Opinie o Holiday Travel Center w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Holiday Travel Center. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Holiday Travel Center o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Travel Center w Warszawa

Jakieś te opinie dla ankieterów są wybrakowane… Holiday jakby nie patrzeć za pasem i właśnie chciałam jakaś robotę na zlecenie na dorobienie, a tutaj dodatkowo padają jakieś komentarze o karach finansowych. jest tu może aktualny ankieter i się wypowie?

To ankieterzy telefoniczni jeszcze tu pracują? kiedyś jak zaglądałem z ciekawości gdy znalazłem dawniejsze ogłoszenie to nic konkretnego nie pisali odnośnie pracy, ale ten komentarz od klienta mnie teraz zastanowił. To jak w tym roku na tych telefonach można zarobić?

Czemu w ten sposób o nich piszesz? Ja to chciałam wczesnej aplikować na tego ankietera ale okazuje się, że oni chcą mieć ludzi u siebie w biurze, gdzie mnie przydałby się tryb zdalny. Nie wprowadzali go nigdy?

Żaba

Powiem tak. Jeśli chcesz dorobić i masz już jakaś zajęcie to ok. Podstawy 600 PLN to trochę mało i dostaniesz to tylko jeśli pracujesz 5 dni w tygodniu. Na pierwsze miesiące nie masz co liczyć na więcej niż maks 2000. Jeśli lubisz pracę na słuchawce to już bardziej polecam ankiety. Brak podstawy godzinowej doskwiera bardzo.

Grażyna
@Żaba

Pierwsze miesiące masz 2 tys? A co potem? Czemu nie podajesz dalszej perspektywy? po roku można się już nastawiać na jakieś podwyżki? ile by wyniosły o ile są?

Żaba Nowy wpis
@Grażyna

To jest tak, że jeśli z twoich ankiet sprzedadzą jakieś pakiety to masz tam chyba 80 pln, ale to się nie dzieje często. Bajki, że ktoś zarobił pare tysięcy to tylko bajki, chyba że chodzi o repów, ale oni tylko w weekendy pracują. Nie wiem co do podwyżek, ale nie słyszałem o żadnych. Generalnie to jest tak, że jak masz gadane to zarobisz te 3000, ale to wymaga czasu i duuużo szczęścia. To jest dobra praca jeśli masz nie daleko na Wilanów i dodatkowe źródło dochodów, bo wszystko zależy od ilości zrobionych ankiet. Bez podstawy godzinowej jak zrobisz zero to masz zero za dzień.

Anka

Od 2 lat jesteśmy klientami z mężem. Nas zachęciły stałe ceny i korzystamy kilka razy w roku. Wszystkie miejsca, w których wypoczywaliśmy były na bardzo wysokim poziomie. A przede wszystkim doś tanie. Namówiliśmy nawet znajomych na wczasy wraz z nami.

Grażyna
@Anka

2 lata? I od tego czasu obsługują tu te same osoby czy jednak była jakaś rotacja? Ile osób aktualnie się tu zatrudnia, nie powiększali zespołu w ostatnim czasie?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Danuta

Jesteśmy z mężem klientami od 2018 rok. Nie jesteśmy zwolennikami bardzo dalekich podróży i zawsze jeździmy na Teneryfę. Warunki są bardzo komfortowe. Jeździmy z dziećmi. Pozdrawiam.

Zbigniew
@Danuta

I zawsze to samo miejsce? Nie chcieliście czegoś nowego spróbować? No i jak oceniasz ceny w tym roku? Mocno wszystkie wyjazdy podrożały?

Z usług firmy HTC korzystamy od 4 lat. Byliśmy na wyjezdzie na Teneryfie. Załatwianiem wyjazdu zajmowała się Pani Ula Kaczor, wszystko sprawnie załatwione . Następnym z naszych wyjazdów jest coroczny wyjazd do Zakopanego. Apartamenty usytuowane w dogodnym miejscu, wszędzie blisko. Polecam

Wiktoria
@Paweł

Ta Pani zajmowała się tylko załatwieniem wyjazdu, czy była też jakąs pomocą już podczas samego wyjazdu gdy coś było nie tak? Wówczas była osoba do kontaktu?

Ja jestem zadowolony. Pracuję od pół roku. Bardzo miła atmosfera w firmie i sporo czasu, bo pracuję tylko dwa dni w tygodniu.

Helena
@Paweł

Można wiedzieć w jakich godzinach

Wraz z mężem jesteśmy klientami od kilku lat. Zjeździliśmy pół świata z HTC i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

Aktualność
Jeśli lubisz podróże i potrafisz opowiadać o nich z pasją poszukujemy osób do pracy w ośrodku 4*na Teneryfie na stanowisku Reprezentant Handlowy.

miejsce: Teneryfa, Hiszpania
forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

Zakres obowiązków:
Kontakt z klientami w celu przedstawienia oferty
Prezentacja i sprzedaż produktów firmy
Opieka nad klientem oraz budowanie relacji biznesowych
Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
Minimum 1- rok doświadczenia w sprzedaży
Język angielski w stopniu komunikatywnym
Znajomość technik sprzedaży
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt
Zakwaterowanie na okres 2 mi-cy i opiekę zdrowotną
Przelot
Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizję uzależnioną od wyników
Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
Przyjazną atmosferę
Pełne szkolenie produktowe oraz wdrożenie do pracy

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres: office@htc.pl
Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 858 03 08

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich odwiedzających profil firmy Holiday Travel Center w serwisie GoWork.pl!

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie oraz pozostawione opinie.
Zapoznajemy się z wpisami pojawiającymi się na naszym profilu. Staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Zachęcamy was do udzielania merytorycznych komentarzy, byśmy mogli je dokładnie zbadać.
Zdajemy sobie sprawę, że zawsze istnieją aspekty wymagające udoskonalenia. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Od 27 lat rozwijamy naszą firmę, której fundamentem jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 858 03 08 bądź opiszcie trudności czy niejasne sytuacje i wyślijcie pod adres office@htc.pl.
Grzegorz

Praca jest ciekawa i rozwijająca, zwłaszcza jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi. Atmosfera w firmie bardzo dobra, koleżeńska. Jeśli ktoś ma predyspozycje do sprzedaży to będzie zadowolony. Ja niestety nie miałem.

Lena

Czas pandemii jest dla firmy jak i dla całej branży bardzo trudny i tego nikt nie kryje. Firma dobra więc warto robić wszystko żeby się utrzymać.

Stella

Czas jaki aktualnie przeżywamy z całą pewnością będzie trudny dla firm z branży turystycznej. Myślę, że warto walczyć o przetrwanie a nie oczernianie firmy!

Janek

Pracowałem tam kilka lat temu. Praca nie dla każdego, np. Nie dla mnie. Ale były tam osoby, które potrafiły zarabiać naprawdę niezła kasę. To świetne miejsce żeby nauczyć się sprzedaży bezpośredniej. Minus to brak podstawy.

@Janek

Dlaczego sądzisz, że nie jest to praca dla każdego? Czy wymaga szczególnych umiejętności? Wspominasz o braku podstawy, czy zatem wynagrodzenie jest tylko prowizyjne? Zdarza się, że pracownik nic nie zarabia? To dość specyficzny system. Jaka umowa jest zawierana?

Kół

Ja polecam ta firmę pracuje i jest OK atmosfera bardzo fajna . Moje sugestie dla Holiday Travel Center: Jest ok Lubię atmosferę w Holiday Travel Center za: Wspaniali ludzie

@Kół

Czy relacje między pracownikami są dobre? Może pracodawca dba o nie w szczególny sposób, organizując np. imprezy integracyjne? Piszesz, że podoba Ci się praca w firmie Holiday Travel Center. Możesz podać konkretne powody? Uzasadnione wpisy stają się bardziej wiarygodne. Co sądzisz o wysokości wynagrodzenia?

Julita

@polak, nie do końca jest dla mnie jasne, co chcesz przekazać. Czy możesz nieco rozwinąć myśl, tak, by Twój komentarz był zrozumiały dla innych? Zachęcam Was do wypowiadania się w tym wątku, może ktoś pracujący w firmie dłuższy czas odpowie na pytania @Martyna?

Martyna

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto starać się o pracę w firmie. Zarobki w miarę przyzwoite?

Tereska

Czasami trzeba w pracy zrobić coś innego niż codzienne obowiązki. To zupełnie normalne i nie zdarza się codziennie, prawda?

Mania

Pracowałam jako recepcjonistka. Obsługa recepcji i jak napisano drobne prace porządkowe, jak się okazało:układanie w szafkach w kuchni, sprzątanie lodówki, mycie okien itd. (usunięte przez administratora)

Julita

Czy na stanowisku Reprezentant ds. turystyki można liczyć na jakiekolwiek premie? Jak to wygląda w Holiday Travel Center? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Travel Center - Warszawa

• Jak się pracuje w Holiday Travel Center?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Travel Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Travel Center?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holiday Travel Center?

Kandydaci do pracy w Holiday Travel Center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holiday Travel Center
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.

Holiday Travel Center