Opinie o Alumast w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alumast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alumast o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumast w Wodzisław Śląski

Bo tak

Pensja w terminie, premie niby tez z tym ze za wykonaną prace oceniaja Cie ludzie którzy nawet nie mają pojecia jak w danym miesiącu sie pracowało. Za byle pierdoly tną po premi i zadowoleni. W sumie to na tych wysokich stołkach siedza same tumany przekonani ze wyksztalcenie równa sie z inteligencja...Ludzi w biurach wiecej niz na produkcji. Raz roboty nie ma wcale, bo towaru brak a raz nie ma czasu sie nawet po dupie podrapac bo trzeba nadrabiac stracony czas. Kilku ludzi calej roboty nie odwali na raz bo tak chce koles z góry! Jesli chodzi o zarobki to po roku jako nowy pracownik dostajesz podwyzke i na wiecej nie licz nawet przez kilka kolejnych lat a jak sie nie podoba to wypad. Ogolnie nie jest tragicznie ale do porządnej firmy z takim sposobem zarzadzania dlugo sie zaliczac nie bedzie.

GGG

Jasne że warto spróbować . Jeden karierowicz, fałszywy ja tusk do niemiec poleciał. Więc jest jedno wolne miejce.

alu

z tym docenianiem w formie pieniężnej raczej bym tak nie wychylal ☺

AAAAAAAAAAA

W tej firmie brakuje magistrów i studentów. Branża HIGH TECH.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
MSX

Do policji z tej firmy nikt sie nie nadaje. Jeżeli by sie państwo cofnęli w czasie o 30 lat do ustroju komunistycznego to owszem. Lizanie dupy to podstawa. Jeden sie sądzi bo niby śpiewał i tańczył, ale tym zajmuje sie większość ludzi na produkcji. Zwalnianie z tego powodu to czysty debilizm. Kierownicy są tam niepotrzebni. Jak sie któryś rozchoruje to każdy musi swoje odjebać i idzie do domu. A tak jednemu każą sie oszczedzać, innemu wyjebać se flaki. Myślą że mogą se robić co chcą. Kasa spoko.

KKK

(usunięte przez administratora)Brakuje jeszcze jednego nieroba do biura. Następny przemądrzały (usunięte przez administratora) z dyplomem Hogwardu.

HUJ

O (usunięte przez administratora) ogłoszenie znikło. Co sie stało? BUUUUUUUUUUUUUUUU

KKK

Śmiało. Zapraszamy.. Specjalista do spraw gospodarki magazynowej a nie maszynowej.

YYYYYYYYYYYYYYYY

Żeby nie było niedomówień. Wypłaty są na czas i nie ma żadnych zaległości.

XXXXX
@YYYYYYYYYYYYYYYY

Chyba masz nieaktualne informacje

@XXXXX

A jakie są aktualne???

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Nikt nie twierdzi że nie oferują umów o prace. Wyroby są pierwsza klasa tylko czasem atmosfera do (usunięte przez administratora) Napewno firma zarobi fortune i bedzie długo działać za co trzymam kciuki.

&*^%$%^&

Macie racje. Czasem ręce opadają. Jeden zadupcza za trzech a dziesieciu nic nie robi.

D:

Znajdą jakiegoś kolege albo kogoś z rodziny. Ktoś obcy ma pszejebane.

JaGa

Buhahahahaha!!!

;p

wporzo sie robiło w (usunięte przez administratora) Alumaście ale jak to w hanysowskim mieście nie możesz być do końca sobą jak jesteś taki jak ja ;D o góle atmosfera też ok ;) chociaż prawdą jest o lizodupach-podpierdalaczach-pracownikach ale czego sie spodziewać od potomków ludzi wychowanych obok "synagogi" ;D

JaGa

Problem polega na tym, że prezio jest antymendżerem przekonanym o własnej nieomylności. Jakby siedział na tyłku na produkcji i kombinował co i jak produkować,a dał komuś sensownemu porządzić to może by to jakoś szło. Niestety to niemożliwe. Musi wtryniać się do wszystkiego. W efekcie w całej firmie panuje atmosfera cichego zamordyzmu. Każda próba usprawnienia działania firmy przez pracownika to gwóźdź do własnej trumny, kto się wychyla, ten wylatuje. Poza tym prezio z mojej perspektywy jest zwyczajnym oszustem o co wkrótce sprawa w sądzie.

pracowałem w Alumaście. Tam mogą utrzymać sie tylko fałszywi ludzie, dupolize jak dyr ds słupów. Każdy co innego mówi a co innego robi. Potwierdzam - prezes zjadł wszystkie rozumy.

Henio

Opinie powyżej pewnie napisane przez p@d$łów , którzy zostali wyj@bani z firmy , bo byli nie produktywni.He he he.

From Holland

Ogólnie wiekszość to alkoholicy, narkomani poza paroma wyjątkami, baba od logistyki zachowuje sie jak caryca Katarzyna, kierownik jest p#$ałem i ch$%em. Ma odpowiacać za produkcje a uważą sie za właściela. Nie wiem jak z jakościa ale ludzie do ch#$a.

Nie polecam firmy. jak juz w czesniej bylo wspominane "Nie masz szans na dobrą pensję ,bo nie ma kasy w kasie". m-cznie na reke dostajesz 1400 zł netto. premi juz nawet nie licze bo jej jest tyle co kot naplakal a nawet nie ma w cale. kierownictwo tez jest do h@#$ja. wszystko robione na ostatnią chwile czasami nawet nie ma czym robic .... NIE POLECAM TEJ FIRMY ona i tak upadnie

xxx

Zdecydowanie nie polecam. Chcesz być ciągle (usunięte przez administratora) jak pies to idź tam pracować. Nie masz szans na dobrą pensję ,bo nie ma kasy w kasie. Cały czas obiecanki a głupiemu radość . Firma na zasadzie kija bijącego po plecach i prezesa, który pozjadał wszystkie mądrości. Ogólnie nie jest to firma dla ludzi , którzy chcą się rozwijać

Zostaw merytoryczną opinię o Alumast - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Alumast?

Zobacz opinie na temat firmy Alumast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alumast?

Kandydaci do pracy w Alumast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alumast