BHPEX Wielgus Spółka Jawna

Zielona Góra

Opinie o BHPEX Wielgus Spółka Jawna

anonim 2011-12-04 13:13
Firma ma swoje plusy i minusy. Dużymi plusami są na pewno: - Łatwa możliwość wzięcia urlopu. - Bardzo zgrany zespół życzliwych ludzi. - Dosyć duże zarobki. Minusami są: - Bardzo dużo pracy, nie mam nawet kiedy zadzwonić chociażby do męża. - Mnóstwo telefonów, które muszę ciągle odbierać.
Janusz 2011-12-06 20:05
Kiedyś pracowałem w tej firmie. Dzisiaj znowu tu pracuje, w sumie największy pracodawca BHP w lubuskim. A na niczym innym się nie znam. Płacą dość przyzwoicie, czasami zostaję po południu. Weekendy są wolne. Tak więc nie mogę narzekać.
Magda 2012-12-09 11:09
Ale mają bałagan. Przeprowadzka pod nowy adres siedziby chyba nie służy najlepiej. A ja zwolniłam się sama bo mam lepszą ofertę a BHP mam gdzieś.
Pracownik 2014-10-14 23:11
A ja jestem pracownikiem tej firmy i mi się tu bardzo podoba. Sporo się dzieje tu na Sasankowej, dużo klientów i niestety dużo pracy. Przydałoby się zatrunić jeszcze ze dwie osoby, zawsze to byłoby lżej :). firma ciągle się rozwija a ja dzięk temu mam pracę. Wiem że kogoś do pracy znowu szukają, ale nie mam szczegółów. Moja praca jak praca - przede wszystkim przed komputerem i wyjazdy do klientów. Największy plus to że wypłata jest zawsze na czas w porównaniu z moimi znajomymi, gdzie u innych pracodawców to niestety różnie. Największy minus? to właściwie nic mi nie przychodzi do głowy tak na szybko.
Generalnie jest w porządku. Pracodawcę śmiało polecam :)
Sylwia 2014-11-05 21:28
Niestety nie dostałam się do nich do pracy, szkoda, spróbuję następnym razem. Trudne pytania były.
1
Krzysztof 2014-11-12 20:15
Pracowałem kiedyś u nich ponad 4 lata. Ten czas wspominam bardzo dobrze. Dostałem propozycję większych zarobków i odszedłem a teraz trochę żałuję. Atmosfera tam była bardzo dobra, dużo się nauczyłem, szef to chodząca encyklopedia. Ja polecam tam pracować, trochę mało miejsca w firmie ale za to bardzo miła atmosfera.
Sławek 2014-12-04 13:25
Nie wiem ile płacą, ale byłem na rozmowie tydzień temu i mnie nie wzięli, ich strata nie moja. Nie będę się u nich prosił - znalazłem inną pracę, co prawda nie w bhp ale jest w porzo. Informację o rekrutacji znalazłem na ich stronie internetowej(usunięte przez administratora)
2
ZGWiM Ruda Śląska 2015-04-08 14:29
Zdecydowanie polecam tą firmę. Znaki ewakuacyjne dostarczyli bardzo szybko, jakość rewelacyjna, cena również do zaakceptowania.
CTX 2016-03-01 21:09
My zamawialiśmy w tej firmie pomoc w zakresie dofinansowania z ZUS na działalność bhp. Wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie, a dofinansowanie dostaliśmy, więc jest ok
1
Jerzy 2016-04-27 14:02
BHPEX znowu zatrudnia, starałem się na specjalistę ds. bhp i znowu lipa, nie wzięli mnie. Szkoda bo pracownicy wyglądali na bardzo miłych
Jerzy 2016-05-21 10:07
@paczka, wyglądało to tak. Wysłałem CV, po miesiącu odezwali się do mnie i porośli o suplement do dyplomu. Następnie znowu gdzieś po miesiącu zaprosili mnie na rozmowę u nich w siedzibie. Sama rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła, osoba która ze mną rozmawiała (chyba szef) była bardzo sympatyczna i miła. Wypytał mnie najpierw o przebieg kariery zawodowej, jakie czynności wykonywałem w zakresie bhp. Wszystko przebiegło jak należy do momentu sprawdzenia mojej wiedzy. Byłem pytany jak student na egzaminie i niestety nie wyszło bo na koniec powiedział mi, że nie może mi zaoferować stanowiska. Teraz wiem, że pytania były bardzo łatwe, ale jakoś wtedy nie wiedziałem, i to tyle. Jeżeli do nich startujesz, to przeczytaj sobie rozporzadzenie w sprawie ogólnych warunków bhp. powodzenia
edfc 2016-06-20 13:19
@paczka no a na jakie stanowisko Ty chcialas aplikowac? no wiesz co Jerzy to wazne jednak zeby zrobic dobre wrazenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej ;-)
BHPEX Sp.j. 2017-07-11 10:15
Niniejszym informujemy, że nasza spółka rozpoczęła nabór na stanowisko: INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ Do obowiązków będzie należało: - Nadzór ochrony przeciwpożarowej w obiektach. - Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. - Prowadzenie szkoleń przeciwpożarowych. - Serwis systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania. - Pomiary wydajności hydrantów. - Przeglądy czujek dymowych. - Montaż instalacji przeciwpożarowych. Nasz spółka kieruje na szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej oraz na szkolenie kwalifikacyjne w zakresie obsługi urządzeń elektroenergetycznych tzw. SEP do 1kV. Czekamy na wasze CV
Natalia 2017-08-04 20:04
@BHPEX Sp.j. - czy oferujecie swoim pracownikom system benefitowy? Wiele firm decyduje się na taki sposób podnoszenia zadowolenia z pracy wśród osób zatrudnionych. Jak to wygląda w BHPEX? Są to informacje, które mogą skusić potencjalnych zainteresowanych ofertą pracy do wysłania CV.
Zostaw swoją opinię o BHPEX Wielgus Spółka Jawna - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHPEX Wielgus Spółka Jawna