Opinie o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BHPEX Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BHPEX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

Ela

Jestem bardzo zadowolona, doradztwo z zakresu ochrony środowiska wiele mi wyjaśniło, teraz wiem jak powinno się działać. Żałuje, że wcześniej do was nie trafiłam.

Weronika

Otrzymaliśmy bardzo rzetelną i fachową pomoc przy zgłoszeniu bdo. Warto korzystać z waszych usług. Polecam.

Maczewska A

Zgłoszenia wodnoprawne, załatwione bardzo sprawnie ,dzięki firmie BHPEX wiem ze zawsze ze wszystkim zdążę na czas. Dziękuje i pozdrawiam :)

Miłka

Polecam, bardzo rzetelna firma wnioski ochrony środowiska zostały szybko dostarczone i wszystkie potrzebne sprawy z tym związane zostały szybko załatwione.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BHPEX Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aldona

Jestem zadowolona ze współpracy, usługi ochrony środowiska wykonane na wysokim poziomie i zawsze na czas.

Kasia M

Jestem zadowolona sprawozdanie kobize było w pełni profesjonalne. Wszelkie pytania zostały w bardzo szczególowy sposób wyjaśnione.

ineczka

Moim zdaniem sprawozdanie bdo naprawde wykonane sumiennie i solidnie. Wszystko super jak dla mnie. Fajne miejsce z fajnymi ludźmi.

kasia

Bardzo pomocne były sprawozdania ochrony środowiska, dzięki nim sporo się dowiedziałam ale przynajmniej mam ogólnie wszystko ok i do tego wszystko teraz uporządkowane, tak jak być powinno dzięki bhpex :) Dziękuję.

matylda

Cóz, raporty bdo ok, nie wiedziałam ze tutaj moge przyjsc bo tak kompleksową pomoc, jak dla mnie super. Dziękuję :)

janka

Głównie to ja powiem tak, że pozwolenia wodnoprawne naprawdę dostałam nawet szybko bez komplikacji i do tego cenowo też całkiem spoko, udzielono mi pomocy i odpowiedziano na wszystkie nurtujące mnie pytania.

kasia

Wszystko ok outsourcing środowiskowy jak najbardziej ogarnięty wszystko zrealizowane i zorganizowane na najwyższym poziomie jak dla mnie.

magdalena

Wg mnie karty oceny ryzyka zawodowego jak najbardziej ok, dla mnie super doradztwo pod kazdym kątem i fachowa pomoc w tym zakresie.

lilianna

Moim zdaniem jedna z lepszych szkolenia na kancelaria radcy prawnego zielona góra się jak najbardziej udało i jest wszystko ok :) Dla mnie to ogólnie rewelacyjna jakość i konkretna cena.

magdalena

Korzystałem z kancelaria radcy prawnego i jestem zadowolony ogólnie naprawdę dobre doradztwo i super oraz konkretni ludzie którzy pomogą.

anna

Ogólnie ok - kancelaria prawna zielona góra naprawdę daje radę jestem z nich ,mega zadowolona.

maja

Wszystko ok kancelaria adwokacka, spełniła swoje warunki i wszystko dobrze się skończyło, naprawde polecam.

jacek

Wszystko super moim zdaniem :) Jestem zachwycony obsługą jeżeli chodzi o kancelaria adwokacka zielona góra. Wszystko super i w dobrej cenie.

antek

Powiem tak - kancelaria adwokacka jak najbardziej ok, jestem z nich bardzo zadowolony, jakościowo dobre ceny do tego fajna jakość usług, wiec to mi się najbardziej podoba.

antek

Wg mnie internetowy sklep bhp jak najbardziej w porzadku wszystko ogarnięte, fajna sprawa ogólnie :) Jestem zadowolony z usług.

Klaudia

A można tu dołączyć rodzinkę do pakietu medycznego? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o BHPEX Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BHPEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHPEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHPEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 30 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHPEX Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 42 ocen.

BHPEX Sp. z o.o.