F.H.U. ELEX

Jaworzno

Opinie o F.H.U. ELEX

LK 2016-11-06 14:45
Nie kupujcie okularów słonecznych na pasażu Fashion House w Sosnowcu - firma Elex!
Sprzedają tandetę za grube pieniądze i nie przyjmują reklamacji.
Kupiłem tam okulary za 105 zł. Po 2 miesiącach przerdzewiały zawiasy i samoczynnie odpadł zausznik.
Starsza kobieta - właścicielka firmy odmówiła reklamacji, twierdząc że uszkodzenie to moja wina.
Zgłosiłem się do rzecznika konsumentów. Na wniosek rzecznika właścicielka odpowiedziała także negatywnie, twierdząc że za bardzo się pocę i mój pot przeżarł zawiasy. Bezczelne i chamskie babsko.
Btw; lepsze okulary można kupić na giełdzie w Mysłowicach za 30 zł - nie kupujcie na pasażu Fashion House w Sosnowcu!
Dla zainteresowanych przesyłam oryginał odpowiedzi na wniosek rzecznika konsumentów:
Roksa 2017-08-05 12:37
Witam, ta kobieta to jakas psychipatka.... Kupilismy okulary i po trzech dniach zeszla wierzchnia warstwa na "noskach". Ta wariatka powiedziala ze to jest brud... Reklamacji oczywiscie nie przyjela a mi powiedziala( doslownie) ze moge wsadzic sobie je w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tacy ludzie serio jeszcze istnieja? Tragedia
Ona 2017-08-21 16:01
Witam czy mogę prosić o kontakt na priv ?
Zostaw swoją opinię o F.H.U. ELEX - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. ELEX