Opinie o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BHPEX Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BHPEX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

alina

Uważam, ze inspektor ochrony danych zielona góra spełnia najlepsze warunki do pracy. Poza tym super atmosfera mili ludzie i o to własciwie najbardziej mi chodziło.

andi

Nie ma co narzekać, praca tutaj to czysta przyjemność :) stanowisko - inspektor ochrony danych jest naprawdę konkretne i traktują tutaj człowieka na poziomie.

Artur

Pracuję tu od niedawna i bardzo sobie chwalę tę firmę. W lubuskim jako jedna z firm przeciwpożarowych (bo tym też się zajmują) działa bardzo fajnie i praca tutaj jak dotąd bardzo mi się podoba.

Jacek

Świetna firma przeciwpożarowa lubuskie. Współpracujemy razem już dłuższy czas. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. BHPEX zawsze wywiązuje się z terminów i służy dobrą radą. Polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BHPEX Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Marlena

Najlepsza firma przeciwpożarowa na rynku. Błyskawicznie dostarczono nam elektroniczne instrukcje BHP, kontakt jest bardzo dobry a jakość usług wysoka. Polecam współpracę z BHPEX.

Klaudia

Pełen profesjonalizm! To chyba najlepsza firma bhp zielona góra. Długo szukałam firmy świadczącej usługi BHP na najwyższym poziomie i w końcu trafiłam na BHPEX. Polecam.

Joanna

Bardzo dobra, profesjonalna firma bhp. Współpracujemy już jakiś czas i nigdy nie było zadnych problemów. Polecam

Zleciliśmy firmie BHPEX ewakuacyjne oznakowanie statków. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo sprawnie, kontakt bezproblemowy. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Polecam

ŁukaszT

Dobra rzetelna firma, jest tu świetna atmosfera i możliwości rozwoju w wielu dziedzinach. Zacząłem pracę już kilka miesięcy temu, pracuje się tu bardzo dobrze, do moich obowiązków należy m.in ewakuacyjne oznaczanie statków. Jest kilka działów, pracownicy są pomocni i szczególnie na początku byli bardzo zaangażowani w pomoc dla nowego co się ceni.

Patryk

Praca w BHPEX jest ok, mogę polecić pracodawcę. Dobrze płacą, jest tu naprawdę w porządku atmosfera. Niedawno dostałem nowe obowiązki - elektroniczne instrukcje udzielania pierwszej pomocy, praca rozwojowa i satysfakcjonująca.

Robert

Zamówiłem ostatnio elektryczne znaki bhp i jestem bardzo zadowolony. W przyszłości chcę skorzystać z innych usług tej firmy. Działa bardzo sprawnie i ma indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam.

Joanna

Potrzebowaliśmy elektroniczne instrukcje przedmedyczne. Firma BHPEX dostarczyła nam je bardzo szybko. Jestem zadowolona z naszej współpracy dlatego będziemy ją nadal kontynuować. Polecam

Pola

@Robert a czy jest możliwe dostanie w zakres swoich obowiązków od razu doradztwa z ochrony środowiska?

Robert

Pracuje się tu dobrze, mam dość szeroki zakres pracy, ale warto, można się rozwinać i dobrze zarobić. Doradztwo z zakresu ochrony środowiska niedawno doszło mi do obowiązków, czyli coś co bardzo lubię. Firmę oceniam bardzo dobrze.

Maciej

Otrzymaliśmy elektroniczne instrukcje bhp. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i na wysokim poziomie. Jak dla mnie pełen profesjonalizm pod każdym względem i na pewno będę dalej współpracował z ta firmą.

Maja

Doradca podatkowy zielona góra działa na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy klienta. Polecam

Doradca podatkowy bardzo profesjonalny, miły i pomocny. Naszą współpracę mogę uznać za udaną. Polecam

Joanna

Bardzo sprawnie dostarczono nam dokumenty oceny ryzyka zawodowego. Współpracujemy z tą firmą już jakiś czas i nie mogę powiedzieć złego słowa. Działa bardzo profesjonalnie.

Wojtek

Dokumentacje sanitarne zostały przygotowane prawidłowo. Firma bardzo profesjonalna, polecam!

estera

dokumentacja sanitarna wystawiona odpowiednio przez naszych pracowników tylko dzięki wam

Zostaw merytoryczną opinię o BHPEX Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BHPEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHPEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHPEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 30 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHPEX Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 42 ocen.

BHPEX Sp. z o.o.