ZANTRANS

Olecko

Opinie o ZANTRANS

anonim 2011-12-01 20:06:37
Lepiej do tej firmy nie trafic gdyz właściciel jest nie słowny to to jeszcze nie wypłaca kasy za prce .Ostrzega wszystkich
zantrans 2012-01-04 18:09:26
Panie [usunięte przez moderatora] jeżeli należycie nie wykonuje się swojej pracy (wymigując się od obowiązków) , jeżeli chce się pracować dwa tygodnie w miesiącu, nie umie się wykonać należycie swojej pracy, jeżeli przynosi się straty właścicielowi firmy, to taka jest i ZAPŁATA. Może zasięgnie Pan o sobie opinii u innych pracodawców z Olecka i terenu. Takich kierowców jak Pan u Panu podobnych to zatrudniać jedynie w urzędach pracy jako bezrobotnych.
877675666 2012-12-16 19:41:13
jaki szef taka firma ,bo tygodnimi czeka sie kurs .Zamist załatwić ładunki to tylko balety w glowie .A co chodzi o szkode na zecz firmy to własciciel robi to sam a potem zwala to wszystko na pracownikow.Trzeba byc solidnym pracodawca i uregolwac zaległe wypłaty dla pracowników.
123445678 2013-01-01 05:06:01
uwaga do wszystkich chetnych super firma transportowa w olecku składa oferty zatrudnidenia która posjada aż dwa auta cieżrowe w lizing na stanowisko kierowca kierunek rosja bez wynagrodzenia w naj lepszym wypadku możliwa zaliczka
tantumparts 2015-07-03 21:40:49
Klient jak i wielu innych. Jedyne co mogę dopisać tej firmie to sumienność. Słowo cenniejsze pieniądza. Jak to w polce bywają lepsze i gorsze chwile- Jak dostanę informację od Pana K to zawsze pieniądze są na koncie. Jeden z lepszych klientów "oby więcej takich słownych" Może nie duża flota ale za to rodzinna. szczerze polecam oraz zapraszam do kontaktu 694 001 495 Michał
dkdo 2016-05-20 23:08:05
jak widzę, że ktoś zaczyna pracę od negocjacji, to już się o niego boję. Zwłaszcza, że w farmacji się mało nie zarabia, a wszystko zależy od kierownika, na jakiego trafisz. Oby negocjacje zakończyły się owocnie, powodzenia życzę b. serdecznie. :) sama ślę CV.
Zostaw swoją opinię o ZANTRANS - Olecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZANTRANS