Opinie o Holiday Travel Center w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Holiday Travel Center. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Holiday Travel Center o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Travel Center w Warszawa

hghj

@julia ale jak jest umowa o dzieło to i tak chyba musza zdrowotne odciągać? Tak chyba było, juz nie jest?

marlenaw

Witam serdecznie. Niestety nie miałam okazji pracować dla tej firmy, natomiast byłam na wakacjach przez nią zorganizowanych. Oceniam 10/10. Byłam (i jestem) bardzo zadowolona.

kandydat 2

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona. Podkreślę na wstępie, że mam 7-8 lat stażu pracy, więc nie jestem jakąś świeżynką. Postanowiłam dodać swoją opinię, ponieważ rzadko spotyka się na rynku rzetelnego pracodawcę. Rozmowa bardzo przyjemna, bez owijania w bawełnę i niepotrzebnego spinania się. Pan rzeczowo przedstawił ofertę wynagrodzenia, dokładnie określając, ile można zarobić i za co. Powyżej ktoś napisał, że jest 400 zł podstawy - to prawda, ale tak samo jak mojego przedmówcy, nie przeraziło mnie to w ogóle, ponieważ jest naprawdę fajny i konkurencyjny system wynagradzania prowizyjnego. Uważam, ze spokojnie można zarobić 2000zł (wiele lat pracowałam w sprzedaży, więc jeśli ktoś chce zarobić, to zarobi, a jeśli ktoś ma doświadczenie to tym bardziej nie powinien się bać, tym bardziej, że w HTC to nie jest sprzedaż tylko przeprowadzanie krótkich ankiet). Jest na rynku tylko jedna firma, która wypłaca prowizje od ilości ankiet i uwierzcie mi, że nie da się w niej zarobić tyle co w HTC. Reszta firm badawczych płaci tylko za godzinę i to niewielkie pieniądze, żeby zarobić 2000 trzeba by przepracować chyba 300h. Tutaj w HTC praca po około 6h dziennie. Myślę, że warto polecić. Ja przyjęłam ofertę i miałam przyjść na dzień próbny, ale w międzyczasie dostałam telefon z innej firmy, w której ubiegałam się o pracę i ofertę przyjęłam. Szczerze żałuję, ze nie miałam okazji sprawdzić się w HTC, była to jedna z fajniejszych propozycji, jakie otrzymałam przez prawie 5-miesięczny okres szukania pracy.

kkkk

proszę o opinię jeżeli chodzi o tą pracę jakie zarobki i czy ciężko spedać ten produkt?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
romek

na pewno ktoś im się przyda do reklamy albo do sprzedaży bespośredniej usług tego centum poróży, bo teraz naprawde jest coraz ciężej o klienta i tutaj pojawia się właśnie ten problem.. też zastanawiam się nad pracą u nich, ale nie widziałame konkretnych ofert od nich, nie wiem czy teraz coś jest? czekam na opinie

zyga

tutaj nie ma opinii klientów to ma być firma(usunięte przez administratora)

mmm

WItam wszystkich, pracuje w tej firmie od ponad roku jako reprezentant. Na poczatku przerazilo mnie 400zł podstawy a reszta to premie uznaniowe i prowizje lecz w ogole sie tego nie czuje, Pracujemy ok 5 godzin w tygodniu, w piatek wyjezdzamy a w poniedzialek na ranem wracamy do domu. Dokladne godziny zaleza gdzie jedziemy. Praca jest wymagajaca i wiekszosc osob sie do tego nie nadaje. Na spotkaniu mowia ze jak sie zarobi mniej niz 2 tys przez 3 pierwsze miesiace to cie zwalniaja ale nie ma sie czego bac. Jak sie uczestniczy czynnie w cotygodniowych szkoleniach to na prawde mozna byc dobrym pracownikiem znajacym sie na rzeczy po ok miesiacu. Jesli tak nie jest to znaczy ze sie nie nadajesz. Na wyjazdach spimy w hotelach w ktorych mamy prezentacje wiec sa to przewaznie wysokiej klasy hotele. Posilki (nie liczac kolacji) mamy oplacone przez firme. Praca bardzo fajna. Caly czas rozmawiasz o wakacjach wiec samych przyjemnych sprawach, czas w weekend bardzo szybko leci, a atmosfera w pracy jest jak marzenie. Wszyscy sie tam czuja jak w rodzinie. Jak chcesz pracowac przygotuj sie ze twoja pierwsza wyplata moze wynosic 1000-1500zl lecz to tylko dlatego ze musisz nauczyc sie poprawnie rozm awiac z klientami. Duzo zalezy od farta bo nigdy nie wiadomo kto bedzie zainteresowany wspolpraca i nigdy nie wiadomo kto bedzie twoim klientem. co roku najlepsi wyjezdzaja na darmowe wakacje i mozna wygrac dodatkowe wyjazdy jesli przekroczysz ustalona sume wszystkic h swoich rocznych zamowien.

morelka

wahałam się długo żeby podjąć prace w HTC. Słyszałam zarówno dobre jak i złe opinie i dlatego miałam wybrać inną firme. Jestem studentką 1 roku, a niedługo drugiego roku Wyższej Szkoły Rehabilitacji i to moja druga praca. Niedługo do pracy w HTC przychodzi moja koleżanka, której poleciłam tę firmę. Jest fajnie, atmosfera na luzie, zarabiam więcej niż w ostatnim call center na centrum !!!

Ropuch

Dobra a jak z zarobkami ? ogloszenie telemarketer brzmialo kuszaco ..;-) wiec dajcie jakas odp czy warto zrywać sie na 10 i jechać na Sadybe ;-))

Tymon

Z tego co wiem, a pracowałem tam jakiś czas temu, to zawsze dawali umowę do podpisania. Nie słyszałem by ktoś pracował bez umowy. Więc albo ściemniasz albo idziesz do inspekcji pracy z umową, a nie wypisujesz na forum.

mak

pracuję nadal i jest OK. polecam

grec_pat

pracuje ktoś??? powiedzcie jak tam???

mak

Polecam !!! jestem miło zaskoczopny pracuje od miesiaca i jest OK.

nickc

zgorzchniałych byłych pracowników ma każda firma. Którzy siedzą na necie i wypisują. Dział marketingu ma każda firma. Czy jak płacisz za 2,5 zł za 200ml pepsi to nazywasz to złodziejstwem? Produkcja tego kosztuje pewnie poniżej 50gr. Ja też odchodziłem z firm wiele razy ale nie wypisuje, że to oszuści, że wykorzystują. Obudźcie się. Mają usługę i chcą ją sprzedać. Nie stać Cię, nie umiesz czytać umów? czy ja to wina? taki zawsze będzie dostawał od życia

twojastara

Czyli co? Omijac ich wielkim lukiem...czy z ciekawosci isc i sie sprawdzic?

JanekSS

Ja mam same pozytywne doświadczenia z firmą HTC Byłem 2 razy na wyjeździe w aprtamencie wykupionym w tej firmie i bardzo sobie chwalę. U mnie w firmie jest to rodzaj bonusu i można wygrać taką wyciekczkę.

Fryderyk

Mają bardzo ciekawą ofertę. Dobre warunki i sami mili ludzie tam pracują więc śmiało polecam.

Grzegorz Hyżo

Ja jestem klientem tej firmy i mogę powiedzieć że to dobra firma. Jeżdze dzięki nim na wakacje juz od dobrych paru lat i zawsze wszystko jest ok

Wiraszka

Bardzo dobra firma. Rzetelna i miła obsługa. Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony spotkaniem w siedzibie firmy

malennas

Ciekaw jestem bo praca może być ciekawa. a jest możliwość wyjazdów??? albo pozostania reprezentantem na jakiejś wyspie. Mnie by coś takiego interesowało? Chciałabym się wyrwać na jakiś czas z Polski i nabrac dystansu. Praca przy czymś takim może być bardzo ciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Travel Center - Warszawa

• Jak się pracuje w Holiday Travel Center?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Travel Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Travel Center?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holiday Travel Center?

Kandydaci do pracy w Holiday Travel Center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holiday Travel Center
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.

Holiday Travel Center