Opinie o MARIOT Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MARIOT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARIOT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARIOT Sp. z o.o. w Rzeszów

erftg

no ale jednak oferta na stanowsko przedstawiceila handlowego w Rzeszwowie jest dosyc interesujca, moze jednak ktos były zainteresonway praca u niuch... (usunięte przez administratora)

hardy

warunki zatrudnienia na przedstawiciela handlowego są naprawdę bardzo korzystne w rzeszowie i podobno (z tego co słyszałem) można liczyć na wysokie premie

inu

dla mnie to normalne pytania ktore padaja na rozmowie kwalifikacyjnej głownie kazdy pyta o doswiadczenie zawodowe, znajomosc branży oraz to dlaczego ta firma anie inna

blin

rotacja jest po to żeby słabi odpadli i dobrze @mariot. to jednak jest sprzedfaż budowlana i okna i nie każdy umie to sprzedawać, dobrze że roku doświadczenia wymagają

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MARIOT Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
taked

Także żadnych konkretów można powiedzieć, rotacja jest w każdej firmie, ponieważ ludzie cały czas szukają nowych wzywań, tutaj jednak można się ustabilizować bo jest umowa o pracę.

roki

@Wiedźmin, trochę dziwne jest to co piszesz, bo rozumiem jeszcze pytania o doświadczenie pracownika, umiejętności, czy inne sprawdzenie jego kwalifikacji, ale pytania o produkt firmy to dziwne. Zazwyczaj w podobnych firmach robi się szkolenia produktowe, mało kto wymaga takiej znajomości przed rozpoczęciem pracy.

Wiedźmin

Pytają głównie o doświadczenie oraz o znajomość produktu. Pytają również o wizje, pomysły i inne rzeczy, które wniósłbyś do firmy. Jeśli z którymś z produktów ich oferty nie miałeś do czynienia to rada moja abyś szczerze to powiedział. Opowiadaj o tym co najlepiej znasz :) No i oczywiście deklaruj i jeszcze raz deklaruj chęć poznawania branży i nadrabiania braków wiedzy:) Powodzenia

piotrek

@Wiedźmin, a na jakim stanowisku pracujesz, portiernia, kelner, housekeeping, recepcja, czy jeszcze co innego? Ogółem to trudno się tutaj dostać? Wiadomo, że trzeba odpowiadać mądrze na pytania podczas rekrutacji, ale możecie napisac o co orientacyjnie pytają, bo jednak przygotowanie do rozmowy to podstawa sukcesu.

Ubi_Red

Nie wiem czemu masz jakieś pretensje do Wiedźmina napisał po prostu językiem nieformalnym. Nikt przecież nie mówił, że na forum obowiązuje język formalny.

Wiedźmin

Spoko, pracodawca wymagający ale ludziska tam pracujący - no lepszych nie znajdziesz :) A atmosfera tu rewelacja. Pracuję tu od ponad roku i wszystko jest w porządku. A co nie jest w porządku to wmawiam, że jest w porządku i dalej jakby w porządku. Zadadzą Ci głupie pytanie na rozmowie - odpowiedz na nie mądrze :) I po sprawie:) Kończę bo klienta mam:)

lamna

no ja właśnie nie mam pewności jak to jest, a sam szukam jakieś głębszych info, bo już sporo osób ja słyszało że szukam roboty, to mówiło mi "spróbuj w mariocie" ale bez jakiś większych konkretów jak to ludzie, więc może od was się czegoś dowiem - atomosfera? zarobki? jakieś ważne info? Liczę na to bardzo

kamil

Rzeczywiscie, pytania rekrutacyjne troche od czapy. Myslalem jednak, ze firma wykazuje sie sporym profesjonalizmem i zatrudnia chociaz osobe organizujaca rekrutacja, pytania albo testy. W internecie nie mozna na ich temat zbyt wiele wyczytac, ale mam nadzieje, ze sytuacja u nich bedzie ulegac poprawie... moze ktos nawet nie dawno byl i jest w stanie powiedziec cos o nich lepszego?

pan handlowy.

witam serdecznie, odnawiam stary temat, nie nawiazuje do tego co pisali wczesniej bo moze to nie ma sensu. Interesuje mnie praca handlowca w mariocie. widzialem ogloszenie na ich stronie interentowej. ktos moze pracuje albo pracowal na tym stanowisku i powie jak tam sie pracuje i jakie sa wymagania ?

Skoro najstarszych pracowników już nie ma.. to brak ludzi chętnych do pracy to chyba nie wina rekrutacji.

szamot

@on to , że Cię zagiął jakimś pytaniem to nie jest powód chyba , żeby w taki sposób oceniać te firme. To ty na rozmowie powinieneś być gotowy na wszystko. A to , że szef ma wene do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych to dobrze, bo po tych pytaniach które podałeś widać , że szuka ludzi myślących , a nie wyuczonych formułek

ppp

Żeby dobrze zarabiać to trzeba pracować, manna sama nie spadnie z nieba, dzisiaj większość ludzi to tylko chciała brać wysoką wypłat a pracować nie ma komu !!!

marek

Nie polecam tej firmy, Zakwalifikowałem się na 1 etap rekrutacji, przyszedłem na umówioną godzinę 9:00 i zostałem poinformowany ze nie ma osoby z którą mam odbyć rozmowę i żebym wrócił około 12, niestety z tym samym skutkiem. Poinformowano mnie ze się ze mną umówią jeszcze raz telefonicznie. Do dzisiaj nie oddzwonili a było to już kilka tygodni temu !!! (usunięte przez administratora)

Czy ktoś przeszedł pozytywnie tą rozmowę kwalifikacyjną o której piszecie? Chciałbym się zatrudnić w Mariot w Rzeszowie

IZA

Nie zgadzam się z opinią (usunięte przez administratora)Owszem zapraszają na rozmowy kwalifikacyjne i sama na takiej byłam, ale nie czułam, że na przymus muszę coś robić!!! Każdy z nas jest wolnym człowiekiem i jeżeli nie jesteś do czegoś przekonany to po prostu tego nie róbi.

Nikt

Jak każda firma chce wybrać najlepszych handlowców badanie rynku to podstawa więc warto się zastanowić czy nadajesz się do tej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o MARIOT Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MARIOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MARIOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MARIOT Sp. z o.o.