Harego ? Nie zgłaszał chęci wyjazdu . A jeżeli ktoś chce wyjechać albo np.musi to robi to dla najpierw dla siebie .

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.