Opinie o Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku w Słupsk

Przemo

Pracowałem tu z około 3 miesiące i robota ogólnie fajna zwłaszcza na dziale wafelki w brygadzie gdzie jest prowadzący pan Michał W. Który jest wyrozumiały, zabawny, towarzyski, bardzo pomocny i znany jest z tego w całej pomorzance że zawsze się otacza pięknymi młodymi kobietami które lecą na niego przez to że jest ministrantem (serio). Także świetna robota polecam każdemu.

@Przemo

Aha. ;) A praca jak konkretnie na tych wafelkach wyglądała jeśli już o zadania chodzi?

Zdziś Nowy wpis

Firma na swojej stronie cały czas poszukuje pracowników produkcyjnych. W ogłoszeniu mowa jest m.in. o stabilnym zatrudnieniu na umowę o pracę. Trochę mi się gryzą te dwie informacje. Czy w takim razie ludzie pracują tu latami, czy raczej trzeba się liczyć z dużą rotacją?

Przemo

@Przemo

Oliwia Nowy wpis

Jak wyglada branie wolnego? Czy wygląda tak samo jak w curverze ? Że można brać wolne kiedy się chce czy tylko weekendy?

Wiecie może, czy w Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku szukają chętnych na staż?

Teresa Nowy wpis

A normalnie pracowników przyjmują teraz? Jeśli staż odpada. Szczególnie chodzi mi o kobiety. Czy są mile widziane w tej pracy? I czym się tam zajmują?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Małgorzata Nowy wpis

Strasznie zagadkowy ten wpis. Możesz podzielić się tą opinią tak żaby wiadomo było co się stało? Jaki pracownik możesz też napisać czy atmosfera w zakładzie jest dobra?

Wiecie, czy Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tak, każdy pracownik produkcyjny otrzymuje laptop, telefon służbowy oraz samochód

@Anonim

Widzę że poniosło cię poczucie humoru. Napisz lepiej czy każdy na produkcji dostaje ubranie robocze i nie trzeba pracować we własnych ciuchach?

Słodki

Przecież ten zakład to jakiś dramat, a ta otoczka na facebooku jaka to nie jest firma to jest po prostu śmianie się ludziom prosto w oczy z ich biedy

krzysztof
@Słodki

potwierdzam, praca fatalna, firma ratuje się malowaniem samochodów na różowo co u pracowników wywołuje obrzydzenie... fatalna decyzja nie mająca nic wspólnego z tożsamością tej firmy sama praca moze nie trudna ale pieniadze słabiutkie

@krzysztof

Co ma na celu malowanie aut na różowo? Różowy to jakiś kolor firmy? Ma logo w takim kolorze czy jak?

kcin
@Marta

Pseudoagencja zatrudniona i zrobiła paskudną reklamę żywcem ściągniętą z tmobile. co my mamy z nimi wspólnego że taki kolor wkleili

@Anonim

Czemu mam pisać o odzieży skoro było pytanie o laptop i telefon? Pracownicy Pomorzanki mają szytą odzież na miarę. Zanim odzież będzie uszyta niestety pracownicy muszą pracować w swojej odzieży (fartuch zapewnia pracodawca).

@Anonim

Długo czeka się na taką odzież robocza? A jak odzież się zużyje to też jest taka sytuacja czy jest to jakoś sprawniej rozwiązywane ? Występują jeszcze jakieś inne braki w wyposażeniu dla pracownika?

?

Jak się pracuje w tym zakładzie ? Jest Umowa o pracę ?

X

Po przepracowaniu ,,pół roku" w cudzysłowie bo faktycznie przepracowałem może 3-4 miesiące z czego parę tygodni było wolne wmawiając mi że firma nie ma zamówień. Mieszkam 5min od teraz byłego miejsca pracy także ludzi tam szło masa tylko nie ja ALE PRZECIEŻ NIE MA ZAMÓWIEŃ :) co do pracy i ludzi tam pracujących od lat (tak mam na myśli te stare wyjadaczki chleba oraz pewna brydzadistke którą nie powinna mieć tej posady) JEST TRAGEDIA zalicza się to pod (usunięte przez administratora) wyzywają śmieją ci się w twarz a wszystko robisz źle mimo, że naśladujesz co dana osoba robi. Są tak niewdzięczne te kobiety, że idzie dostać depresji od samego wejścia, maszyny tak stare z PRL-U jeszcze, śmiech na sali że to funkcjonuje i ma taką super opinie. Co do samej pracy jest bardzo łatwa i fajna ale jak ludzie straszni to się nie chce pracować nawet w czekoladkach. Podsumowanie jak masz mocna psyche to zapraszam bo praca super.

Y
@X

Sama prawda, większość kobiet tam pracujących oraz większość brygadzistek na wiadomo jakim dziale to najbardziej zepsute baby,jakie w życiu widziałam. (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym!!!

Ewelina
@X

Jak to wyglądało z tym wolnym kiedy niby nie było zamówień? Firma nic ci nie płaciła czy była chociaż część pensji?

King Kongowa
@Ewelina

Nie ważne Ewelinka Najważniejsze jest ile jesteś wstanie zjeść

Sławek
@Y

Pytałem o tą pracę dziś i ta co szuka do pracy to tragedia.Niech poleczy się u psychiatry

Mm
@King Kongowa

To ile zjadłaś?

@Sławek

Czemu?xd

Piotrek Stolc

Znęcali się bo mały i miałem przerypane totalna katastrofa …. Mówią na mnie Mini Majk a ja nie wiem co to znaczy

Ano

Po ponad 3 miesiącach pracy od Sierpnia 2021r. w Pomorzance postanowiłem odejść z jednego i jasnego powodu, brygadzistki to tragedia oraz ludzie razem wzięci. Oczywiście nie wszyscy ludzie bo niektórzy byli spoko i można było się dogadać (nawet z tymi starszymi lub nie) A co do innych ludzi po 40+ czy tam wzwyż to tragedia, mordę drą ruszaj (usunięte przez administratora) a nie stoisz jak ciołek, jak tu pracować w takim stanie? 2 Sprawa Brygadzistki drą bezczelnie jape bo stoisz i czekasz aż kalendarze z chłodni będą gotowe aby je nastepnie dać na taśme i zapakować jako kalendarz dramat, nie polecam nikomu tej pracy jeżeli ma słabe nerwy bo więcej depresji się nażresz niż przyjemnej pracy, nie dosc ze maszyny zacinaja sie co chwile, to jeszcze musisz sluchac jeczenia starych spruchniałych brygadzistek. Lecz jedynym + tej pracy jest to, że praca sama w sobie dobra jest i idzie dobrze zarobić chociaż, ale jak wspomniałem wyzej, wiekszosc ludzi to tragedia i tak jest do teraz.

@Ano

No słabo jeśli faktycznie się drą tak jak piszesz. Skąd ta pewność, że tu nic się nie zmieniło, jednak jakoś z pół roku już Cię u nich nie ma. ;) Tutaj ogólnie to jest może jakieś ostre parcie na wynik?

@Wiktoria

Kompletnie tego nie rozumiem, ale dobrze ze juz nigdy do tego miejsca nie mam zamiaru wrócic, resztki nerwów na tym stracilem i duzo by tu opowiadać.... Lepiej szukać gdzie indziej niż tu :)

gosc
@Ano

przepraszam nigdy nie zrozumiem takich ludzi którzy mówią ze brygadzistą sie drze zle traktuje . Jeśli cie przełożony zle traktuje nagrywasz dyktafonem idzissz potem do inspekcji pracy nawet szybko zrobiłabym porządek z taką niunią albo zbeształabym ja z błotem w taki sposób ze by z placzem poszla do kantorka . Pamiętaj karma wraca . Nie wiem czy to jest dobry sposób na życie ale tak jak mnie traktoją tak i ja traktoje innych nawet gdyby stał przedemna cały własciciel Pomorzanki

@gosc

A wiesz co masz rację, aż ciekawa jestem czemu nikt z nich tego nie zrobił co radzisz. Może się boją? Może jakiś aktualny pracownik by się do tego odniósł?

Gosc
@Wiktoria

Dlaczego nikt tego nie zrobił? inspekcja nie przychodzi kiedy chce oni uprzedzają o swojej wizycie i wtedy pojawia się rozmowa w zakładzie o tym co mowic a co nie brygadzisci są wtedy bardzo mili po czym inspekcja stwierdza ze jest wszystko ok a na drugi dzień zaczyna się znowu to samo jeden pracownik sobie poradzi drugi nie . A zazwyczaj jest tak ze mszczą się na słabszych . Przykre to ale prawdziwe . Jednym słowem nie ma takiego czegoś jak inspekcja pracy wszyscy maja wszystkich gdzieś . Pracowałem w firmie z rybami w Słupsku mobing stalking itd . Wiele zgłoszeń do inspekcji nic to nie dało . Gdy dojdzie do tragedii bo ktoś nie poradzi sobie z presją to wtedy wie obudzą w co wątpię .

@Wiktoria

Nie pomyślałem nawet o tym, szczerze mówiąc nie boje się tych brygadzistek, po prostu mam wylane w to co mowia bo co one maja do gadania xD? jakieś stare baby po 40 co jedyne co, to kłopoczą tą swoją gębą dopóki im sie nie znudzi :p Btw. czasami tu zaglądam i jak widać nadal pojawią się komentarze.

@Gosc

A to czegoś takiego to się nie spodziewałam nawet. I co po takiej wizycie inspekcji to ile średnio dni względnie jest dobra sytuacja? Jaką tragedię masz na myśli? :(

Mlb

Czy przyjmują do pracy? Ja wysłałam cv, ale nikt się jeszcze nie odezwał. pracowałam już tam i chciałbym wrócić

King Kongowa
@Mlb

Hmmm Mówisz że pracowałaś tam i chciałbyś wrócić Rozdwojenie jażni?

L

Witam! Mam pytanie. Czy nadal do pracy są przyjmowane osoby z orzeczeniem?

Czy nadal są przyjmowani na umowę o pracę nie na kuchnię ludzie z orzeczeniem?

Nie

Honorata
@Pomorzanka slupsk

Czyli jest tylko umowa zlecenie tak?

A

Czy nadal są przyjęcia tylko na kuchnię? Czy ktoś może podać nr do kadr? Bardzo fajnie mi się pracowało i chciałbym tam wrócić ????

Nówka
@A

Otwierają nowa linie i szukają pracowników.

Mlb
@A

59 810 04 04 nr do kadr ????

A.
@Nówka

To może się jeszcze odezwą... Wysłałam cv parę dni temu, ale nikt się jeszcze nie odezwał

@Nówka

Szukaja mechaników, elektryków pakowaczy i operatorow

Piti
@Pomorzanka slupsk

Jest napisana kartka na drzwiach kogo aktualnie poszukują :)

@A

598100403. To jest nr do kadr, poszukują operatorow, mechaników, elektryków i na kuchnie.

Jak się pracuje z ludźmi z Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku?

Bardzo fajnie

Szalona

A na ile zmian jest praca?

@Szalona

3 zmiamy

Ktoś jeszcze pracuje w Pomorzance? Jaka umowe proponują? Da rade otrzymac o pracę? Jakieś benefity, czy socjal?

Kuba

Ja dostałem umowe zlecenie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie POMORZANKA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nieznany

Nadgodziny wypłacane 50% w tygodniu. W nocy lub weekend 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku - Słupsk

• Jak się pracuje w Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku?

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Pomorzanka Sp. z o.o. w Słupsku
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Koszalińska 9
    76-200 Słupsk